Programı Düzenlendi Haberleri

Programı Düzenlendi Haberleri

Büyüksimitci, enerji verimliliğine dikkat çekti!

2022 Yılı Enerji Verimliliği Haftası kapsamında Kayseri Sanayi Odası (KAYSO) tarafından 'Sürdürülebilir Gelecek İçin Enerji Verimliliği' programı düzenlendi.

'Mekke'nin Fethi' Programı düzenlendi

Kayseri'de Anadolu Gençlik Derneği (AGD) tarafından 'Mekke'nin Fethi' programı ilgi gördü.

Eğitime destekleri kuşaktan kuşağa devam ediyor!

Ankara Develi Platformu ve Ankara Develililer Kültür ve Yardımlaşma Derneği'nin Ulucanlar Cezaevi Müzesinde ortaklaşa tertip ettiği ve Develi Belediyesinin de destek sağladığı 'Kayserili 120 Üniversite Öğrencisiyle 120 Aileyi Kayseri Mantısı ve Develi Gacer Pilavında Buluşturma Günü' Programı düzenlendi.

Talas'ta iş güvenliği eğitimleri devam ediyor

Talas Belediyesi, iş sağlığı ve güvenliğine yönelik önleyici ve bilgilendirici çalışmalarına devam ediyor. Bu kapsamda gerçekleştirilen organizasyonla belediye çalışanlarına iş güvenliği alanında eğitim programı düzenlendi.

AGÜ Mimarlık'tan Çocuk Atölyesi

Abdullah Gül Üniversitesi (AGÜ) Mimarlık Fakültesi tarafından, 'Uluslararası Gıda Kaybı ve İsrafı Farkındalık Günü' kapsamında Çocuklar için Sürdürülebilir Kalkınma Amaçları atölye programı düzenlendi. Atölyeye 7-12 yaş arası çocuklar katıldı.

Hasbihal Programına iş adamı Mustafa Çapar katıldı

Gençlerin geleceklerine yönelik kariyer planlaması, örnek bir bir insan olmak, gönüllülük ve sosyal sorumluluk gibi çeşitli alanlarda gençlerin hayatına etki edilebilmesini amaçlayan, Gençlerle Baş başa 'Hasbihal' Projesi kapsamında Organize Sanayi Bölgesinde İş Adamı Mustafa Çapar ile Hasbihal Programı düzenlendi.

Öğrenciler 15 Temmuz şehitlerini andı

Sarıoğlan Atatürk Ortaokulu öğrencileri tarafından Mutlu Çocuklar Projesi kapsamında 15 Temmuz Şehitlerini Anma Programı düzenlendi.

AGÜ'de 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü Programı

Abdullah Gül Üniversitesi'nde (AGÜ), 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü Programı düzenlendi.

Melikgazi'de anahtar teslimi

Melikgazi Belediyesi'nin Kentsel Dönüşüm projelerinden birisi olan Kzım Karabekir Mahallesinde 9 blok 210 dairenin kura çekimi ve anahtar teslim programı düzenlendi. Pandemi süreci içerisinde vatandaşlar sosyal mesafe ve tedbirlere uyarak programa katılIrken, Melikgazi Belediye Başkanı Dr. Mustafa Palancıoğlu, 'Kazım Karabekir'de bulunan 210 anahtarını 210 ailemize teslim etmenin mutluluğunu yaşadık Kentsel dönüşüm projeleriyle mahallelerimiz yenileniyor ve dönüşüyor' dedi.

Şehidin çocukları 'Polis Günü'nde babalarını polis üniforması ile ziyaret etti

Kayseri'de 10 Nisan Polis Günü nedeniyle Polis Şehitliği'nde anma programı düzenlendi. Programda 2016 yılında İstanbul'da şehit olan polis memuru Ramazan Kırboğa'nın 2 çocuğu, polis üniforması giyerek babalarının kabrini ziyaret etti.

70 Kişilik erkek öğrenci yurdunun temeli atıldı

Develi Kaymakamı Murat Duru'nun girişimleriyle, Develili hayırsever işadamı Turan Aksu'nun yaptıracağı 70 kişilik erkek öğrenci yurdu için temel atma programı düzenlendi.

ERÜ'de 'On Kıta Bir Vatan İlelebet İstiklâl' Programı Düzenlendi

Erciyes Üniversitesi (ERÜ) Adalet Meslek Yüksekokulu tarafından 2021 Yılı İstiklal Marşı Etkinlikleri kapsamında 'On Kıta Bir Vatan İlelebet İstikll' kutlama, Milli Şairimiz Mehmet Akif Ersoy'u anma ve şiir dinletisi programı düzenlendi.

İstiklal Marşı'nın Kabulünün 100. yıldönümü Tomarza'da kutlandı

Kayseri'nin Tomarza İlçesinde İstiklal Marşının Kabulü ve Milli Şair Mehmet Akif Ersoy'u Anma Programı düzenlendi.

Kayseri şehitleri anıldı

17 Aralık 2016 tarihinde çarşı iznine çıkan askerleri taşıyan halk otobüsüne terör örgütü PKK tarafından bombalı araçla düzenlenen saldırının 4. yıl dönümünde; olayın meydana geldiği otobüs durağında anma programı düzenlendi.