Panel Haberleri

Panel Haberleri

Büyükkılıç, Gaziantep'te Kayseri'yi tanıttı

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, Gaziantep'te düzenlenen Expobel Çevre, Şehircilik ve Teknolojileri Fuarı'nda düzenlenen 'Akıllı Şehirler' konulu panele konuşmacı olarak katılarak, Kayseri'de akıllı şehircilik kapsamında hayata geçirilen birçok projeyi detayları ile anlattı.

2021 Yılında Tercih Edebileceğiniz Duvar Paneli Modelleri

Ev dekorasyonu çok özen ve emek isteyen konulardan biridir. Bu nedenle yenilenebilir ve değişken estetik zevk, kullanıcılara basit, hızlı ve pratik dekorasyon yöntemleri sunarak tasarımda ciddi ve keskin çizgilerden kaçınmayı amaçlamaktadır.

ERÜ'de 'Bir İnsanlık Kurumu: Ahilik ve Ahi Evran' Paneli Düzenlendi

Erciyes Üniversitesi (ERÜ) İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi tarafından '2021 Ahi Evran Yılı Etkinlikleri' kapsamında 'Bir İnsanlık Kurumu: Ahilik ve Ahi Evran' Konulu panel düzenlendi.

Basın müzesi son aşamaya geldi

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı tarafından düzenlenen 'Çoklu Medya Yönetimi' konulu panele katıldı. Büyükkılıç, 'Yerel yönetimler olarak şehrimizin çok daha güçlü, çok daha gelişmiş ve tüm dünyaya tanıtılması için basın mensupları ile el ele, gönül gönüle çalışmalarımızı sürdürüyoruz ve sürdürmeye devam edeceğiz' dedi.

Kayseri-Nevşehir arasında panel tepkisi...Mahalle sakinleri isyanda!

Baraj suyu üzerine kurulacağı ifade edilen paneller iki İl de yaşayan vatandaşların tepkisini çekti. İYİ Partili Osman Türk, vatandaşın isyanına dikkat çekti.

Kapadokya Tanıtım Stratejisi Çalıştayı yapıldı

Kayseri Üniversitesi (KAYÜ) Rektörü Prof. Dr. Kurtuluş Karamustafa, Kültür ve Turizm Bakanlığı, Nevşehir Valiliği ve Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi tarafından düzenlenen 'Nevşehir-Kapadokya Tanıtım Stratejisi Çalıştayı'na' panelist olarak katıldı.

Başkan Nursaçan: '351 OSB rol modeliz'

Organize Sanayi Bölgeleri Üst Kuruluşu (OSBÜK) Yönetim Kurulu Üyesi ve Kayseri Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanı Tahir Nursaçan, zoom üzerinden gerçekleştirilen seminer ve panelde OSBÜK adına bir konuşma yaparak Türkiye genelinde 351 organize sanayi bölgesinin bulunduğunu açıkladı. 351 bölgede yer alan 65 bin fabrikada 2 milyonu aşkın kişinin çalıştığını vurgulayan Başkan Nursaçan, OSB'lerin Türk Sanayisi ve bölge sanayisi için rol model olduğunu söyledi.

KAYÜ Rektörü Karamustafa, Covid-19 Sonrasındaki Muhtemel Turizm Eğilimlerini E-Panelde Değerlendirdi

Kayseri Üniversitesi (KAYÜ) Rektörü Prof. Dr. Kurtuluş Karamustafa Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi Turizm Fakültesi tarafından online olarak düzenlenen 'Covid-19 Sonrası Turist Tercihlerindeki Yeni Eğilimler ve Destinasyon Yönetimi' konulu e-panelde değerlendirmelerde bulundu.

Gözbaşı: Rota Afrika!