Osb Haberleri

Osb Haberleri

Kayseri OSB'de yeni başkan belli oldu!

Kayseri Organize Sanayi Bölgesi'nde yönetim kurulu yeniden şekillendi. Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı tarafından üç ay süreyle geçici olarak görevden uzaklaştırılan üç sanayicinin yenide göreve dönmesinin ardından yönetim kurulu yeniden şekillenerek görev dağılımı yaptı.

Flaş! Kayseri OSB’nin geçici başkanı değişiyor

Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı’nın geçici süreyle görevden uzaklaştırdığı yöneticilerden üçünün göreve dönmesi üzerine Kayseri OSB’nin geçici başkanının değişeceği öğrenildi.

Kayseri OSB'de flaş gelişme

Kayseri Organize Sanayi Bölgesi’nde flaş gelişme yaşandı.

OSB Teknik Koleji çıkışını sürdürdü

CeraStyle OSB Teknik Koleji deplasmanda İba Kimya TED Ankara Kolejlileri 3-1 mağlup ederek çıkışını sürdürdü.

Kayseri OSB'de 'En İyi Narkotik Polisi Anne' Semineri

İçişleri Bakanlığı 'En İyi Narkotik Polisi Anne' Projesi kapsamında Kayseri Emniyet Müdürlüğü, Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri' nin verdiği seminerlerden bir tanesi de Kayseri Organize Sanayi Bölgesi Ahi Evran Konferans Salonunda gerçekleştirildi.

OSB'de işbirliği protokolü...

Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı ile Milli Eğitim Bakanlığı arasında gerçekleştirilen iş birliği protokolü kapsamında Kayseri Organize Sanayi Bölgesi'nde Seyyid Burhaneddin Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'nin Mesleki Eğitim Merkezi İrtibat Bürosu açıldı. Açılış, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Ankara-Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nden katılımıyla ve Türkiye genelinde gerçekleştirilen programla eş zamanlı yapıldı.

Geri sayım başladı! Göreve geri dönecek mi?

Kayseri Organize Sanayi Bölgesi (OSB) Başkanı iken Sanayi ve Teknoloji Bakanlığınca hakkındaki bazı iddialar nedeniyle 15 Ekim 2021 tarihinde görevden uzaklaştırılan Tahir Nursaçan’a verilen 3 aylık cezanın süresi bu hafta doluyor.

OSB Başkanı Yibur: Gazeteciler bilgi edinme hakkımızın teminatıdır

Kayseri Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanı Murat Yibur, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle bir açıklama yaptı. Gazetecilerin Türk Milletinin sesi olduğunu ve gazetecilerin çok zor bir görevi büyük bir fedakarlıkla yerine getirdiğini ifade eden Başkan Yibur, 'Bilgi edinme hakkımızın teminatı olan gazetecilerin 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü'nü tebrik ediyorum' dedi.

CeraStyle OSB Teknik Koleji evinde kazandı

CeraStyle OSB Teknik Koleji, ligin 12.haftasında evinde oynadığı maçta Büyükçekmece Voleybol'u 3-1 mağlup etti.

OSB'de hayatını kaybeden sanayiciler için bakın ne yapılıyor?

Kayseri Organize Sanayi Bölge Müdürlüğü, Kuyucak Mevkii'nde bulunan su deposu yanını ağaçlandırma bölgesi olarak belirledi. Bu bölgeye hayatını kaybeden her sanayici ve yakını adına fidan dikilmeye başlandı.

Türkiye finallerine katılma hakkı elde ettiler

Kayseri Özel OSB Teknik Koleji Rize'de düzenlenen Okullar arası Yüzme Gençler Grup müsabakalarında ilk dört okul içerisine girerek Türkiye finallerine katılma hakkı elde etti.

OSB'lerde 'Elektrik Zirvesi'

Kayseri Organize Sanayi Bölgesi'nde Mimarsinan ve İncesu OSB'leri ile KEPSAŞ'ın da katılımıyla elektrik zirvesi yapıldı. Toplantıda elektrik piyasası ile ilgili görüş alışverişinde bulunuldu.

Yibur: '2022 yılı önemli bir yıl olacak'

Kayseri Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanı Murat Yibur, Kayseri sanayisinin dünyayı etkileyen pandemi gibi önemli bir soruna rağmen 2021 yılında da büyümeye devam ettiğini belirtti. Başkan Yibur, Kayseri OSB'deki doğal gaz ve elektrik tüketim miktarlarında yüzde 13 civarında bir artış yaşandığını ve bu artışın da sanayideki büyümeyle ilgili önemli bir veri olduğunu kaydetti.

Rize'ye gidiyorlar...

OSB Teknik Koleji öğrencileri 3-5 Ocak 2022 tarihinde Rize'de yapılacak olan Yüzme Grup Müsabakalarına katılacak.

Kızılkaya: Kayseri’de sosyal yardım alanları istihdama kazandıralım!

Olay Türk TV’de, 30 Dakika programına konuk olan Kayseri Sanayiciler Derneği Başkanı Memici Kızılkaya, kentte sosyal yardım alan kişilerle ilgili yaptığı açıklamada, “Sosyal yardım alan kişileri istihdama kazandıralım” çağrısı yaptı.

Sanayiciler Derneği Başkanı: Organize de fabrika işleten Suriyeliler var!

Olay Türk TV Genel Yayın Yönetmeni Osman Çiftci'nin hazırlayıp, sunduğu 30 Dakika programının konuğu bu kez de Kayseri Sanayiciler Derneği Başkanı Memici Kızılkaya oldu.

Müdürlerin buluşması...

Kayseri'de bulunan üç OSB'nin Bölge Müdürleri Kayseri Organize Sanayi Bölge Müdürlüğü'nde bir araya geldi.

OSB'de İş Sağlığı ve Güvenliği Semineri

Kayseri Organize Sanayi Bölge Müdürlüğü'nde İş Sağlığı ve Güvenliği Semineri gerçekleştirildi. Seminer sonrası ise yangın tatbikatı yapıldı ve yangınlarla ilgili uygulamalı bilgiler verildi.

CeraStyle OSB Teknik Koleji çıkışını sürdürdü

CeraStyle OSB Teknik Koleji Gençlik ligin 11.haftasında evinde oynadığı maçta Bahçelievler Belediyespor'u 3-1 mağlup etti.

Kayseri OSB'de 'atık su operasyonu!

Kayseri Organize Sanayi Bölge Müdürlüğü, alt yapıdaki öngörüsüyle yollara zarar vermeden atık su bağlantısı yapıyor. Bölge Müdürlüğü ekipleri, atık su kanalını yaparken parsel bağlantılarını da yaptı.

Kayseri OSB ekipmanların tamirini yapıyor

Kayseri Organize Sanayi Bölge Müdürlüğü, Atık Su Arıtma Tesisi'ndeki ekipmanlarının tamir ve bakımını kendisi yaparak önemli bir tasarruf sağlıyor. Bölge Müdürlüğü ekipleri yaptıkları çalışmayla zaman ve iş gücü kaybını da önlüyor.

Kayseri Süper Amatör Küme

Kayseri Süper Amatör Küme A Grubunda mücadele eden OSB Atletikspor ligin 7.haftasını kayıpsız geçti.

OSB Teknik Koleji çıkışını sürdürdü

CeraStlye OSB Teknik Koleji ligin 10.haftasını galibiyetle kapattı.

Kayseri OSB'de oldu

Kayseri Organize Sanayi Bölgesi İtfaiye Müdürlüğü, yaptığı eğitimler ve sık sık gerçekleştirdiği tatbikatlarla yangınlara her zaman hazır olduğunu ortaya koyuyor.

Kayseri'de 4'üncü OSB'nin kurulacağı yer belli oldu!

Kayseri Valisi Şehmus Günaydın, kente kurulacak 4. OSB'ye 614 yatırımcının müracaatta bulunacağını söyleyerek, Üretimimizi, ihracatımızı ve istihdamımızı artırmak için yatırımcıya uygun alanları oluşturmamız lazım dedi.

Kayseri'ye 4. OSB kurulacak

Kayseri Valisi Şehmus Günaydın, kentte yapılacak olan 4. Organize Sanayi Bölgesi çalışmaları hakkında Kayseri Sanayi Odası Başkanı Mehmet Büyüksimitçi'den bilgi aldı.

OSB yolunda ağaçlandırma çalışması

Melikgazi Belediye Başkanı Dr. Mustafa Palancıoğlu, Kayseri Serbest Bölge yönetim kurulu üyeleriyle beraber Organize Sanayi Bölgesi'ni Serbest Bölge'ye bağlayan ana güzergah üzerinde 486 adet ağaç dikti.

Hayatını kaybedenler için fidan dikilecek!

Kayseri OSB'nin yeni uygulaması kapsamında sanayicilerin hayatını kaybeden yakınları adına fidan dikilecek.

Kayseri Süper Amatör Küme 6.Hafta

Kayseri Süper Amatör Küme A Grubunda 6.hafta karşılaşmasında OSB Atletikspor ile Amarat Gençlikspor karşı karşıya geldi. Organize Sanayi Stadı'nda oynanan karşılaşmada gol sesi çıkmazken iki takım da haftayı 1'er puanla kapattı.

CeraStyle OSB Teknik Koleji geriden gelerek kazandı

CeraStyle OSB Teknik Koleji, ligin 9. haftasında deplasmanda oynadığı maçta 2-0 geriden gelerek Merinos'u 3-2 mağlup etti.