Öğretim Görevlisi Haberleri

Öğretim Görevlisi Haberleri

Erciyes Üniversitesi araştırma ve öğretim görevlisi alıyor!

Erciyes Üniversitesi (ERÜ) 26 araştırma görevlisi ve 5 öğretim görevlisi alınacağını duyurdu.

Kayseri'de 'Engel Değil, Destek Olun' etkinliği

Erciyes Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi öğrencileri, Öğretim Görevlisi Hasan Aksoyak koordinatörlüğünde Melikgazi Belediyesi Bedensel Engelliler Spor Kulübü Tekerlekli Sandalye Basketbol takımı ile birlikte Engel Değil Destek Olun isimli etkinlik düzenledi.

ERÜ Spor Bilimleri'nden İncesu'da 'Spor Hayattır' Etkinliği

Erciyes Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi öğrencileri Topluma Hizmet Uygulamaları Dersi kapsamında, ders koordinatörü öğretim görevlisi Hasan Aksoyak koordinatörlüğünde İncesu Osmangazi İlk ve Ortaokulu'nda Spor Hayattır Etkinliği düzenledi.

Ali Dağı'na bu çöpleri kim ya da kimler attı?

Erciyes Üniversitesi (ERÜ) Spor Bilimleri Fakültesi Topluma Hizmet Uygulamaları Dersi kapsamında yaklaşık 55 öğrenci ders koordinatörü Öğretim Görevlisi Hasan Aksoyak eşliğinde Ali Dağı Zirve Tırmanışı yaparak zirvede çevre temizliği yaptı.

'Yaşam Şekerden Tatlıdır' etkinliği

14 Kasım Dünya Diyabet Günü dolayısıyla Erciyes Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi öğrencileri tarafından önemli bir etkinlik düzenlendi. Ders koordinatörü Öğretim Görevlisi Hasan Aksoyak tarafından organize edilen Yaşam şekerden daha tatlıdır. Sağlıklı beslen, egzersiz yap bisiklet turu etkinliği Erciyes Üniversitesi Kampüsünde Kayseri Büyükşehir Belediyesi Spor A.Ş desteği ile düzenlendi.

Tomarza'da 'Sporla Tanışan Minik Yürekler' etkinliği

Erciyes Üniversitesi (ERÜ) Spor Bilimleri Fakültesi öğrencileri Eğitimde Program Dışı etkinlikler dersi kapsamında ders koordinatörü öğretim görevlisi Hasan Aksoyak liderliğinde Tomarza Yavuz Selim İlkokulunda 'Sporla Tanışan Minik Yürekler ' etkinliği düzenledi.

Develi'de 'Spor yap zinde kal' etkinliği

Erciyes Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi öğrencileri topluma hizmet uygulamaları dersi kapsamında Ders Koordinatörü Öğretim Görevlisi Hasan Aksoyak liderliğinde Develi'nin Ayvazhacı Köyü ilk ve Ortaokulunda 'spor yap zinde kal' etkinliği düzenledi.

Kargo araçları ve motosikletleri rahatlatacak buluş

Erciyes Üniversitesi (ERÜ) Öğretim Görevlisi Zafer Türkmen, mikro segment yan yatmalı taşıtlar olmak üzere tüm lastik tekerlekli araçlarda kullanılabilecek bir süspansiyon sistemi geliştirdi.

Erciyes Üniversitesi’nin kanatsız melekleri iyilik dağıtmaya devam ediyor

Erciyes Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi öğrencileri, Topluma Hizmet Uygulamaları dersi kapsamında Öğretim Görevlisi Hasan Aksoyak koordinatörlüğünde Türkiye genelinde vize projeleri olarak toplamda 116 farklı Sosyal Sorumluluk ve Topluma Hizmet projesi yaparak büyük bir başarıya imza attılar. Öğrencilerin şimdiki hedeflerinde ise final için 122 farklı proje daha var.