Nöbet Haberleri

Nöbet Haberleri

Doktor Rümeysa Berin Şen, son yolculuğuna uğurlandı!

Ankara'nın Çankaya ilçesinde nöbetten çıktıktan sonra evine giderken meydana gelen trafik kazasında hayatını kaybeden Doktor Rümeysa Berin Şen, memleketi Zonguldak'ta son yolculuğuna uğurlandı. Rumeysa Şen'in, Kayseri'de görev yaptığı ve tayininin Ankara'ya çıktığı ifade edildi. Cezaevinden izinli çıkan baba Prof. Dr. Murat Şen, kızının mezarına elleri kelepçeli şekilde toprak attı.

CHP Milletvekili Arık: Önlem almak için daha kaç kişinin ölmesi gerekiyor?

Cumhuriyet Halk Partisi’nin (CHP) doktor milletvekili Çetin Arık, Asistan Doktor Rümeysa Berin Şen’in ölümünün ardından, 36 nöbet uygulamasına isyan etti. Daha önce konuyu defalarca dile getirdiğini ifade eden Arık, tüm uyarılara rağmen insanlık dışı uygulamanın devam ettiğini belirterek, “Tedbir almak için daha kaç kişinin ölmesi gerekiyor” sözleriyle tepki gösterdi.

Nergis: 'Hedefimiz 2021 yılını yüzde 9 büyüme ortalamasıyla bitirmek'

AK Parti Kayseri Milletvekili Hülya Nergis; Pandemi koşullarına rağmen büyüyen bir ekonomiye sahibiz. Bu dünyada eşi benzeri olmayan bir gelişme dedi.

'Muhtarlık müessesesi siyasetin omurgası'

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Kayseri Milletvekili Baki Ersoy, muhtarlarla gerçekleştirilen istişare toplantısında, muhtarların siyasetin omurgası ve bel kemiği olduğunu söyledi. Ersoy, MHP İl Başkanlığı'nda ki değişimle ilgili olarak da, Kayseri İl teşkilatındaki değişim bir nöbet değişimidir' dedi.

Kayseri itfaiyesinden termik santral nöbeti...

Kayseri Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Daire Başkanlığı'na bağlı ekipler, Muğla'nın Milas bölgesinde hem söndürülen orman yangını çalışmalarında soğutma işlemlerine katkı sağlıyor, hem de Kemerköy Termik Santrali'ni koruyor. Antalya ekibi ise görevini başarıyla tamamlayarak, kente döndü.

Camiden halıları çaldılar

Kayseri'nin Kocasinan ilçesinde bir camide bulunan el dokuması halıların ve tarihi saatin çalındığı günden beri, mahalle sakinleri camiyi boş bırakmıyor.

Yangın bitti, ama nöbet devam ediyor

Kayseri'nin Yahyalı ilçesinde bulunan Aladağlar Milli Parkı sınırlarında çıkan yangın sonrasında, bölgede meydana gelebilecek yeni yangınlara karşı ekipler tarafından nöbet tutuluyor.

Yaklaşık 200 veteriner hekim kurban kesim yerlerinde görev yaptı

İl Tarım ve Orman Müdürlüğü; hayvan pazarları, kesimhaneler, semt pazarları kesim noktaları ve ilçe müdürlüklerinde yaklaşık 200 nöbetçi veteriner hekim ile görev yaptı.

Havalı tüfek nöbet tutuyorlar

Kayseri'de, Kocasinan Belediyesi tarafından oluşturulan hayvan yakalama timi, kurban pazarında ellerindeki enjektörlü havalı tüfek ile nöbet tutuyor.

Büyükkılıç: Kayseri demokrasi için o gece ayaktaydı ve halen ayakta

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, 15 Temmuz Darbe Girişimi'nin beşinci yıldönümü ile 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü dolayısıyla yayınladığı mesajında, 'Türkiye ve Kayseri demokrasi için o gece ayaktaydı ve halen ayakta, halen nöbette. FETÖ'cü teröristleri de, milletin verdiği bu şanlı mücadeleyi de, değil 5 yıl, 5 asır geçse de unutmayacağız, unutturmayacağız' dedi.

Nursaçan: Milletimizin her ferdi bayrağımızın ve bağımsızlığımızın nöbetçisidir

Kayseri Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanı Tahir Nursaçan, 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü nedeniyle yaptığı açıklamada, Türk Milletinin her ferdinin bayrağın ve bağımsızlığın nöbetçisi olduğunu belirtti. Nursaçan, 15 Temmuz 2016'da yaşananların ve Türk Milletinin gösterdiği kahramanlığın asla unutulmayacağını kaydetti.

Kepenk açmadılar! Polis nöbet tuttu

Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu (BDDK) tarafından tasfiye edilen 29 faizsiz konut şirketinin Kayseri şubeleri, kararın ardından bugün kepenk açmadı. Polis ekipleri de şubelerin önünde nöbet tutmaya başladı.

Kayserili annelerden Filistin'e destek

Kayserili anneler Filistin'de işgal altında olan Müslümanların yanında olduklarını ifade ederek basın toplantısı düzenledi. Grup adına konuşan Erciyes Kadın Platformu Av. Sena Özdemir; 'Gözlerimiz Filistinli anneler ile nöbettedir' dedi

Kayseri'de Doğu Türkistanlı kadınlar 'aile nöbeti' tutuyor

Kayseri'de yaşamını sürdüren Doğu Türkistanlı kadınlar, kaybettikleri ve kendilerinden haber alamadıkları eşleri, çocukları ve akrabaları için 'aile nöbeti' tutuyor.

Kayseri'de ki nöbetçi eczaneler

Kayseri ilinde size en yakın nöbetçi eczane nerede?