Mustafa Palancıoğlu Haberleri

Mustafa Palancıoğlu Haberleri

Olimpiyat üçüncüsü Arslan çiçeklerle karşılandı

14-22 Mayıs 2022 tarihleri arasında Fransa'da yapılan 19.ISF Gymnasia'de Liseler Gençlik Olimpiyat Oyunlarında üçüncü olan Melikgazi Belediyesi Spor Kulübü Sporcusu Fatma Arslan memleketi Kayseri'de coşkuyla karşılandı.

Melikgazi, çiftçilere destek için sulama kanallarını temizledi

Melikgazi Belediye Başkanı Dr. Mustafa Palancıoğlu kanallarda su israfını önlemek ve suyun çiftçilere daha sağlıklı ulaşmasını sağlamak amacıyla sulama kanallarında temizlik yapıldığını söyledi.

Bir Ömürlük Şarkılar' programına yoğun ilgi

Melikgazi Belediye Başkanı Dr. Mustafa Palancıoğlu, müzik, sohbet ve eşsiz hikyelerle dolu bir 'Türk Sanat Müziği' gecesi düzenlediklerini belirterek programa katılan herkesin bir ömürlük şarkıların hikyelerini öğrendiğini söyledi.

Melikgazi Belediye Spor Kulübü sporcularının büyük başarısı

Melikgazi Belediye Başkanı Dr. Mustafa Palancıoğlu, Melikgazi Belediyespor Kulübünün Wushu takımının Avrupa Şampiyonası'nda elde ettiği başarılar ve Kick Boks takımının Dünya Kupası Müsabakalarında elde ettiği başarılardan dolayı sporcuları tebrik etti.

Öğrenciler ve Melikgazi Belediyesi, kuşları yuva sahibi yaptı

Melikgazi Belediye Başkanı Dr. Mustafa Palancıoğlu, Besime Özderici Ortaokulu öğrencileri ile işbirliği içinde kuşlar için ilçenin belirli noktalarına minik kuş evleri yapıldığını söyledi.

Dikkat! Hafta sonu vezneler açık...

Melikgazi Belediye Başkanı Dr. Mustafa Palancıoğlu, 31 Mayıs Salı günü sona erecek emlak vergisi, çevre temizlik vergisi ile ilan ve reklam vergisi 2022 yılı ilk taksit ödemeleri için hafta sonu veznelerin açık olacağını hatırlattı.

Palancıoğlu Grassroots-C Futbol Antrenör Kursu Kayseri'de başladı

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) ve Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği (TÜFAD) işbirliği ile düzenlenen Grassroots-C Futbol Antrenör Kursu, 30 kursiyerin katılımı ile Kayseri'de başladı. Kurs Melikgazi Belediye Başkanı Dr. Mustafa Palancıoğlu ismi ile düzenlendi.

Palancıoğlu: Her zaman engellilerimizin yanındayız

Melikgazi Belediye Başkanı Dr. Mustafa Palancıoğlu, özel eğitime ihtiyacı olan öğrencilerin Engelliler Haftası kutlamalarına belediye olarak destek olduklarını ve her zaman onların yanlarında olduklarını söyledi.

Emlak Vergisi ödemesi için son gün 31 Mayıs

Melikgazi Belediye Başkanı Dr. Mustafa Palancıoğlu, Emlak ve Çevre Temizlik Vergisi birinci dönem taksit ödemeleri için son günün 31 Mayıs olduğunu hatırlatarak, yoğunluk yaşanmaması için veznelerin 19 Mayıs Perşembe ve hafta sonu saat 09.00-17.00 arasında hizmet vereceğini söyledi.

Melikgazi'den 'Hikayeleriyle bir ömürlük şarkılar' etkinliği

Melikgazi Belediye Başkanı Dr. Mustafa Palancıoğlu, edebiyat dünyasının usta ismi Hayati İnanç Yazar Hayati İnanç ile sohbet, muhabbet ve müzik dolu bir gece düzenleyeceklerini söyledi. Program 21 Mayıs Cumartesi günü saat 20.00'de Erciyes Üniversitesi Sabancı Kültür Merkezi'nde gerçekleştirilecek.

Melikgazi'de çocuk filmi günleri devam ediyor

Melikgazi Belediye Başkanı Dr. Mustafa Palancıoğlu; Melikgazi Belediyesi olarak 'Çocuk Filmi Günleri' ile 'Kitap Sizden Sinema Bileti Bizden' kampanyası çerçevesinde çocuk filmlerini sevenleriyle buluşturmaya devam ettiklerini söyledi.

Toplu temizlik yapıldı

Melikgazi Belediye Başkanı Dr. Mustafa Palancıoğlu, ilçe genelinde her hafta rutin olarak yapılan genel toplu temizlik çalışmasını Altınoluk ve Yeniköy Mahallelerinde yaptıklarını söyledi.

Melikgazi'de yeni yatırımlar masaya yatırıldı

Melikgazi Belediye Başkanı Dr. Mustafa Palancıoğlu, 2022 yılında yapılacak yatırımlar için istişare toplantısı yaptıklarını söyledi.

Palancıoğlu: Kiraya vereceğiz...

Melikgazi Belediye Başkanı ve aynı zamanda Serbest Bölge Başkanı Mustafa Palancıoğlu, Serbest Bölge'de yapılan çalışmaları yönetim kurulu üyeleri ile inceleyerek çalışmaların son durumu hakkında bilgi aldı.

Her şey Kayserispor için

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, Ziraat Türkiye Kupası final maçında İstanbul'da Sivasspor ile karşılaşacak Yukatel Kayserispor'a destek amaçlı, maça gitmek isteyen taraftarlara otobüs desteğini de içeren geniş bir toplantı düzenleyerek kampanya başlattı.

İstanbul'a 100 otobüs hazırlandı

Büyükkılıç, 26 Mayıs’ta İstanbul’da Sivasspor ile oynanacak olan Ziraat Türkiye Kupası maçında 100 otobüs ayarladıklarının müjdesini verdi.

4 dükkan ihale ile kiraya verildi

Melikgazi Belediye Başkanı Dr. Mustafa Palancıoğlu, 5 ayrı mahallede bulunan dükknlar için ihale düzenlediklerini söyledi.

Gesi'de bereketli yağmur duasına çıktılar!

Melikgazi Belediye Başkanı Dr. Mustafa Palancıoğlu, Gesi mesire alanında vatandaşlarla bir araya gelerek bereketli yağmurlar için şükür duası yaptıklarını söyledi.

Türkiye'de bir ilk 'dijital imar'

Melikgazi Belediye Başkanı Dr. Mustafa Palancıoğlu, Melikgazi Belediyesi'nin bir ilke daha imza atarak mimar ve müteahhtilerin belediyeye gelmeden internet üzerinden mimari projelerini teslim edecekleri dijital imar döneminin başladığını duyurdu.

Kayseri Serbest Bölge enerjisini güneşten alacak

Melikgazi Belediye Başkanı ve aynız zamanda Kayseri Serbest Bölge Başkanı Mustafa Palancıoğlu, Kayseri Serbest Bölge'de yapılan çalışmaları yerinde inceleyerek, gerçekleştirdikleri Güneş Enerji Santralleri (GES) projesinde son aşamaya geldiklerini söyledi.

Başkan Palancıoğlu: '140 bin metrekarelik büyük çalışma, Tacettin Veli Mahallesi'nde başladı'

Melikgazi Belediye Başkanı Dr. Mustafa Palancıoğlu, Tacettin Veli Mahallesi'nde çevre düzenleme çalışması, otoparklanma, yol, kaldırım ve ağaçlandırma yapılacak 140 bin metrekarelik alanı kapsayan büyük bir çalışmanın 1. etabını başlattıklarını söyledi.

Bedensel Engelliler Spor Kulübü'nden Başkan Palancıoğlu'na ziyaret

Melikgazi Belediyesi Bedensel Engelliler Spor Kulübü Başkanı Faruk Şahin ve yönetimi 10-16 Mayıs Engelliler Haftası dolayısıyla Melikgazi Belediye Başkanı Dr. Mustafa Palancıoğlu'nu ziyaret etti.

Serbest bölgede nitelikli yatırımcı aranıyor...

Kayseri Serbest Bölge Yönetim Kurulu Toplantısı'nı gerçekleştirdiklerini belirten Melikgazi Belediye Başkanı Dr. Mustafa Palancıoğlu, sanayicilerin ihtiyaçlarını karşılamak için hep birlikte çalıştıklarını söyledi.

Çölyak hastaları Melikgazi'nin farkındalık yemeğinde bir araya geldi

Melikgazi Belediye Başkanı Dr. Mustafa Palancıoğlu, Dünya Çölyak Günü'nde Melikgazi Belediyesi olarak çölyak hastaları ve aileleri ile onlara özel hazırlanan yemeklerden oluşan çölyak farkındalık yemeğinde bir araya geldiklerini söyledi.

Başkan adayından, Melikgazi'ye ziyaret

Türkiye Kayak Federasyonu Başkan Adayı Atakan Alaftargil ve beraberindeki heyet Melikgazi Belediye Başkanı Dr. Mustafa Palancıoğlu'nu makamında ziyaret etti.

Başkan Palancıoğlu, 'Vatan Savunmasında Destanlaşan Liseler Kongresi'ne katıldı

Melikgazi Belediye Başkanı Dr. Mustafa Palancıoğlu, Kayseri Lisesi'nin ev sahipliğini yaptığı İstanbul, Trabzon, İzmir ve Sivas gibi kadim liselerin de yer aldığı 'Vatan Savunmasında Destanlaşan Liseler Kongresi'ne katıldı.

Başkan Palancıoğlu: 'Annelerimize gönül borcumuz hiçbir zaman tükenmez'

Melikgazi Belediye Başkanı Dr. Mustafa Palancıoğlu, kutsal bir mertebe olan annelik makamının, sadece ailenin düzenini değil Türk toplumunun temelini ve vatanın bölünmez bütünlüğünü oluşturduğunu söyledi.

Melikgazi Belediyesi'nde deprem tatbikatı

Melikgazi Belediye Başkanı Dr. Mustafa Palancıoğlu, depreme karşı bilinç oluşturma ve deprem sonrasında kurtarma ve doğru hareket etme amacıyla tatbikat düzenlediklerini söyledi.

Kapalı pazar yeri hayırlı olsun

Melikgazi Belediye Başkanı Dr. Mustafa Palancıoğlu, üstü kapalı pazar yerlerine yeni bir anlayış getiren çok amaçlı Alpaslan Kapalı Pazar yeri yapımı için ihale yaptıklarını, kısa zamanda projenin temelinin atılacağını söyledi.

Palancıoğlu: Yaya yolu ve otopark hayırlı olsun!

Melikgazi Belediye Başkanı Dr. Mustafa Palancıoğlu, ilçede çevre düzenlemeleriyle daha kullanışlı cadde ve sokaklar inşa etmek istediklerini söyleyerek, Kıranardı Mahallesi'nde yeni otopark ve kaldırım çalışmasının başladığını belirtti.