Murat Yibur Haberleri

Murat Yibur Haberleri

İran heyeti Kayseri OSB'de

Kayseri Organize Sanayi Bölgesi'nin organizasyonuyla İran'dan 21 kişilik bir heyet Kayseri'ye geldi. Hoy ve Urimiye kentlerinde mobilya ve yan sanayiinde üretim yapan İran Heyeti, iki gün boyunca Kayseri Organize Sanayi Bölgesi'nde sanayicilerimizle ikili görüşmeler ve ziyaretler yapacak.

Yibur: Geleceğimiz gençlere, gençlerimiz öğretmenlere emanet

Kayseri Organize Sanayi Bölgesi (OSB) Yönetim Kurulu Başkanı Murat Yibur, 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla yayımladığı mesajında, 'Geleceğimiz olan gençlerimizi emanet ettiğimiz öğretmenlerimiz bizler için baş tacıdır' dedi.

Yibur kayınvalidesini kaybetti

Kayseri Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanı Murat Yibur kayınvalidesi İkbal Yulu'yu kaybetti.

OSB Başkanı Yibur’un acı günü

Kayseri Organize Sanayi Bölgesi Başkanı Murat Yibur’un kayınvalidesi İkbal Yulu hayatını kaybetti.

Yibur: Sanayiciler olarak Atamızın izindeyiz

Kayseri Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanı Murat Yibur, Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün vefatının 83. Yıldönümü nedeniyle bir mesaj yayımladı. Başkan Yibur mesajında Atatürk'ün milli sanayi hamlesinden bahsederek, 'O her alanda olduğu gibi sanayide de önderdi' dedi.

Yibur: Ülkemizin geleceğine cumhuriyet ile yön verildi

Kayseri Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanı Murat Yibur, cumhuriyetin kuruluşunun 98'inci yıldönümü nedeniyle bir açıklama yaparak milletimizin birlik ve beraberliğiyle Türkiye Cumhuriyeti'nin ilelebet payidar kalacağını belirtti. Başkan Yibur, cumhuriyeti korumak ve yüceltmek için üretimin ne denli önemli olduğunu vurguladı.

OSB Başkanı Yibur: Türkiye ortalamasının üzerinde büyüyoruz!

Kayseri Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanı Murat Yibur, TÜİK tarafından açıklanan ihracat verilerini değerlendirerek, Kayseri'nin yapmış olduğu ihracattaki artışın Türkiye ortalamasının üzerinde olduğunu belirtti.

İşte Kayseri OSB’nin geçici Başkanı ve yönetimi

Kayseri OSB'nin 3 ay görev yapacak yeni yönetimi belli oldu. Yedeklerden oluşan yönetimin 3 ay süreyle görev yapacağı ifade edildi.