Murat Cahid Cıngı Haberleri

Murat Cahid Cıngı Haberleri

Erciyes'e yoğun talep

Erciyes Kayak Merkezi; sömestir tatili için tüm hazırlıklarını tamamlarken, otellerde ise doluluk oranları yüzde 100'e yaklaştı. Erciyes A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Murat Cahid Cıngı, 'Birçok otelimiz yüzde 100 doluluğa ulaşmış durumda. Kayak severlerin çok fazla gecikmeden sömestir rezervasyonlarını şimdiden yaptırmalarını tavsiye ediyoruz' dedi.

Erciyes'e ziyaretçi akını

Türkiye'nin önemli kış turizm merkezlerinden Erciyes Kayak Merkezi, bu hafta sonu da 30 bini aşkın ziyaretçiyi misafir etti.

Erciyes Dağı’na Radisson Blu Otel açıldı

Hayırsever iş insanı Süleyman Çetinsaya, Başkan Büyükkılıç’ın Kayseri’ye çok büyük hizmetleri olduğunu, Kayseri’nin iftiharı olduğunu belirtti.

Erciyes'e yılbaşı için talep artıyor

Erciyes AŞ Yönetim Kurulu Başkanı Murat Cahid Cıngı, Erciyes'te bulunan 12 otelin yılbaşı için paketlerini hazırladığını söyleyerek, Erciyes'e gelen insan sayısında da, her geçen gün rezervasyonlarda da artış görüyoruz dedi.

'Bayramhacı' turizme kazandırılıyor

Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar, Kayseri Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Kurtuluş Karamustafa, Erciyes A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Murat Cahid Cıngı ve İl Kültür ve Turizm Müdürü Dr. Şükrü Dursun ile birlikte doğal güzelliğiyle dikkat çeken Bayramhacı Mahallesi'nde incelemelerde bulundu. 'Ortak akıl' ile çalışmalar yaptıklarını belirten Başkan Çolakbayrakdar, bir yanında deniz bir yanında peri bacaları olan ve eşsiz güzelliğiyle dikkat çeken Bayramhacı'nın termal su kaynaklarını, ülke ve kayseri turizme kazandırılması için proje çalışmaları yürüttüklerini söyledi.

'Erciyes bu sezon yeni rekorlara koşacak'

Türkiye'nin önemli kış sporları merkezlerinden olan Erciyes Kayak Merkezi'nde sezon hazırlıkları tüm hızıyla devam ederken; Erciyes A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Murat Cahid Cıngı, Erciyes'te yine her sene olduğu gibi yeni bir rekora koşacak kış mevsimini idrak edeceğiz dedi.

Erciyes'te yaz dolu dolu geçecek

Erciyes AŞ Yönetim Kurulu Başkanı Murat Cahid Cıngı, Türkiye'nin önemli kayak merkezlerinden biri olan Erciyes'i sadece kışın kullanılan bir dağ halinden kurtarıp çok farklı aktivitelere ev sahipliği yapacak bir mecra haline dönüştürmek için çalıştıklarını söyledi.

Pandemi Erciyes'i etkilemedi

Erciyes AŞ Yönetim Kurulu Başkanı Murat Cahid Cıngı, pandeminin kayak sezonunda Erciyes'i olumsuz etkilemediğini söyleyerek, 'Güzel ve başarılı bir kış geçirdik' dedi.

Büyükkılıç'tan 'Erciyes' zirvesi

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, kış sezonunu tamamlayan Türkiye'nin en önemli kayak merkezlerinden Erciyes Kayak Merkezi'nde yapılacak yaz sezonu proje ve çalışmalara yönelik kurmaylarıyla birlikte bir toplantı düzenledi.

Erciyes A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Cıngı, Rektör Karamustafa'yı Ziyaret Etti

Erciyes A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Murat Cahid Cıngı ile Kayseri Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Kurtuluş Karamustafa, Erciyes Dağı, Kayseri ve bölge turizmi konusunda istişarede bulundular.

(Özel) Korona virüs aşısı turizmcileri umutlandırdı

Çin'den gelen korona virüs aşılarının vurulmasına kademeli olarak başlanmasını değerlendiren Erciyes AŞ Yönetim Kurulu Başkanı Murat Cahid Cıngı, İç ve dış piyasadaki turizm hareketliliğini artıracak bir uygulama olarak aşılamayı görmek mümkün dedi.

Erciyes yerli ve yabancı turistlere açık

Erciyes AŞ Yönetim Kurulu Başkanı Murat Cahid Cıngı, kayak merkezlerinin otellerde konaklayan yerli ve yabancı turistlere açılmasının heyecanını yaşadıklarını söyleyerek, Yağan kar ile beraber ekstrem pistlerimizi de açacağız dedi.