Muhtarlarla Buluştu Haberleri

Muhtarlarla Buluştu Haberleri

Başkan Büyükkılıç Sarız'da muhtarlarla buluştu

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, 2022 yılı yatırımlarını değerlendirdiği muhtarlar toplantısına Sarız ilçesi ile devam etti. Başkan Büyükkılıç, soğuk kış gününde ilçe sakinlerinin sıcak ilgisi ile karşılandı.

Büyükkılıç Akkışla'da muhtarlarla buluştu

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç'ın ilçe ziyaretlerindeki durağı Akkışla oldu. Akkışla Belediye Başkanı Ayhan Arslan ve mahalle muhtarları ile bir araya gelen Büyükkılıç, talepler ve önerileri öğrendi, Akkışla'ya ilişkin yapılması planlanan çalışmaların değerlendirmesini yaptı.

Başkan Büyükkılıç Talas'ta muhtarlarla buluştu

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, Ali Dağı'nın eteğinde, öğrenci dostu ve tarih kokan Kayseri'nin yanı başındaki Talas ilçesi ziyaretinde muhtarlarla bir araya geldi. Başkan Büyükkılıç, istişare toplantısında muhtarların tek tek talep ve tavsiyelerini dinledi.

Büyükkılıç, Develi'de muhtarlarla buluştu

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, Erciyes'in eteklerinde gacer ekmeği ve cıvıklısı ile tanınan Develi ilçesinde 77 muhtarla bir araya geldi. Develi'ye yapılacak ve ilçenin çehresini değiştirecek yatırımlarla alakalı değerlendirmede bulunan Büyükkılıç, muhtarların da taleplerini dinledi.

Başkan Büyükkılıç, Sarıoğlan ve Akkışla'da muhtarlarla buluştu

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, ilçe ziyaretlerini ve muhtarlar toplantısını Sarıoğlan ve Akkışla ile sürdürdü. Başkan Büyükkılıç, birlik ve beraberliğin önemine vurgu yaparak, 'Birbirimize kenetleneceğiz, önümüze bakacağız, işimize bakalım, dedikodulara kulaklarımızı tıkayalım, icraat yapalım, insanlar bizden hizmet bekliyor' dedi.