Mehmet Yücel Haberleri

Mehmet Yücel Haberleri

U-14 Ligi'ne bir hafta LGS molası

Türkiye genelinde yapılacak olan LGS (Liselere Geçiş Sınavı) nedeniyle bu hafta sonunda U-14 Ligi'nde müsabaka oynanmayacak. Futbol İl Temsilcisi Mehmet Yücel, U-14 Ligi'nde oynayan oyuncuların bu hafta sonunda LGS Sınavı'na gireceğinden dolayı müsabakalara 1 hafta ara verdiklerini söyledi.

OSB Atletikspor ligi 3. sırada tamamladı

Kayseri Süper Amatör Küme A Grubu ekiplerinden OSB Teknik Koleji Atletikspor sezonu 3. sırada tamamladı.

Ekipler seferber oldu

Kayseri Süper Amatör Küme'den 1. Amatör Küme'ye düşen son takımı belirleyecek olan Play-Out karşılaşması bugün Argıncık 2 Nolu Saha'da saat 19.00'da oynanacak.

Amatör maçlara kar engeli

Kayseri'de kar yağışı nedeni ile bugün oynanması planlanan amatör müsabakalar ertelendi.

Amatör'ün en centilmen futbolcusu seçildi!

Kayseri Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı (KASKF) Mutlu Önal ve Futbol İl Temsilcisi Mehmet Yücel, Futbol İl Tertip Komitesi ile de istişare ederek Süper Amatör Küme'de ilk yarının en centilmen oyuncusu olarak Gökhan Yeşilbaş'ı seçti.

En centilmen takım Erciyes Esen Makina seçildi

Kayseri Süper Amatör Küme takımlarından Erciyes Esen Makinaspor, Kayseri Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu (ASKF) ve Kayseri Futbol İl Temsilciliği tarafından Süper Amatör Küme'nin en centilmen takımı seçildi.

Başkan Büyükkılıçtan Özvatana ziyaret

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, ilçe ziyaretlerine Özvatan ile devam ederek, muhtarlar ile toplantı yaptı, vatandaşların taleplerini dinledi.

Futbol İl Temsilcisi Mehmet Yücel dikkat çeken açıklamada bulundu.

Kayseri Futbol İl Temsilcisi Mehmet Yücel yaptığı açıklamasında, Kayseri futbolu yeniden doğdu' dedi.

Yücel: Bİzim ayıbımız

Kayseri Futbol İl Temsilcisi Mehmet Yücel, Kayseri'yi Türkiye 3. Futbol Ligi'nde temsil eden bir takımın olması gerektiğini söyledi.

Futbol İl Temsilcisi Yücel: Amatöre emek verenler başarılı olsun

Kayseri Futbol İl Temsilcisi Mehmet Yücel, Süper Amatör Küme fikstür çekimini değerlendirdi. Yücel, amatöre emek veren takımların başarılı olması temennisinde bulundu.

Süper Amatör Küme fikstürü çekildi

2021-2022 futbol sezonu Kayseri Süper Amatör Küme fikstürü çekildi.

Aşı kartı ve PCR zorunluluğu olacak

2021-2022 Futbol sezonunda amatör liglerde uygulanacak olan esaslar ile ilgili olarak açıklamalarda bulunan Kayseri Futbol İl Temsilcisi Mehmet Yücel, TFF tarafından yayınlanan uygulama esasları,5 oyuncu değişikliği uygulaması ve aşı kartı zorunluluğu ve PCR testi zorunlu gibi pek çok konuya düzenleme geldi dedi.

Kayseri Futbol İl Temsilcisi Mehmet Yücel oldu

Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı'nın belli olmasından sonra yeni Futbol İl Temsilcisi de belirlendi.

Kayseri ASKF Başkanı belli oldu

Kayseri Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Genel kurulu gerçekleştirildi. Yeni Başkan Mehmet Yücel oldu.

Başkan Cabbar ve Büyükşehir ekipleri Yeşilyurt Camiinde incelemelerde bulundu

Dün akşam meydana gelen yıldırım düşmesi sonucu minaresi yıkılan ve elektrik panosunun da patlamasıyla maddi hasarlar meydana gelen Yeşilyurt Camiindeki hasarları tespit etmek için Develi Belediye Başkanı Mehmet Cabbar, Kayseri Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Bayar Özsoy ve Kırsal Hizmetler Daire Başkanı Mehmet Yücel ile birlikte yerinde incelemelerde bulundu.