Mehmet Özhaseki, Haberleri

Mehmet Özhaseki, Haberleri

Mustafa Elitaş’tan OSB açıklaması

AK Parti Grup Başkanvekili ve Kayseri Milletvekili Mustafa Elitaş, OSB Başkanı Tahir Nursaçan, yönetim kurulu üyeleri ve 2 idarecinin 3 ay süreyle görevden uzaklaştırılmasıyla ilgili konuştu.

OSB’de son perde! Özhaseki, son gelişmeler için ne dedi?

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı, Yerel Yönetimler Başkanı ve Kayseri Milletvekili Mehmet Özhaseki, Kayseri OSB Başkanı Tahir Nursaçan ile yönetim kurulu üyeleri ve 2 idarecinin 3 ay süreyle görevden uzaklaştırılmasıyla ilgili sürece müdahil olmadığını söyledi.

CHP İl Başkanı Özer, Özhaseki’ye “hak” verdi! Dikkat çeken açıklama

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki'nin yaptığı, "Asla iktidarı bırakmamak lazım" açıklamasına cevap veren CHP İl Başkanı Ümit Özer, "AKP'de telaş başlamış. ‘Erdoğan gidince ne olacak?’ diye bir süre önce nabız yoklayan Özhaseki, iktidardan gitme korkusunu yine dışa vurmuş" dedi.

CHP’li vekilin iddiasının ardından gözler Özhaseki’ye çevrildi!

"Eski Bakanlara ömür boyu makam aracı tahsis edildi" iddiası. CHP'li vekil, Sayıştay raporlarına dikkat çekti. Gözler eski Bakanlarda...

'Talas Belediyesi Yerel Yönetim Politikaları Çalıştayı' gerçekleştirildi

Cumhurbaşkanlığı Yerel Yönetim Politikaları Kurulu'nun himayesinde hazırlanan 'Belediye Hizmet Rehberleri Öncülüğünde Talas Belediyesi Yerel Politikaları Çalıştayı gerçekleştirildi. Çalıştayda konuşan AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki, CHP'li belediyelerin hizmet gibi bir niyetleri yok derken, Talas Belediye Başkanı Mustafa Yalçın da, Hizmetin doruğunda projeler yapmak zorundayız diye konuştu.

Büyükkılıç Cumhurbaşkanı Erdoğan ile görüştü

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, Ankara'da Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın teşrif ettiği AK Parti Genişletilmiş İl Başkanları Toplantısı'na katıldı. Başkan Büyükkılıç, toplantıda Cumhurbaşkanı Erdoğan ile bir süre görüştü.

AK Parti’de Ankara buluşması!

AK Partililer, Ankara'ya çıkarma yaptı. Ankara çıkarmasının vazgeçilmezi olan Özhaseki ziyaretinde yine "Kayseri istişaresi" yapıldı.

Özhaseki: Biz kendimizle yarışıyoruz

Yerel Yönetimler Buluşması için geldiği Sakarya'da AK Parti İl Başkanlığı ziyareti esnasında konuşan AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Yerel Yönetimler Başkanı Mehmet Özhaseki, 'Seçim öncesinde çalışan hiçbir işçinin ekmeği ile oynamayacağını söyleyerek İstanbul'da 14 bin kişiyi işten attılar. Üstelik genel başkanları ve bazıları 'Bir işçiyi, işinden eden namussuz ve şerefsizdir' dediler. Peki 14 bin işçiyi atarken ne düşünüyordunuz kendi hakkınızda' dedi.

Büyükkılıç, STK temsilcileriyle bir araya geldi

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki ile birlikte Kayseri Gönüllü Kültür Kuruluşları'nın temsilcileri ile bir araya geldi. Büyükkılıç, ayrıca Taş Mektep Kayseri Lisesi Mezunlar ve Mensuplar Buluşması'na katıldı.

Özhaseki: Elimizden gelen desteği vereceğiz

Yukatel Kayserispor Onursal Başkanı Mehmet Özhaseki, bu sezon Kayserispor'un sıkıntılı bir süreç yaşamadan başarılı bir dönem geçireceğine inandığını söyledi. Mehmet Özhaseki, elbirliği ile Kayserispor'u ayakta tutmaya gayret edeceklerini belirtti.

Eczacı Cem Seyhan 112 Acil İstasyonu'nu açıldı

Kayseri Büyükşehir Belediyesi tarafından projelendirilen Çocuk Kütüphanesi ile Müzik Okulu'nun temeli atılırken, belediye ve hayırsever işbirliğiyle yapımım tamamlanan Eczacı Cem Seyhan 112 Acil İstasyonu'nun açılışı yapıldı. Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, 'İnsanı yaşat ki devlet yaşasın felsefesiyle anlamlı, önemli ve bir o kadar da manevi önemi göz ardı edilmeyecek hizmetlerle vatandaşlarımızı buluşturuyoruz' dedi.

Özhaseki: Özgürlük ortamını AK Parti olarak biz sağladık

Özhaseki: "Beş benzemezi bir araya getirip nasıl bir medeniyet inşa edeceksiniz, bir felaket doğar Allah korusun"

TVSEN’den, Özhaseki’ye ziyaret

Türkiye Televizyon Yayıncıları İşveren Sendikası (TVSEN) Genel Başkanı Mehmet Okan Kaya ve beraberindeki yönetim kurulu üyelerinden Özhaseki'ye ziyaret...

Hızlı tren tartışması Büyüksimitci’nin yaptığı espriyi akıllara getirdi!

Özhaseki'nin açıklamaları, muhalefetin tepkisi sonrasında Sanayi Odası (KAYSO) Başkanı Mehmet Büyüksimitci, Olay Türk TV'de katıldığı programda Kayseri'de yılan hikayesine dönen hızlı tren konusunda yaptığı açıklamalar yeniden gündeme geldi.

Özhaseki'den Hızlı tren açıklaması

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki, hızlı tren konusunda son aşamaya geldiklerini söyleyerek, 'Hızlı trenin kredisi konusunda sabırla hareket ediyoruz ve doğru yapmaya çalışıyoruz' dedi.

Esat Delihasan antrenman salonu açıldı

Karate Federasyonu Başkanı Merhum Esat Delihasan'in isminin verildiği antrenman salonu açıldı.

Büyükkılıç'ın Ankara'da yoğun gündemi

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, Ankara'da Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın teşrif ettiği AK Parti Genişletilmiş İl Başkanları Toplantısı'na katıldı. Sayıştay Başkanı Metin Yener'e hayırlı olsun ziyaretinde bulunan Büyükkılıç, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki, Tarım ve Orman Bakan Yardımcısı Fatih Metin ve DSİ Strateji Geliştirme Daire Başkanı Halis Bostan ile bir araya gelerek şehirde yapılacak olan projeleri görüştü.

AK Partili Özhaseki ve Saadet Partili Arıkan'ın langırt kapışması!

İki Genel Başkan Yardımcısı kozlarını paylaştı.

Paleontoloji Müzesi'nin temeli atıldı

Kayseri Büyükşehir Belediyesi tarafından yaptırılacak olan ve dünyada eşi benzeri bulunmayan 7.5 milyon yıllık fosillerin sergileneceği Paleontoloji Müzesi ile Millet Kıraathanesi projesinin temel atma töreni gerçekleştirildi. Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, açık hava müzesi konumundaki Kayseri'de yürütülen kazı çalışmaları ile ilgili çok önemli bilgiler paylaşırken, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki de bu projenin turizm açısından müthiş bir çalışma ve getiri sağlayacağını söyledi.

Özhaseki'nin, dayısı son yolculuğuna uğurlandı!

AK Parti Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki'nin dayısı Mehmet Menfaatli hayatını kaybetti.

Özhaseki’nin acı günü. 

AK Parti Genel Başkan yardımcısı Mehmet Özhaseki’nin dayısı Mehmet  Menfaatli vefat etti

Özhaseki'nin acı günü

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki'nin dayısı hayatını kaybetti.

Özhaseki'den, "Mesçi Baba" paylaşımı

Özhaseki: Vefatını derin bir üzüntüyle öğrendim...

Özhaseki'den ASKF'ye destek sözü

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki, Ametör Spor Kulüpleri Federasyonu'nu ziyaret ederek ihtiyaçlar için yardım sözü verdi.

Özhaseki: Kayserimizin başarısının en büyük sırrı istişareye dayalı biz kültürü!

Uzun bir aradan sonra ilk kez bir araya gelip, objektife poz verdiler…

Palancıoğlu, Ankara ve Özhaseki ziyaretinin perde arkasını anlattı: Dönüşüm...

Başkan Palancıoğlu, Ankara ziyareti ile ilgili merak edilenlere açıklık getirdi.

Palancıoğlu, Özhaseki’yle Ankara’da buluştu: İstişare etme fırsatı bulduk!

Palancıoğlu, Özhaseki’yle hangi projeleri Ankara’da istişare etti!

Özhaseki'yi ziyaret etti: Projeleri konuştuk

Pancar Ekicileri Kooperatifi Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Akay, Özhaseki'yi ziyaret etti.

Özhaseki: Hükümetimiz afetle mücadeleyi güçlü bir şekilde yürütüyor!

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki, yangınlarla ilgili olarak yaptığı açıklamada, "Hükümetimiz afetle mücadeleyi güçlü bir şekilde yürütmektedir" dedi.

Özhaseki, Suriyelilerle ilgili yaptığı açıklamayı savundu: Fikrim değişmedi, ısrarcıyım!

"Suriyeliler sanayiyi ayakta tutuyor" açıklamasıyla dikkatleri üzerine çeken AK Partili Mehmet Özhaseki, Suriyelilerle ilgili yaptığı açıklamalarda ısrarcı olduğunu söyledi. Özhaseki, konuyla ilgili Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile de görüştüğünü belirtti.