Mehmet Özhaseki Haberleri

Mehmet Özhaseki Haberleri

Bu sese kulak verin!

TBF Yönetim Kurulu Üyesi Aydın Şerbetçioğlu, zor günler yaşayan Bellona Kayseri Basketbol'a sahip çıkılması için yetkililere seslendi.

'Karadut Beste Ödülleri' sahiplerini buldu

Talas Belediyesi tarafından düzenlenen Türk Sanat Müziği Karadut Beste Yarışması'nın ödülleri sahiplerini buldu.

“Vatandaştan sabır” isteyen Özhaseki’ye, CHP İl Başkanı Özer’den tepki: Ya sabır!

CHP Kayseri İl Başkanı Ümit Özer, ekonomik sıkıntı yaşayan vatandaşlara "Sabır" çağrısı yapan AK Partili Özhasekİ'ye tepki gösterdi.

Özhaseki: Herkes görecek

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki, 'Ufak tefek ekonomik sıkıntılar varsa, yakında asgari ücretinde emeklinin de, dar gelirlinin de ücretlerinin nasıl arttığını, nasıl rahatladığını herkes görecek' dedi.

Akşener’den, Özhaseki tepkisi: Erdoğan’ın gözüne girebilmek için kıyasıya rekabet ediyorlar!

İYİ Parti Lideri Akşener, Özhaseki'nin açıklamalarını gündeme taşıdı...

Özhaseki’den, Akşener tepkisi: Yalan ve iftira sizin amentünüz olmuş!

Özhaseki, İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’in grup toplantısında kendisine yönelik yaptığı açıklamalara tepki gösterdi.

Arık, Özhaseki'ye seslendi: Karnında bebeği ile can veren Ayten Bulut’tan haberin var mı?

Cumhuriyet Halk Partisi Kayseri Milletvekili Çetin Arık, Adalet ve Kalkınma Partisi Genel Başkan Yardımcısı, Kayseri Milletvekili Mehmet Özhaseki’nin “Benim şehrimde terminallerde, garlarda bir sürü adam yatardı. Aç bîilaç bir birçok insan vardı” sözlerine tepki gösterdi. Özhaseki’nin sözlerine değerlendiren Arık, “AK Parti Genel Başkan Yardımcısı yalan yanlışlarla 30 yıl öncesini anlatmasın. Devri iktidarında penceresinde cam olmayan evde, parasızlık yüzünden hastaneye gidemediği için karnında bebeği ile can veren Ayten Bulut’tan haberi var mı? Kayseri Valiliği’nin önünde 2 bin liralık borcunu ödeyemediği için kendini yakan vatandaştan haberi var mı? Onları anlatsın” diye konuştu.

Özhaseki: Ben bizden önce dağlarda değil, garlarda aç insanlar vardı dedim!

Özhaseki, tartışmaları beraberinde getiren sözleriyle ilgili açıklama yaptı.

Özhaseki'den asgari ücret açıklaması

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Yerel Yönetimler Başkanı Mehmet Özhaseki, "Süresi gelmeden Cumhurbaşkanımız asgari ücretin ne olacağını ilan edecektir" dedi

Esenler Mantı Festivali'nde lezzet şöleni yaşandı

Esenler Belediyesi ile Kayseri Sivil Toplum Kuruluşları Federasyonu (KAYFED) iş birliği ile Dörtyol Meydan'ında gerçekleştirilen Esenler Kayseri Mantı Festivali'ne, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki, Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, Esenler Belediye Başkanı M. Tevfik Göksu, milletvekilleri, siyasi partilerin temsilcileri ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Özer’den, Özhaseki’ye tepki: Meydanı boş bulup, artık uçmayı bırakın!

Özhaseki'nin yaptığı açıklamalara tepki gösteren CHP Kayseri İl Başkanı Ümit Özer: Kırdığınız, kararttığınız, ötekileştirdiğiniz, haklarını yok ettiğiniz, bela okuduğunuz insanlar size haklarını helal ediyor mu?

Arık: Özhaseki, önce Kayseri ile helalleşsin!

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Kayseri Milletvekili Çetin Arık, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’na hakkını helal etmediğini belirten AKP Genel Başkan Yardımcısı, Kayseri Milletvekili Mehmet Özhaseki’ye yanıt verdi. Özhaseki’nin FETÖ Kumpaslarına ‘Allah’a iman eder gibi’ inanıp, FETÖ yalanlarına sığınıp insanlara iftira attığını belirten Arık, “Özhaseki öncelikle evini elinden alıp FETÖ’ye peşkeş çektiği insanlarımız ile Kayseri ile helalleşsin… ” diye konuştu.

Özhaseki: Kılıçdaroğlu'na hakkımı helal etmiyorum

AK Parti Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki, katıldığı yol açılışında Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ile ilgili yaptığı açıklamasında, 'Kılıçdaroğlu'na hakkımı helal etmiyorum' dedi.

Özhaseki'den, LGBT'lilerle ilgili yeni açıklama: Sözlerimin arkasındayım!

AK Parti Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki'nin LGBT'lilerle ilgili olarak katıldığı bir TV programında "Madem Allah yaratmış, hepsinin başımızın üzerinde yeri var' açıklaması tepkileri beraberinde getirmişti. "Özhaseki, bu yöndeki çıkışı ile Erdoğan ve Soylu ile de ters düştü" yorumları da yapıldı. Özhaseki, konuyla ilgili yeni bir açıklama daha yaptı ve sözlerinin arkasında olduğunu dile getirdi.

Özhaseki’nin LGBT ile ilgili “Hepsinin başımızın üzerinde yeri var" sözleri gündem oldu

AK Parti Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki'den LGBT çıkışı: "Madem Allah yaratmış, hepsinin başımızın üzerinde yeri var" Özhaseki'nin katıldığı bir TV programında yaptığı bu açıklama sosyal medyada gündem oldu. Özhaseki, bu yöndeki çıkışı ile Erdoğan ve Soylu ile de ters düştü!

Kayseri OSB mali genel kurulunu yaptı

Kayseri Organize Sanayi Bölgesi 18. Olağan Mali Genel Kurulunda kurul gündemindeki tüm maddeler kabul edildi. Kurulda konuşan AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki, 'Artık yeter işimize bakalım' derken, MHP Kayseri Milletvekili Baki Ersoy ise, 'Kayseri sanayisini HDP'nin diline düşürenlere parmak sallıyorum' dedi.

Ersoy: Ben sanayiciye değil, HDP’ye OSB’yi konuşturanlara parmak sallıyorum!

OSB Mali Genel Kurulunda MHP Milletvekili Ersoy’u kızdıran an! "Ben sanayiciye değil, PKK'nın uzantısı HDP’ye, Kayseri OSB’yi konuşturanlara parmak sallıyorum" diyen Ersoy,Genel kurulda  birçok cümle kurabileceğini, ancak AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki’nin, kendisine “Üç cümle et, in” dediğini söyledi.

Özhaseki isyan etti! Arkadaşlar yeter! Beni bunun için aramayın artık!

Kayseri Organize Sanayi Bölgesi’nin, OSB-Tüyap Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezi'nde gerçekleştirilen 18’inci Olağan Mali Genel Kurulunda konuşan AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve aynı zamanda Kayseri Milletvekili Mehmet Özhaseki, “Yeter” isyanı ile dikkat çekti.

Özhaseki'den Türkkan'a tepki

AK Parti Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki, temel atma töreninden sonra şehit ağabeyine hakaret eden İYİ Partili Lütfü Türkkan ile ilgili, 'Hakaret edenin grup başkanvekili olması daha utanç verici' dedi.

Özhaseki: Hangi daire başkanlıklarını, genel müdürlükleri, pazarlıkla aldıklarını çok iyi biliyoruz

Hacılar Kentsel Dönüşüm Projesi kapsamında 2. Etap 4 Blok 152 daire temel atma ve 1. Etap 5. Blok 80 dairenin anahtar teslim töreni AK Parti Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki'nin katılımı ile yapıldı. Törende konuşan Özhaseki, İstanbul, Ankara, Adana, Mersin'de 20 bin tane çalışanı işten attılar. Ne oldu, namus, şeref nereye gitti? 50-60 bin insan işe aldılar, hem de bölüşerek. İYİ Parti'den yüzde 15, kendisinden yüzde 35, HDP'yi söyleyemiyorlar millet kızar diye. Aklımızla alay ediyorlar. Hangi daire başkanlıklarını, hangi genel müdürlükleri, hangi adamları pazarlıkla aldıklarını çok iyi biliyoruz. Bunların hepsi ortaya çıkacak merak etmeyin dedi.

Özhaseki: Kayseri'mize son 20 yılda 1 milyar dolarlık hayırsever yatırımı yapıldı'

Kayseri'de, Melikgazi Belediyesi ve hayırsever işbirliği ile yaptırılan, Fatma-Kemal Şallıoğlu Camii ve Ahsen İfakat İlgen Diyanet Eğitim Merkezi düzenlenen törenle açıldı. Törende konuşan AK Parti Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki, 'Kayseri'mize son 20 yılda neredeyse 1 milyar dolarlık hayırsever yatırımı yapıldı' dedi.

Özhaseki: İlk günkü aşk ve heyecanla devam ediyoruz!

Özhaseki: 3 Kasım 2002’de Milletimiz ile çıktığımız kutlu yürüyüşümüz ilk günkü aşk ve heyecanla büyüyerek devam ediyor.

Özhaseki, Kayserispor'a moral ziyaretinde bulundu

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Kayseri Milletvekili Mehmet Özhaseki, AK Parti İl Başkanı Şaban Çopuroğlu ile birlikte Kayserispor antrenmanını yakından takip etti.

Ataman: Bugüne kadar hızlı trenle ilgili 16 müjde verdiler!

İYİ Parti Kayseri İl Başkanı Sebati Ataman, AK Parti Genel Başkanı ve aynı zamanda Kayseri Milletvekili Mehmet Özhaseki’nin, yılan hikayesine dönen hızlı tren ile ilgili açıklamalarına tepki gösterdi. Özhaseki’nin “Ölmeden göreceğiz” açıklamasını hatırlatan Ataman, bugüne kadar hızlı trenle ilgili 16 müjde verildiğini, ancak hiçbirinin gerçeğe dönüşmediğini dile getirdi. Ataman, “Artık Kayserili hemşerilerimiz sizin verdiğiniz bu sahte müjdelere inanmıyor” dedi.

CHP İl Başkanı Özer’den, Özhaseki’ye zehir zemberek tepki!

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Kayseri İl Başkanı Ümit Özer’den, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve aynı zamanda Kayseri Milletvekili Mehmet Özhaseki’ye yönelik zehir zemberek sözler…

Özhaseki’den Kayseri’de CHP belediyeciliğine veryansın...

Mehmet Özhaseki, Kayseri’de 1994 yılına kadar 3 dönem işbaşında kalan CHP belediyeciliğini topa tuttu. “PKKlı, DHKPC’li, Tikkocu, yeraltında uzantısı olan yılanları, çiyanları, militanları tutuyorlar, Kayseri’de kendilerine göre bir hakimiyet kurmaya çalışıyorlardı.” diyen Özhaseki, “Aynı 2015 öncesinde Güneydoğu’da kurtarılmış bölge ilan edip öz yönetim ilan eden PKK’lılar gibi...” ifadelerini kullandı.

Kocasinan'ın restore ettiği 2 asırlık jandarma konağı açıldı

Kocasinan Belediyesi tarafından restore edilen Güneşli Mahallesi'ndeki 2 asırlık tarihi Jandarma Konağı, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki'nin katılımı ile açılışı gerçekleştirildi. Açılışta konuşan Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar, '19. yüz yıldan kalan tarihi yapıyı restore ederek, gün yüzüne çıkardık' dedi.

Özhaseki: 'Şırnak'a gittim, 'Ne işiniz var' diye mesaj attılar'

AK Parti Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı ve Kayseri Milletvekili Mehmet Özhaseki; bakanlığı döneminde yapılan yatırımları görmek için Şırnak'a gittiklerinde kendisine 'Şırnak'ta ne işiniz var' diye mesaj atıldığını söyleyerek; O siyasi uzantılar bana yazmış; 'Ne işiniz var Şırnak'ta?' diye. Oradaki Kürt kardeşlerime dedim ki; 'Bana bunu yazan hainlere sorsanıza? Ben bir Türkmen çocuğu olarak geldim size hizmet ediyorum, şeref duyuyorum. Biz bin yıldır beraberiz, kardeşiz. Ama 13 bin kilometre öteden o köpekler niye gelmiş? Onlara sorun' dedim dedi.

Talas'ta eğitime destek!

Talas Belediyesi tarafından Cumhuriyet'in kuruluşunun 98. yılı vesilesiyle hazırlanan programda 3 okulun açılış ve temel atma törenleri gerçekleştirildi. Programda konuşan AK Parti Yerel Yönetimler Başkanı Mehmet Özhaseki, 'Kayserimiz adeta hayırseverler cenneti' dedi.

Mustafa Elitaş’tan OSB açıklaması

AK Parti Grup Başkanvekili ve Kayseri Milletvekili Mustafa Elitaş, OSB Başkanı Tahir Nursaçan, yönetim kurulu üyeleri ve 2 idarecinin 3 ay süreyle görevden uzaklaştırılmasıyla ilgili konuştu.