Mehmet Özhaseki Haberleri

Mehmet Özhaseki Haberleri

Özhaseki: PKK ve FETÖ'ye kucak açanlar şimdi NATO'ya girmek istiyorlar

Kayseri Kocasinan Belediyesi tarafından erkeklere özel yapılan Mimarsinan Akademi Sosyal Tesisi'nin açılışına katılan AK Parti Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki, 'PKK ve FETÖ'ye kucak açanlar NATO'ya girmek istiyorlar' dedi.

Talas'ta Mehmet Karamercan Kütüphanesi'nin temeli atıldı

Talas Belediyesi hayırsever Mehmet Karamercan işbirliği ile yaptırılacak olan Mehmet Karamercan Kütüphanesi'nin temeli düzenlenen geniş çaplı bir törenle atıldı.

AK Parti'den yeni Vali çıkarması...

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki ve beraberindeki Milletvekili Taner Yıldız, partililer belediye başkanları Kayseri'nin yeni Valisi Gökmen Çiçek'i ziyaret etti.

Vali Çiçek'e 'hayırlı olsun' ziyareti...

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki ve AK Parti kurmayları ile birlikte Kayseri Valisi Gökmen Çiçek'e 'hayırlı olsun' ziyaretinde bulundu.

Büyükkılıç, Ankara'da istişare toplantısına katıldı

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı, Yerel Yönetimler Başkanı Mehmet Özhaseki'nin başkanlığında gerçekleşen, büyükşehir ve il belediye başkanlarının bir araya geldiği istişare ve değerlendirme toplantısına katıldı.

Özdoğan’ın, Özhaseki’ye dosyalı ziyaretleri sürüyor! Bu kez dosyada ne vardı?

Daha önce Özhaseki ziyaretlerinde yanı başındaki dosyalarla görünen Özdoğan, bu kez de iki eliyle tuttuğu ve elinden bırakmadığı dosya ile görüldü. Peki, o dosyanın içeriğinde bu kez ne var?

Özhaseki vatandaşlarla bayramlaştı

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki, bayram namazını Cami Kebir'de kılarak, vatandaşlarla bayramlaştı.

Büyükkılıç, AK Parti Kayseri İl Başkanlığı teşkilat iftarında partililerle bayramlaştı

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, AK Parti Yerel Yönetimler Başkanı ve Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki ve AK Parti Kayseri İl Başkanı Şaban Çopuroğlu ile birlikte Kayseri İl Başkanlığı Teşkilat İftarına katıldı. Başkan Büyükkılıç, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın AK Parti Teşkilatlarına hitabının dinlediği iftarın ardından, Büyükkılıç, AK Parti Teşkilatının tüm kademeleriyle bayramlaştı.

Özhaseki: Sokakta görseler birbirlerine selam vermezler

AK Parti İl Başkanlığı tarafından düzenlenen iftar programında partililer bir araya geldi. Burada konuşan AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki; 2023 seçimi Türkiye Cumhuriyeti için adeta bir kader seçimidir. Eğer ortadaki manzaraya bakarsanız neden olduğunu çok iyi anlarsınız. Karşı tarafta 6 tane birbirine benzemez, 7.'sini sakladıkları 7 tane parti var. Sokakta görseler birbirlerine selam vermezler. Recep Tayyip Erdoğan gitsin, AK Parti gitsin ne olursa olsun diyerek bir araya geliyorlar dedi.

Hayırsever desteği ile ERÜ'de camii açılışı...

Melikgazi Belediyesi tarafından hayırsever desteği ile Erciyes Üniversitesi (ERÜ) kampüsüne yaptırılan Hacı Bayram Sanık ve Evlatları Cami'nin açılışını gerçekleştirildi.

Büyükkılıç ve başkanlardan Özhaseki'ye brifing

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç ile ilçe belediye başkanları, şehri geleceğe taşıyacak hizmet ve projeler ile ilgili AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki'ye brifing verdi.

Özhaseki 4 başkanı ‘dışarıdan uzman göz’ ile topladı

Mehmet Özhaseki, Büyükşehir ve metropol belediye başkanlarıyla olağandışı bir toplantı yaptı.

Kocasinan Belediyesi iftara katılan kişi sayısını açıkladı!

Kocasinan Belediyesi, Ramazan ayı boyunca kurduğu iftar sofralarıyla Ramazan coşkusunu ilçede doruğa çıkardı. Son olarak Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar'ın yanı sıra AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki, Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç ve AK Parti İl Başkanı Şaban Çopuroğlu'nun katılımıyla geçekleşen Mithatpaşa Mahallesi'ndeki iftara, 4 bin 300 kişi katıldı.

Büyükkılıç Özhaseki ile birlikte iftara katıldı

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki ile birlikte Mithatpaşa Mahallesi'nde binlerce vatandaşın katıldığı iftar programına katılarak, Kadir Gecesi'nin bereketini hep birlikte yaşadı.

Büyükkılıç ve Özhaseki gençlerle buluştu

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki ile birlikte AK Parti Kayseri Gençlik Kolları'nın düzenlediği 'Gençlik Buluşması'na katıldı.

Özhaseki: Hacılar bizim gözbebeğimiz

AK Parti Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki Hacılar İlçe Müftülüğü Gençlik Koordinatörlüğü'ne bağlı gençlerle iftar yemeğinde buluştu. İftarda konuşan Özhaseki, 'Hacılar bizim göz bebeğimiz, hem milli değerlerimize sahip çıkan hem de manevi değerlerimize bağlı insanların bulunduğu bir ilçemiz olan Hacılar'da ayrı bir güzellik var. Allah birliğimizi bozmasın' dedi.

AK Parti'de İncesu iftarı! 'Gadasını aldığım başkanlar' karşılaması...

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki ile birlikte İncesu Belediyesi'nin düzenlediği iftar programına katılarak, ilçe sakinleriyle gönül sofrasında buluştu.

Ebekız Ana Cami'nin açılışı yapıldı

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki ile birlikte Bünyan Ceza İnfaz Kurumu Yerleşkesi'nde Büyükşehir ve hayırsever işbirliği ile yapımı tamamlanan Ebekız Ana Cami'nin açılış törenine katıldı.

TÜMSİAD Kayseri'den Ankara çıkarması

Tüm Sanayici ve İş Adamları Derneği (TÜMSİAD) Kayseri Şubesi Başkanı Osman Atıcı, yönetim kurulu üyeleri ile birlikte TBMM'de Kayseri Milletvekilleri ve Cumhurbaşkanı Danışmanı Ayhan Oğan'ı ziyaret ederek temaslarda bulundu.

Kayseri'ye müjde verilmişti! Dikkat çeken gelişme: İhalesi yapıldı ama...

İZLETECEK!” CHP Kayseri Milletvekili Çetin Arık, Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı’nın Kayseri Yerköy Yüksek Hızlı Tren projesiyle ilgili, “Bakanlığın kredi onayı alındı ve müjde veriyorum ihalesi yapıldı” diyen AK Parti Genel Başkan Yardımcısı, Kayseri Milletvekili Mehmet Özhaseki’yi yalanladığını ifade etti. “Kayseri, on sekiz yıldır AKP'nin yazıp oynadığı yılan hikâyesine dönen ‘hızlı tren yalan hikâyesi’ filmini izliyor” diyen Arık, “Merak etmeyin, ilk seçimde Kayseri size ‘Yolcudur Abbas, bağlasan durmaz’ filmini izletecek” dedi.

Özhaseki, vatandaşa seslendi: Sabırlı olun...

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki, vatandaşlara çağrıda bulundu. Özhaseki, “Milletimizden sabırlı olmalarını ve bize her zaman olduğu gibi güvenmelerini istiyoruz. Bu konuyu yine biz çözeceğiz” dedi.

Kayseri OSB yönetimi Ankara'da

Kayseri Organize Sanayi Bölgesi (OSB) Yönetim Kurulu, Ankara'da AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Kayseri Milletvekili Mehmet Özhaseki'yi ziyaret etti.

Büyükkılıç Özhaseki ve Kirişci'yi ziyaret etti

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, Kayseri'ye kazandırdığı ve kazandıracağı proje, yatırım ve hizmetler için Ankara'da da temaslarını aralıksız sürdürüyor. Büyükkılıç, başkentte AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki ve Tarım ve Orman Bakanı Prof. Dr. Vahit Kirişci ile görüşerek, istişarelerde bulundu.

Özhaseki: Bu düzen tıkır tıkır işliyor!

Özhaseki, katıldığı TV programında yaptığı açıklamalarla dikkat çekti. 6 Muhalefet partisinin bir araya gelip, Güçlendirilmiş Parlamenter Sistem çıkışına tepki gösteren Özhaseki, "Bu düzen tıkır tıkır, saat gibi işliyor" dedi.

Başkan Yalçın Kuruköprülü gençlerle

Talas Belediye Başkanı Mustafa Yalçın, Kuruköprü Mahallesinde gençlerle bir araya geldi. Gençlere hayat hikayesini anlatan Başkan Yalçın, onlarla tecrübelerini paylaştı. Programa, AK Parti Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki de telefonla katılarak gençlerle konuşarak yaşamlarında başarılar diledi.

Özhaseki'den Kayseri'de dikkat çeken buluşma!

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç'ın ev sahipliğinde, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki başkanlığında AK Parti İl Başkanı ve metropol ilçe belediye başkanlarının katılımıyla istişare toplantısı gerçekleştirildi.

Özhaseki: Süpersin Kayserispor

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Kayserispor onursal başkanı Mehmet Özhaseki, “Bu yolun sonu final olsun” dedi.  

Kayseri’den, kimler Özhaseki’yi ziyaret etti?

Kayseri’den bazı dernek yöneticileri Özhaseki’yi, Ankara’da ziyaret etti.

Kayseri'de saha çalışmasını kim yaptı, hangi bilgileri raporladı?

"Başkan Yardımcılarımızın sorumlu olduğu bölgelerde yürüttükleri saha çalışmaları ile ilgili tespitlerini değerlendirdik"

Gökçek'ten, Özhaseki'yi kızdıracak açıklama: Adaylığı hataydı!

Melik Gökçek, Özhaseki'nin adaylığını hata olarak değerlendirdi. Gökçek: Ağzı kulaklarına vardı ama dediğimi yapmadı...