Mali Müşavirler Odası Haberleri

Mali Müşavirler Odası Haberleri

Yedikaya'dan, kur değerlendirmesi!

Kayseri Serbest Muhasebeci ve Mali Müşavirler Odası (KSMMO) Başkanı Ali Yedikaya, Olay Türk TV’de, “30 Dakika” programında piyasalarda yaşanan gelişmeleri değerlendirdi.

Oda Başkanı Yedikaya’dan asgari ücret çıkışı: Yüksek olmasını doğru bulmuyorum!

Kayseri Serbest Muhasebeci ve Mali Müşavirler Odası (KSMMO) Başkanı Ali Yedikaya, Olay Türk TV’de, “30 Dakika” programına katıldı. Genel Yayın Yönetmeni Osman Çiftci’nin sorularını yanıtlayan Yedikaya, asgari ücretle ilgili olarak, “Asgari ücret zammının bu kadar yüksek olmasını doğru bulmuyorum. Bu para devletten çıkan bir para değil. Bu özel sektörün parasına bir nevi ağalık yapmak oluyor.” ifadelerini kullandı.

Mali Müşavirler Cumhuriyet Bayramını coşkuyla kutladı

Kayseri Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası (SMMMO) tarafından 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı dolayısıyla düzenlenen programda 'Cumhuriyet' coşkulu bir şekilde kutlandı. Programda konuşan SMMM Odası Başkanı Ali Yedikaya; 'Cumhuriyet Türk ulusuna bırakılmış en büyük miras ve asla vazgeçilmez bir değerdir' dedi.

OSB Başkanı Nursaçan: Lüksümüz yok...

Kayseri Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanı Tahir Nursaçan, Kayseri Serbest Muhasebeciler Mali Müşavirler Odası (SMMMO) tarafından düzenlenen toplantıda 'Ülke olarak koyduğumuz hedeflerimize ulaşabilmek için bir ve beraber olacağız. Birbirimize güç vereceğiz' dedi. Başkan Nursaçan, enerjimizi boş yere harcama lüksümüzün bulunmadığını söyledi.

Nursaçan: OSB'nin değeri 6 yılda 12 kat arttı

Kayseri Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası (SMMMO) Başkanı Ali Yedikaya ve yönetim kurulu üyeleri Kayseri Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanı Tahir Nursaçan'ı ziyaret etti. SMMMO Başkanı Yedikaya, Başkan Nursaçan'ın yaptığı çalışmaları gıpta ile izlediklerini belirtti. Başkan Nursaçan da görevde bulundukları 6 yıl içinde Kayseri OSB'nin Türkiye'nin en prestijli OSB'leri arasına girdiğini ve değerinin 6 yılda 12 kat arttığını söyledi.

Mali Müşavirler beyannamelerin ertelenmesini istiyor

Kayseri Serbest Muhasebeciler Mali Müşavirler Odası Başkanı Ali Yedikaya, pandemi sürecinde beyannamelerin ertelenmesini istediklerini söyleyerek, 'Mali müşavirlerin diğer insanlar gibi evlerinde izole olmasını istiyoruz' dedi.

Dikkat çeken çıkış: Kısıtlamalardan muaf olmak istemiyoruz

Kayseri Serbest Muhasebeciler ve Mali Müşavirler Odası Başkanı Ali Yedikaya, Olay Türk TV'de yayınlanan 'Ramazan Özel' programına konuk oldu. Başkan Yedikaya, pandemi ve kısıtlamalar sürecinde mali müşavirlerin yaşadığı sıkıntıları anlattı.

Oda Başkanı isyan etti: İçimiz yanıyor! Vebali size size gidiyor

Acı haberin ardından Serbest Muhasebeciler ve Mali Müşavirler Odası Kayseri Şube Başkanı Ali Yedikaya'dan dikkat çeken tepki...

Kayseri'de 'Muhasebe Haftası' nedeni ile çelenk koyma töreni yapıldı

1-7 Mart Muhasebe Haftası dolayısı ile Kayseri Serbest Muhasebeciler ve Mali Müşavirler Odası(KSMMMO) tarafından çelenk koyma töreni yapıldı. Törende açıklama yapan KSMMMO Sekreteri Baki Gümüşoluk, mali müşavirlerin de talepleri olduğunu söyleyerek, 'Mücbir sebep hali genişletilmelidir' dedi.

Tezsiz Yüksek Lisans ve Eğitim İşbirliği Protokolü imzalandı

Kayseri Üniversitesi ile Kayseri Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası (SMMMO) arasında tezsiz yüksek lisans ve eğitim işbirliği protokolü imzalandı.