Mahmut Gürcan Haberleri

Mahmut Gürcan Haberleri

Akay'dan Bakan Yardımcısı Mahmut Gürcan'a ziyaret

Kayseri Pancar Ekicileri Kooperatifi Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Akay, Hazine ve Maliye Bakan Yardımcılığı görevine atanan Mahmut Gürcan'a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Başkan Akay, ziyarette Bakan Yardımcısı Mahmut Gürcan'a şeker sektörünün ve pancar çiftçisinin sorunlarını içeren bir de rapor sundu.

Büyükkılıç: Hizmetten hizmete koşuyoruz

Hazine ve Maliye Bakan Yardımcısı Mahmut Gürcan, Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç'ı makamında ziyaret etti. Bakan Yardımcısı Gürcan, Başkan Büyükkılıç'a 'Sizin başkanlığınızda Kayseri'miz her zaman Türkiye'deki örnek belediyelerden birisi olmuştur' dedi.

Bakan Yardımcısı Gürcan: 'Yükselen enflasyonu kalıcı olarak düşüreceğiz'

Hazine ve Maliye Bakan Yardımcısı Mahmut Gürcan, Kayseri'de katıldığı İş Dünyası Buluşması'nda yaptığı açıklamada, 'Yükselen enflasyonu kalıcı olarak düşüreceğiz' dedi.

Develililer Ankara'da buluştu...

Develili olan Başkan Büyükkılıç ve Başkan Cabbar, yine bir süre önce Bakan Yardımcısı olarak atanan Develili Gürcan'ı ziyaret ettiler.

Maliye ve Hazine Bakan yardımcısı oldu

AK Parti İstanbul İl Başkan yardımcılığı görevini yürüten Develili Mahmut Gürcan Maliye ve Hazine Bakan yardımcılığına atandı.