Mağaza Haberleri

Mağaza Haberleri

Hazır E-ticaret Paketi Avantajları, Neden Hazır E-ticaret Paketi Kullanmalısınız?

E-ticaret sitesi kurmak isteyen kişiler genellikle hazır e-ticaret alt yapıları, açık kaynak kodlu yazılımlar ya da e-ticaret sitesi yazdırma yöntemlerini tercih ederek online mağazalarını hayata geçirmektedir.

Kayseri'den gittiler, Kazakistan'a 5'inci mağazayı açtılar!

Kazakistan’daki 5. mağaza Türkistan şehrinde açıldı.

AVM'ler müşterilerin can ve mal güvenliğinden sorumlu

Kayseri Barosu Avukatı Emir Akpınar, AVM'lerin müşterilerine karşı olan sorumlulukları hakkında verdiği bilgilerde, 'Müşteri kaybolan eşyası için mağazaya tutanak tutturarak, bedelini talep edebilir' dedi.

Eşini boğazından bıçaklayıp eşarpla boğmaya çalışan sanığa 16 yıl 9 ay hapis

Kayseri'nin Melikgazi ilçesinde bir mağazada eşini boğazından bıçaklayan ve kızını yaralayan kocanın cezası değişmedi. Kayseri Bölge Mahkemesi'nce usul yönünden bozulan dava tekrar görülürken, sanığın cezasında değişiklik yapılmayarak 16 yıl 9 ay hapis cezası onandı.

Gülsoy: Zincir mağazalara düzenleme geliyor

Kayseri Ticaret Odası (KTO) Başkanı Ömer Gülsoy, pandemi sürecindeki ticaretten hammadde sıkıntısına, ihracatta kırılan rekordan 104 emekli askerin ortak bildirisine kadar bir çok konularda çeşitli değerlendirmelerde bulundu.

Home-Fur Kumsmall’da mağaza açtı

Kayseri’de mobilya sektörünün önde gelen firmalarından Orhan Mobilya’nın şehrimizi dünyanın dört bir yanında temsil eden markası Home-Fur, Kumsmall AVM’de mağaza açtı.

Kumsmall AVM'de 65 milyonluk rekor mağaza satışı

Erciyes Küçük Sanayi Sitesi Yapı Kooperatifi tarafından projelendirilen inşaatları TOKİ tarafından yapılarak hayata geçirilen Mobilyacılar sitesindeki KUMSMALL Avm'de bulunan 22 adet mağaza yatırımcıların ilgi odağı oldu.

Beğendik’te iflas kararı!