Kyk Haberleri

Kyk Haberleri

Büyükşehir'den KYK yurtlarına yerleşemeyen öğrencilere destek!

Kayseri Büyükşehir Belediyesi, Başkan Dr. Memduh Büyükkılıç'ın talimatıyla, KYK yurtlarına ilk etapta yerleşemeyen üniversite öğrencilerine yurt, misafirhane ve otellerde konaklama imkanı sunuyor.

Büyükkılıç ve Tamer'i kızdıran olay! “Yemezler, yemezler, yemeyecekler…”

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç ile AK Parti Milletvekili İsmail Tamer, yurt tartışmaları ile ilgili olarak dikkat çeken açıklamalar yaptı. İşte Tamer ve Büyükkılıç'ın yurt savunması...

5 bin kişilik öğrenci yurdu projesi hayata geçiyor

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, girişimleri ile Erciyes Üniversitesi kampüsü içerisine Kredi Yurtlar Kurumu (KYK) tarafından yaptırılan 2 bin kişilik öğrenci yurdunun inşaatını yerinde inceledi. Rektör Prof. Dr. Mustafa Çalış ile birlikte inşaat alanını gezen Büyükkılıç, 2 bin kişilik yurt inşaatının başladığını ve 3 bin kişilik yurt için de çalışmaların sürdürüldüğünü belirterek, Kayseri'ye 140 milyon TL değerinde 5 bin kişilik yurdun kazandırılacağını söyledi.

ERÜ'de yapılan yurt inşaatı yerinde incelendi

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, ve Erciyes Üniversitesi (ERÜ) Rektörü Prof. Dr. Mustafa Çalış, Kredi Yurtlar Kurumu (KYK) tarafından ERÜ Kampüsünde yapımına devam edilen 2 bin kişilik yurt binalarının inşaatında incelemelerde bulundu.

BBP heyetinden Başkan Büyükkılıç'a "tartışmalı traktör" ziyareti

Büyük Birlik Partisi(BBP) Merkez Karar ve Yönetim Kurulu (MKYK) Üyesi Nevzat Yıldız, beraberinde BBP Kayseri İl Başkanı Mahmut Uruç ve Alperen Ocakları İl Başkanı Mehmet Yılmaz ile birlikte Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç'ı ziyaret etti.

Özhaseki: Onur ve gurur duyuyorum

AK Parti Kayseri cephesinden partisinin üst yönetiminde yer alan tek isim olan Milletvekili Mehmet Özhaseki'den açıklama...

DEKOYAP'a bir ödül daha

DEKOYAP'a, Türkiye'nin ikinci en büyük yapı kimyasalları üretici firması olan KYK Kütahya Yapı Kimyasalları A.Ş. tarafından Türkiye birincisi ödülü verildi.

DEVA Partisi İl Başkanı: AKP MKYK üyeleri neden öncelikli aşı oluyor?

DEVA Partisi Kayseri İl Başkanı Begüm Başmısırlı, Koronavirüs aşısı ile ilgili öncelik sırasına dikkat çekti ve "AK Parti yönetimi neden öncelikli aşı oluyor?" diye sordu.

KYK YURTLARINA DENETİM!

KYK borcu olanlar dikkat!

YURT SAVUNMASI!

AK Parti MKYK listesi belli oldu

KYK’da perde açıldı