Etiketler

Talas Belediyesinin pandemi tablosu!

Talas Belediyesi, koronavirüs salgınının başladığı 11 Mart 2020'den bu yana geçen 10 aylık sürede gerçekleştirdiği başarılı çalışmalarla dikkat çekti.

Gülsoy: Kayseri ihracatta 3 milyar doları zorlardı

Kayseri Ticaret Odası (KTO) Aralık ayı olağan meclis toplantısı, koronavirüs salgını sebebiyle alınan tedbirler kapsamında, video konferans ile gerçekleştirildi. KTO Başkanı Gülsoy, 2020 yılının genel değerlendirmesini yaparak iş dünyasının 2021 yılından beklentilerine değindi.

Başkan Yalçın, merkez mahalle muhtarlarıyla buluştu

Talas Belediye Başkanı Mustafa Yalçın, koronavirüs salgını döneminde kısıtlamalar nedeniyle Talas'ta dükkn açamayan esnaf ve çalışanlarla diğer ihtiyaç sahibi kişilere yardım için muhtarla bir araya geldi.

Büyükkılıç'tan Koca ve sağlık çalışanlarına Jest

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, koronavirüs salgınında büyük bir fedakrlıkla görev yapan sağlık çalışanlarına vefa örneği göstererek, şehrin dört bir yanını 'Size Minnettarız' yazılı teşekkür billboardlarıyla donattı.

Büyükşehir 7/24 sahada

Tüm dünyayı etkisi altına alan koronavirüs salgını tedbirleri kapsamında hafta sonu kısıtlamasını bir kez daha fırsata dönüştüren Kayseri Büyükşehir Belediyesi ekipleri, 7/24 sahada çalışmalarını sürdürmeye devam etti.