Koçcağız Haberleri

Koçcağız Haberleri

İYİ Partili Çalıksoy'dan toz duman tepkisi...

İYİ Parti Talas Belediye Meclisi Grup Başkanvekili Mustafa Çalıksoy, Koçcağız ve Kamber Mahallelerindeki taş ocaklarında nakliye işi yapan araçlar nedeniyle bölgenin toz duman içinde kaldığını belirterek, yaşananlara tepki gösterdi. Ekim alanlarının, doğanın zarar gördüğünü ve baharla birlikte yemyeşil olması gereken alanların toz toprağın altında kaldığını dile getiren Çalıksoy, bu durumdan hem mahalle sakinlerinin hem de nakliye işi yapan vatandaşların rahatsız olduğunu belirterek, Talas Belediyesi’ne çağrı yaptı.

AK Parti ve İYİ Parti karşı karşıya gelmişti! O isim rozeti taktı…

Kayseri'nin, Kocasinan İlçesine bağlı Koçcağız Mahallesi’nde yaşayan Faruk Tuğran ve bazı yakınları, İYİ Parti ile AK Parti arasında üye çekişmesine neden olmuştu.

AK Parti’den, İYİ Parti’ye “Bilgileri dışında üye yapıldılar” cevabı!

AK Parti Kocasinan İlçe Başkanı Hüseyin Okandan, Koçcağız köyünde bazı vatandaşlar "Bilgileri dışında AK Parti'ye üye yapılmış" şeklinde İYİ Parti'den bir süre önce yapılan açıklamaya tepki gösterdi.

Başkan Yalçın'dan Koçcağız çıkarması!

Talas Belediye Başkanı Mustafa Yalçın'ın kırsal mahallelere yönelik başlattığı değerlendirme ziyaretleri devam ediyor. Başkan Yalçın'ın bu haftaki durağı Koçcağız Mahallesi oldu.

Talas'ta gidilmedik yer kalmıyor

Talas Belediyesi birim müdürleri, ilçenin kırsal mahallelerinde bir dizi bilgilendirme ve inceleme programı gerçekleştirdi. Program kapsamında karış karış ilçeyi dolaşan ve çalışmaları yerinde inceleyen birim müdürleri, mahalle muhtarlarıyla da bir araya gelerek, 2021 yılı yatırımları ve devam eden çalışmalar hakkında bilgi alış verişi yaptı.