Etiketler

Bu görüntüye kızdı: Halkın malını halka dağıtıyorsunuz, neden reklam yapıyorsunuz?

İYİ Parti Kayseri Büyükşehir Belediye Meclisi Grup Başkanvekili Kazım Yücel, Kocasinan Belediyesi’ne tepki gösterdi.

Esnafı dinleyen İYİ Partili Kazım Yücel: Mekanı kapatan hesabı öder!

İYİ Parti Büyükşehir Belediye Meclisi Grup Başkanvekili Kazım Yücel, esnafın sorunlarını dinledi. Yücel, “Esnafı öldürdünüz, üstüne tuz basıyorsunuz” dedi.

Yücel’den Vali ve Emniyet Müdürüne çağrı: Çizmeyi aşan hal ve hareketler var!

İYİ Parti Büyükşehir Belediye Meclisi Grup Başkanvekili Kazım Yücel, Olay Türk Tv'de yayınlanan Ramazan Özel programına konuk oldu. Kayseri'nin sorunlarına dikkat çeken Yücel, Kayseri'de Suriyeli göçmenlerin yaşadığı bölgelerde yaşanılan olaylar hakkında "çizmeyi aşan bazı hal ve hareketler var" dedi ve başından geçen bir olayı anlattı.

Başkan Altınkaya için dua zinciri!

Kayseri Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Veli Altınkaya için dua çağrısı...

16 yıldır mağdurlar! Dertlerini o isme anlattılar: Vali, Belediye Başkanı göreve!

İYİ Partili Kazım Yücel, Köşk Mahallesinde 16 yıl önce arsalarını müteahhide verip de evlerini alamayan 102 hissedarı dinledi.

Mağdur arsa sahipleri evlerini istiyor

Kayseri'nin Köşk Mahallesi'nde 2005 yılında  32 bin 500 metrekare alanda 102 hissedar yaptıkları gecekondu evlerini, daire karşılığı müteahhite verdiklerini ve geçen 16 yıllık sürede evlerine kavuşamadıklarını iddia ettiler.

Yücel:'Esnaf için faizsiz kredi oluşturulmalı

Kayseri Büyükşehir Belediye Meclisi Grup Başkanvekili Kazım Yücel, faiz artışını eleştirerek, Esnaf için faizsiz kredi oluşturulmalı dedi.

“Köylerden kazanacağınız 3-5 kuruşunuz batsın!”

İYİ Partili Kazım Yücel esnafların sıkıntılarını dinlemeye devam ediyor. Yücel'e bu kez hayvancılık yapmak isteyip de Büyükşehir Yasasına takılanlar dert yandı. Yatırım yapmak isteyen esnafı dinleyen Kazım Yücel, Kayseri'de kırsal mahallelerin bir an önce belirlenmesi gerektiğini söyledi.

Tellioğlu Unlu Mamülleri yenilenerek hizmete açıldı

Tellioğlu Unlu Mamülleri yenilenerek hizmete açıldı

O ailenin feryadına duyarsız kalmadı! Yücel'den örnek davranış...

İYİ Partili Kazım Yücel, evlerinde çıkan yangın nedeniyle yardım bekleyen aileye destek oldu.

Yücel: Esnafın dayanacak gücü kalmadı

İYİ Partili Kazım Yücel, Kapalı Çarşı ve çevresindeki esnafın derdini dinledi. Yücel, "Büyük marketler zinciri küçük esnafın sattığı bütün ürünleri satıyor. Onlar kısıtlamadan etkilenmiyor ama küçük esnafı kurallar kapsamında kapalı tutuyoruz. Artık esnafın dayanacak gücü kalmadı" dedi.

Hastanede düşündüren görüntü! Nerede sosyal mesafe?

İYİ Parti Kayseri Büyükşehir Belediye Meclisi Grup Başkanvekili Kazım Yücel, hastanede ortaya çıkan görüntüleri paylaştı..

Yücel’den öğrencilere burs önerisi!

İYİ Partili Kazım Yücel, velilere yapılacak olan İlköğretim ve Ortaöğretim Kurumları Bursluluk Sınavı başvurularını hatırlattı. Yücel, Milli Eğitim Bakanlığı’na da çağrı yaparak, “Şartları uyarak bu sınava giren bütün öğrencilerimize aldığı puana göre burs verilsin. Pandemi sürecinde esnafı unuttunuz, bari öğrencileri unutmayın” dedi.

Yücel: Her zaman Kayserispor'un yanındayım

Hes Kablo Kayserispor Basın Sözcüsü Mustafa Tokgöz’ün önderliğinde başlatılan ‘Vefa Paketi’ projesine destek veren Yücel de 'Vefa' verdi.

Yücel'den Cami Kebir Bölgesi'ne kapalı otopark önerisi

İYİ Parti Kayseri Büyükşehir Belediye Meclisi Grup Başkanvekili Kazım Yücel, kentsel dönüşüm alanı olarak ilan edilen Cami Kebir Bölgesi'ne esnaflar ve gelen ziyaretçiler için yerin altına-1 kapalı otoparkında yapılması gerektiğini söyledi.

Camii Kebir ile ilgili dikkat çeken gelişme! Yıkılacaklar… İYİ Partili Yücel uyardı!

İYİ Parti Kayseri Büyükşehir Belediye Meclisi Grup Başkanvekili Kazım Yücel, Cami Kebir’de yapılması planlanan kentsel dönüşümle ilgili olarak dikkat çeken açıklamalar yaptı.

3 ay içinde yaşanan zamlara dikkat çekti: Pek hayra alamet değil bu işin sonu!

İYİ Partili Kazım Yücel, 3 ay içinde ortaya çıkan zamlara dikkat çekerek, "Söyleyeyim pek hayra alamet değil bu işin sonu" ifadelerini kullandı.

İYİ Partili Yücel: Esnaf kan ağlıyor, bıçak kemiğe dayandı!

İYİ Partili Kazım Yücel, esnaf ziyaretlerini sürdürüyor. Esnafların pandemi sürecinde çok zor günler geçirdiğini belirten Yücel, "Maalesef esnafımız kan ağlıyor. Pandeminin bütün yükü sadece esnafa yüklenmiş durumda" dedi.

İYİ Partili Yücel uyardı: İlçeler göç vermeye devam ediyor

Türkiye İstatistik Kurumu 2020 yılının nüfus verilerini açıkladı. Verileri değerlendiren İYİ Partili Kazım Yücel, "Özvatan yüzde 7, Felahiye yüzde 5.2, Pınarbaşı yüzde 5.2, Akkışla yüzde 4.1, Sarıoğlan 3.2, Bünyan 1.6 ve Yeşilhisar yüzde 1 oranında göç verdi ve nüfusu azaldı" dedi.

Jet denetim! Kocasinan Belediyesi’nde müfettiş 8 yılı 9 iş gününde incelemiş!

Kocasinan Belediye Meclisi toplantı. Toplantıda İçişleri Bakanlığı müfettişlerinin 8 yıl sonra belediyeyi denetlemesi bazı tartışmaları beraberinde getirdi.

AK Parti’ye seçim müjdesi göndermesi: Seçim olursa söz…Ben yemem, siz yerseniz!

İYİ Parti Kayseri Büyükşehir Belediye Meclisi Grup Başkanvekili Kazım Yücel, iktidara “seçim müjdeleri" göndermesi ile dikkat çekti. Yücel, "Hızlı trenin 2015 yılında Kayseri'de temelinin atılacağının" açıklandığı gazete haberinin küpürünü de paylaştı.

'Kırsal Mahalle Tespit Komisyonu' çağrısı

Cumhurbaşkanlığı kararı ile 16 Ekim 2020 tarihinde Kamu Mali Yönetimi ve kontrol Kanununun 10. Maddesinde yapılan değişiklikle gelen 'Kırsal Alan Belirleme' yasası ile ilgili İYİ Parti Kayseri İl Teşkilatı tespit komisyonu oluşturulması çağrısında bulundu. İYİ Parti Büyükşehir Belediye Meclisi Grup Başkanvekili Kazım Yücel yaptığı açıklamada, 'Kırsal Mahalleler belediyelerin halka samimi eziyetinin sonu olacak' dedi.

İYİ Parti: Mahalleler yine köy olacak! Belediyelere başvuru yapıldı!

İYİ Parti Kayseri İl Başkanı Sebati Ataman, Büyükşehir Belediyesi Kanunu’nda yapılan değişikliğe dikkat çekerek, “Belediyelerimizden çıkan kanununun bir an önce uygulanmasını bekliyoruz” dedi. “Bu vatandaşın yarasına olacak” diyen Ataman, faydalı olacak dediği indirim ve muafiyetleri de sıraladı.

Büyükşehir’e tepki: Uyarılarımız dikkate almadılar ve Kayseri kaybetti!

İYİ Partili Meclis Üyesi Kazım Yücel, "Uyarılarımızı dikkate almadılar ve Erciyes 10 yıl geriye gitmiş oldu. Erciyes'te ikinci kez zaman kaybedilmiş oldu” dedi.

İYİ Partili Meclis üyelerinden Kocasinan Belediyesi’ne mezarlık tepkisi!

İYİ Parti Kocasinan Belediye Meclis Üyesi Kazım Yücel, defin işlemleri ile ilgili dikkat çeken açıklamalar yaptı. "Belediyenin ayıbını kar örtüyor..."

6 yıl oldu, ama Kayseri'de o proje hala bitirilemedi! Peki neden?

Kayseri Büyükşehir Belediyesi’nin Beydeğirmeni Besi Bölgesi Projesi  aradan geçen yıllara rağmen bir türlü bitirilemedi. İYİ Partili Kazım Yücel, eski Başkan Çelik dönemine atıfta bulunarak, “Keşke o günlerde de bugün ki gibi yapılsaydı. Çünkü 6 yıl geçti proje bitirilemedi ve Kayseri kaybetti” diye konuştu ve Büyükkılıç'ın girişimlerini takdir etti.

Yücel: Temenni ederim ki çalışan gazeteciler emeklerinin karşılığını alır

İYİ Partili Kazım Yücel, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler günü dolayısıyla bir açıklama yaptı. Basın emekçilerinin bu özel gününü kutlayan Yücel, gazetecilerin kamuoyunun haber alma ihtiyacını karşıladığını belirtti. Yücel, "Gazeteciler hakikatin temsilcisi olarak görev yapıyorlar" dedi.

Yücel'den belediyelere 'denetim komisyonu' tepkisi

Kayseri Büyükşehir Belediye Meclisi Grup Başkanvekili Kazım Yücel, belediyelerde oluşturulan denetim komisyonlarına Millet İttifakı'ndan isimlerin alınmamasına tepki göstererek, 'Oturduğunuz koltuklar kamunun ve Kayseri halkının' dedi.

Haddini aşan isme öyle bir yanıt verdi ki...

Kayseri ile ilgili söylediği sözlerden dolayı büyük tepki alan Nevşehir Belediye Başkanı Rasim Arı'ya bir tepki de İYİ Partili Kazım Yücel'den geldi.