Kazım Yücel Haberleri

Kazım Yücel Haberleri

İYİ Partili Yücel, vatandaşı dinledi: Mutfakta yangın var!

İYİ Partili Kazım Yücel, vatandaşların sıkıntılarını dinledi ve yaşanan ekonomik sıkıntılara dikkat çekti.

Yücel'den kaçak yapıya tepki

Kayseri Büyükşehir Belediye Meclisi Grup Başkanvekili Kazım Yücel, Kocasinan Belediye Başkan Yardımcısı'nın kaçak inşaatı bulunduğunu söyleyerek, 'Belediye başkan yardımcısından kaçak yapısıyla ilgili açıklama bekliyoruz' dedi.

İYİ Parti teklif etmişti! Kayseri'de Eren Bülbül'ün ismi yaşatılacak!

İYİ Parti Meclis Üyesi Kazım Yücel, konuyla ilgili "Kocasinan Belediyesi Mayıs ayı meclis toplantısını gerçekleştirdik. Meclis üyemiz Muammer Yigen'in grubumuz adına bir parka Şehit Eren Bülbül isminin verilmesi önergesi bugün hayata geçti. Şehidimizin adı Zümrüt mahallesinde yaşatılacak. Ayrıca Şehrimizde giderek nüfusu artan Suriyelilerle ilgili bir çok konuyu meclisimize taşıdık. Gündeme getirmek bizlerden, çözüm seçilmiş belediye başkanları ve ekiplerinden" dedi.

Vatandaş zamlardan yana dertli: İftara misafir davet edemiyoruz

Vatandaşın iftar davetlerini koronadan sonra zamlar vurdu...

Yücel uyardı: Kayseri uyuyan bir dev olacak

Büyükşehir Belediye Meclisi Grup Başkanvekili Kazım Yücel, Kayseri'nin turizm acentelerine ve turistlere yeterince tanıtılmadığını söyleyerek, 'Turizm reklamı yapılmazsa, Kayseri uyuyan bir dev olacak' dedi.

'Babam bunun için mi okuttu beni! Hakkımı helal etmiyorum'

İYİ Parti Büyükşehir Belediyesi Grup Başkan Vekili Kazım Yücel Ramazan öncesi pazar esnafını gezdi.

‘Çiftçiliği bıraktım! İnşaatlarda çalışmaya geldim! Ramazan geldi ne yapacağız?’

İYİ Partili Kazım Yücel, vatandaşa kulak verdi... Vatandaş ekonomiden yana dert yandı. İşte vatandaşın geçim derdi feryadı...

Yücel ailesinin mutlu günü

Kayseri Büyükşehir Belediye Meclisi Grup Başkanvekili Kazım Yücel'in oğlu Mustafa Yücel, Sena Gömeçlioğlu ile hayatını birleştirdi.

O mahallede imam krizi!

Vatandaşlar görevini yapmadığını iddia ettikleri imamdan yana dertli...

Vatandaş 50 TL'ye artık 3 litre akaryakıt alabiliyor!

Kayseri Büyükşehir Belediye Meclisi'nin İYİ Parti Grup Başkanvekili Kazım Yücel, akaryakıt fiyatlarına sürekli gelen zamlara dikkat çekti. Akaryakıt istasyonları sahiplerinin de artık kar elde edemeyerek işletmelerini kapatma noktasına geldiğini belirten Yücel, "Hem akaryakıt istasyonları ayakta kalmalı zaten ayak da kalamayan vatandaş da hiç olmazsa yeni zamlarla karşılaşmamalı" dedi.

Yücel: En azından ekmek üretimini artırın

Kayseri Büyükşehir Belediye Meclisi Grup Başkanvekili Kazım Yücel, belediyelerin karla mücadelede kırsal mahallelerde yetersiz kaldığını söyledi.

Meydan’da vatandaş dert yandı: Birilerinin artık gerçekleri söylemesi lazım! Korkuyoruz…

Kayseri Büyükşehir Belediye Meclisi’nin İYİ Parti Grup Başkanvekili Kazım Yücel, Cumhuriyet Meydanı’nda vatandaşları ve esnafları dinledi.

Yücel’in, “Efsunlu” tepkisi sonuç verdi! Meclis salonuna geri döndüler!

İYİ Parti Kayseri Büyükşehir Belediye Meclisi Grup Başkanvekili Kazım Yücel’in, Meclis Salonu tepkisinin ardından dikkat çeken bir gelişme yaşandı.

İYİ Partili Yücel: Tehlikeyi görüyor ve uyarıyoruz! O yasa neden uygulanmıyor?

Kayseri Büyükşehir Belediye Meclisi'nin İYİ Partili Grup Başkanvekili Kazım Yücel, Türkiye Büyük Millet Meclisi'nden (TBMM) geçen kırsal alan belirlemesinin Kayseri'de uygulanmamasına tepki göstererek, Kırsal alanı belirlemezseniz, Kayseri önümüzdeki yıl kendi kendine yetemeyen bir şehir olacak dedi.

İYİ Parti'den Kimsesiz ailesine taziye ziyareti

İYİ Parti Kayseri Teşkilatı, yabancı uyruklu Ebu Muhammed C. tarafından bıçakla öldürülen Ercan Kimsesiz’in ailesine taziye ziyaretinde bulundu.

“Ya Kent ekmek lezzetli ya da..!”

Kent Ekmek Büfeleri önünde ortaya çıkan uzun kuyruklara dikkat çekti ve "Meydan olalı bu ekmek kuyruklarını gördü mü?" dedi.

Dikkat çeken tepki: Efsunlu olduklarını düşünüyorlar! Şaka gibisiniz!

"Şaka gibisiniz! Artık bazı yaptıklarınızı halka anlatamıyorsunuz, çok net görülüyor! Gerektiğinde kürsüleri istediğiniz açılış noktasına taşıyorsunuz! Açılışları da kendi personelinize yapmaya başladınız! Halk yaptıklarınızın farkında..."

Memleketten çiftçi manzarası! Ödeyemediği borcu yüzünden ineklerini sattı…

İYİ Parti Kayseri Büyükşehir Belediye Meclisi Grup Başkanvekili Kazım Yücel ve partinin Kocasinan Kadın ve Sosyal Politikalar Başkanı Nazlı Akpınar, Şeker Mahallesi’nde yaşayan Tuncay Kılıç ve eşinin ‘sesimizi feryadımızı duyan yok mu?’ çağrısı üzerine çifti, evlerinde ziyaret ettiler.

Kayseri’de çekildi! Vicdan yaralayan fotoğraf…

Kayseri’de Bankalar Caddesi’nde objektiflere takılan bir fotoğraf vicdanları yaraladı.

Meclis’te "kürsü" tartışması! Bakın ne yaptı?

İYİ Partili Kazım Yücel, kürsüden konuşmak isteyince...

O Bölgede trafik karmaşası! İYİ Partili Yücel’den tepki

İYİ Partili Kazım Yücel, trafik sorunu Olay Türk TV'ye anlattı ve çözüm çağrısı yaptı.

Esnafların çukura düştüğü yere Kazım Yücel’den 24 gün sonra gittiler

Kocasinan Belediyesi’nin çalışmaları sonucu etrafında hiçbir güvenlik önlemi alınmadığı İçin bölge esnafının çukura düştüğü Argıncık Doğu Sanayi’ye belediye başkanı haftalar sonra gitti. Başkanla birlikte olay yerine giden başkanın adamlarının vücut dili ise belediye çevrelerinde gündem oldu.

İYİ Partili Yücel: Vatandaş geçinemiyor! Faturaları bile ödeyemiyor

Kayseri Büyükşehir Belediye Meclisi İYİ Grup Başkan vekili Kazım Yücel, kent merkezinde vatandaşların sorunlarını dinledi. Yücel'e dertlerini anlatan emekliler, geçinemediklerini ve faturalarını bile ödeyemediklerini anlatarak dert yandı. Vatandaşları dinleyen Kazım Yücel, "Bir dokunduk, bin ah işittik" dedi.

Yücel: Atatürk’ün emanetlerine sahip çıkmaya devam edeceğiz!

İYİ Parti'li Kazım Yücel, Türkiye Cumhuriyetinin kurucu lideri Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün vefatının 83'üncü yıldönümü nedeniyle bir anma mesajı yayınladı. Yücel, " Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü, vefatının 83'üncü yıl dönümünde, rahmet ve şükranla anıyorum" dedi.

Yücel: Zafer Cumhuriyet ile taçlandı

İYİ Partili Kazım Yücel, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı nedeniyle yptığı açıklamada "Cumhuriyetin ilanı şanlı Türk tarihinin dönüm noktasıdır" dedi.

Bu kez de çukurdan seslendi: Esnaf perişan!

Kayseri Büyükşehir Belediyesi İYİ Parti Grup Başkanvekili Kazım Yücel, Doğu Sanayi sitesini ziyaret etti. Esnaflarla konuşan Yücel, bu bölgede bulunan esnafların sorunlarını dinledi. Yücel’e sorunlarını anlatan esnafın en büyük problemi her zamanki gibi ekonomi oldu. Esnaf, ayrıca altyapı konusunda yaşadıkları sıkıntıları da dile getirdi.

Kayseri'nin bir başka yüzü: Vatandaş doğalgaz beklerken, tezeğe mahkum edildi!

Kayseri Büyükşehir Belediyesi İYİ Parti Grup Başkanvekili Kazım Yücel, bu kez de Boztepe Mahallesi sakinlerinin daveti üzerine mahallede oturan vatandaşların sorunları dinledi.

Akşener'den, Kayseri selamı!

İYİ Partililer Ankara çıkarması yaptı. Partinin Lideri Meral Akşener ile de bir araya gelen İYİ Parti Kayseri heyeti, Akşener'e günün anısına Kayserispor forması hediye etti.