Etiketler

İYİ Partili Yücel’den, Özhaseki’ye dikkat çeken Suriyeli göndermesi: Bir ileri iki geri!

İYİ Parti Kayseri Büyükşehir Belediye Meclisi Grup Başkanvekili Kazım Yücel, Suriyelilerle ilgili dikkat çeken bir tepki gösterdi. Ülkede yaşanan ekonomik sıkıntılara ve işsizliğe dikkat çeken Yücel, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki’nin “Suriyeliler sanayiyi ayakta tutuyor” sözlerine de gönderme yaparak, “Savaş bitti Suriye'de ya giderler, ya da gönderin artık. Gitmiyorlarsa su fiyatlarını, temizlik vergilerini Suriyeliler için en az 3 katına çıkarın. Nasılsa bizim sanayimizi ayakta tutuyorlar!" dedi.

Yücel'den 'Sahabiye Kentsel Dönüşüm' açıklaması

Kayseri Büyükşehir Belediye Meclisi Grup Başkanvekili Kazım Yücel, Sahabiye Kentsel Dönüşüm Projesiyle ilgili olarak, Bugün dış görünüşü herkesin çok hoşuna giden ama iç görünüşünde vicdanları sızlatan, kalitesizliğin dibi olan bir inşaat ortaya geldi. Vatandaşlar feryat ediyor. Bu çağrılara kulak vermek lazım dedi.

“Söz verdiler, ama bir daha gelmediler” diyen mahalleli: Her gün korku ile yaşıyoruz

Kızılırmak Nehri üzerinde Kayseri Şehir Merkezinin 30 km kuzeybatısında yer alan Yamula Barajı Hidroelektrik Santrali, Yemliha Mahalle sakinlerinin korkulu rüyası haline geldi. Barajdan bırakılan sular nedeniyle ırmağın debisinin yükseliyor ve Yemihalılar’ın evleri ile tarım arazileri sular altında kalıyor. Yemliha Mahallesi sakinleri İYİ Partili Kazım Yücel’e ulaşarak, destek istedi. Yücel de mahalleye giderek, vatandaşın derdini dinledi ve “Konunun takipçisiyiz” dedi.

Alkışlar Kazım Yücel'e

Yücel, Cumhuriyet Meydanı’nda bulunan Kayserispor Store’den alış veriş yaptı ve lisanslı ürünleri spor severlere hediye etti.

Pazarın nabzını tutan Yücel: Allah vatandaşa yardım etsin!

İYİ Partili Kazım Yücel, Erciyesevler Pazarını gezerek hem pazar esnafının sorunlarını dinledi hem de alış veriş yaptı. Yaptığı alışveriş sonrası bir açıklama yapan Kazım Yücel, "Allah hem pazar esnafına hem de vatandaşımıza yardım etsin. Ne pazarcı memnun ne de pazara gelen vatandaş memnun" dedi

Rıfat Pakkan'ın acı günü

Hastanede tedavi gören anne Zeynep Pakkan hayata gözlerini yumdu.

İYİ Partili Yücel, Büyükkılıç'ın peşini bırakmıyor: Hani 5 Temmuz'da açılacaktı?

İYİ Partili Kazım Yücel, 23 Haziran'da açılacağı duyurulan ve sonrasında da 5 Temmuz tarihi işaret edilen Talas Tramvay Hattının hala hizmet vermediğini belirterek bu duruma tepki gösterdi. Yücel, "Biz bu duruma tepki gösterdiğimizde Büyükşehir Belediye Başkanı Sayın Memduh Büyükkılıç 'Kazım bey doğru bilgileri almamış' şeklinde yanıt vermişti. Sayın başkan bugün 6 Temmuz ve hala tramvay hattı hizmet vermiyor" dedi.

İYİ Partili Yücel’in ziyaretiyle ortaya çıktı! İyi ki bu insanlar var!

İYİ Parti Kayseri Büyükşehir Belediye Meclisi Grup Başkanvekili Kazım Yücel, sokak hayvanlarına yönelik kendi imkanlarıyla yaptığı çalışmayla dikkat çeken o vatandaşı ziyaret etti.

İYİ Partili isim zamlara öyle bir tepki gösterdi ki!

Elektriğe yüzde 15 oranında yapılan zamla birlikte 2021 yılında yapılan zam oranı yüzde 22'yi buldu. İYİ Partili Kazım Yücel, elektrik ve doğalgaz başta olmak üzere zamlara tepki göstererek, iktidara seslendi. Yücel, "Yeter artık, vatandaşı bitirdiniz" dedi.

Esnafı dinleyen Yücel: Rabbim sonumuzu hayır eylesin!

İYİ Partili Kazım Yücel, vatandaş ziyaretlerine devam ediyor.

İYİ Partili Yücel: Vatandaş mağdur!

İYİ Parti Büyükşehir Belediye Meclisi Grup Başkanvekili Kazım Yücel, Furkan Doğan Kavşağında plansız devam eden çalışmalar nedeniyle tramvay hattının hala açılamadığını ve bundan dolayı da vatandaşların mağdur olduğunu dile getirdi.

Yücel’den dikkat çeken açıklama: Orada 4 günde 4 intihar ve bir ölüm yaşandı!

İYİ Parti Kayseri Büyükşehir Belediye Meclisi Grup Başkanvekili Kazım Yücel, dikkat çeken bir konuyu gündeme taşıdı.

İYİ Partililer esnafın derdini dinledi: Bu böyle giderse yüzde 50 işinden olacak

İYİ Partililer esnafı dinlemeye devam ediyor. Adres bu kez kafe işletmecileri oldu. İYİ Partililere dertlerini anlatan kafe işletmecileri, "Evlat olduğumuzu hissedelim, üvey evlat değiliz" dediler

Yücel'den hem sınavın hem de seçimin olacağı okul tepkisi!

Kayseri Büyükşehir Belediye Meclisi Grup Başkanvekili Kazım Yücel, hafta sonunda hem Liselere Giriş Sınavı'na (LGS) hem de muhtarlık seçimlerinin yapılacağı Besime Özderici İlkokulu'ndaki öğrencilere haksızlık yapıldığını söyleyerek, 'Öğrencilerin dışardaki aracın korna sesine dahi tahammülü olmayacağı bir ortamda muhtarlık seçimine neden ısrar edersiniz' dedi.

İYİ Partili Yücel: Belediyeler dara düşünce halkın parkını istimlak ediyor!

Büyükşehir Belediye Meclisi Grup Başkan Vekili Kazım Yücel, belediyelerin imar planlamaları ile ilgili yaptığı basın açıklamasında, 'Belediyelerin imar planları bölge yoğunluğunu arttırıyor' dedi.

Büyükşehir Meclisi’nde İYİ Parti, MHP ittifakı! Bakın sonra ne oldu?

Kayseri Büyükşehir Belediye Meclisi gündeminde bulunan konuları görüşüp, karara bağlamak için toplandı.

İYİ Partili isimden 20.000 kişiye istihdam çağrısı!

İYİ Parti Kayseri Büyükşehir Belediye Meclisi Grup Başkanvekili Kazım Yücel, “Kayseri'nin 16 bin 917 kilometrekare olduğunu düşünerek, sadece bir kaç kilometrekaresi si ile organik üretim yapan bir şehre dönüştürebiliriz” dedi.

İYİ Partili Yücel, eski defterleri neden açtı? Biz daha önce adını koymuştuk!

İYİ Parti Büyükşehir ve aynı zamanda Kocasinan Belediye Meclisi Grup Başkanvekili Kazım Yücel, ilçeye yapılması planlanan tarıma dayalı organize sanayi bölgesi ile ilgili açıklama yaptı. Elmalı Mahallesi’nde 1 milyon metrekarelik alanda yapılması planlanan 4. OSB ile ilgili dikkat çeken bir ayrıntıyı gündeme getiren Yücel, “2019 seçimlerinde sahada İYİ Parti olarak hemşerilerimize anlattığımız Organik Organize Sanayi projemizi, tüm partilerin desteği ile Kocasinan Meclisimizde hayata geçirilmelisinin mutluluğunu hissettik” dedi.

Tarım işçileri İYİ Partili Yücel’e dert yandı: İş yok, aş yok!

İYİ Parti Büyükşehir Belediye Meclisi Grup Başkanvekili Kazım Yücel’in, tarım işçileri ziyaretinde ortaya çıkan isyan dikkat çekti.

Yücel: Mazlumların yanlarında olmaya devam edeceğiz.

İyi Partili Kazım Yücel, başta Çin işgali altındaki Doğu Türkistan'daki soydaşlar olmak üzere Mescidi Aksa'nın da işgal altından kurtulması için de müslümanların üzerine düşen sorumlulukları yerine getirmesi çağrısında bulundu.

İYİ Partili Kazım Yücel: Haklarını sonuna kadar savunacağız

İYİ Parti Büyükşehir Belediye Meclis Üyesi ve aynı zamanda partisinin Grup Başkanvekili Kazım Yücel, Ramazan Bayramı dolayısıyla açıklama yaptı.

Yücel: Esnaf çaresiz

Kayseri Büyükşehir Belediye Meclisi Grup Başkanvekili Kazım Yücel, 17 günlük kapanmayla beraber sanayici, tüccar, restoran ve kafe işletmecilerinin çaresiz kaldığını söyleyerek, 'Devlet desteği gerekiyor' dedi.

Bu görüntüye kızdı: Halkın malını halka dağıtıyorsunuz, neden reklam yapıyorsunuz?

İYİ Parti Kayseri Büyükşehir Belediye Meclisi Grup Başkanvekili Kazım Yücel, Kocasinan Belediyesi’ne tepki gösterdi.

Esnafı dinleyen İYİ Partili Kazım Yücel: Mekanı kapatan hesabı öder!

İYİ Parti Büyükşehir Belediye Meclisi Grup Başkanvekili Kazım Yücel, esnafın sorunlarını dinledi. Yücel, “Esnafı öldürdünüz, üstüne tuz basıyorsunuz” dedi.

Yücel’den Vali ve Emniyet Müdürüne çağrı: Çizmeyi aşan hal ve hareketler var!

İYİ Parti Büyükşehir Belediye Meclisi Grup Başkanvekili Kazım Yücel, Olay Türk Tv'de yayınlanan Ramazan Özel programına konuk oldu. Kayseri'nin sorunlarına dikkat çeken Yücel, Kayseri'de Suriyeli göçmenlerin yaşadığı bölgelerde yaşanılan olaylar hakkında "çizmeyi aşan bazı hal ve hareketler var" dedi ve başından geçen bir olayı anlattı.

Başkan Altınkaya için dua zinciri!

Kayseri Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Veli Altınkaya için dua çağrısı...

16 yıldır mağdurlar! Dertlerini o isme anlattılar: Vali, Belediye Başkanı göreve!

İYİ Partili Kazım Yücel, Köşk Mahallesinde 16 yıl önce arsalarını müteahhide verip de evlerini alamayan 102 hissedarı dinledi.

Mağdur arsa sahipleri evlerini istiyor

Kayseri'nin Köşk Mahallesi'nde 2005 yılında  32 bin 500 metrekare alanda 102 hissedar yaptıkları gecekondu evlerini, daire karşılığı müteahhite verdiklerini ve geçen 16 yıllık sürede evlerine kavuşamadıklarını iddia ettiler.

Yücel:'Esnaf için faizsiz kredi oluşturulmalı

Kayseri Büyükşehir Belediye Meclisi Grup Başkanvekili Kazım Yücel, faiz artışını eleştirerek, Esnaf için faizsiz kredi oluşturulmalı dedi.