Kazım Yücel Haberleri

Kazım Yücel Haberleri

Kayseri’de çekildi! Vicdan yaralayan fotoğraf…

Kayseri’de Bankalar Caddesi’nde objektiflere takılan bir fotoğraf vicdanları yaraladı.

Meclis’te "kürsü" tartışması! Bakın ne yaptı?

İYİ Partili Kazım Yücel, kürsüden konuşmak isteyince...

O Bölgede trafik karmaşası! İYİ Partili Yücel’den tepki

İYİ Partili Kazım Yücel, trafik sorunu Olay Türk TV'ye anlattı ve çözüm çağrısı yaptı.

Esnafların çukura düştüğü yere Kazım Yücel’den 24 gün sonra gittiler

Kocasinan Belediyesi’nin çalışmaları sonucu etrafında hiçbir güvenlik önlemi alınmadığı İçin bölge esnafının çukura düştüğü Argıncık Doğu Sanayi’ye belediye başkanı haftalar sonra gitti. Başkanla birlikte olay yerine giden başkanın adamlarının vücut dili ise belediye çevrelerinde gündem oldu.

İYİ Partili Yücel: Vatandaş geçinemiyor! Faturaları bile ödeyemiyor

Kayseri Büyükşehir Belediye Meclisi İYİ Grup Başkan vekili Kazım Yücel, kent merkezinde vatandaşların sorunlarını dinledi. Yücel'e dertlerini anlatan emekliler, geçinemediklerini ve faturalarını bile ödeyemediklerini anlatarak dert yandı. Vatandaşları dinleyen Kazım Yücel, "Bir dokunduk, bin ah işittik" dedi.

Yücel: Atatürk’ün emanetlerine sahip çıkmaya devam edeceğiz!

İYİ Parti'li Kazım Yücel, Türkiye Cumhuriyetinin kurucu lideri Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün vefatının 83'üncü yıldönümü nedeniyle bir anma mesajı yayınladı. Yücel, " Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü, vefatının 83'üncü yıl dönümünde, rahmet ve şükranla anıyorum" dedi.

Yücel: Zafer Cumhuriyet ile taçlandı

İYİ Partili Kazım Yücel, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı nedeniyle yptığı açıklamada "Cumhuriyetin ilanı şanlı Türk tarihinin dönüm noktasıdır" dedi.

Bu kez de çukurdan seslendi: Esnaf perişan!

Kayseri Büyükşehir Belediyesi İYİ Parti Grup Başkanvekili Kazım Yücel, Doğu Sanayi sitesini ziyaret etti. Esnaflarla konuşan Yücel, bu bölgede bulunan esnafların sorunlarını dinledi. Yücel’e sorunlarını anlatan esnafın en büyük problemi her zamanki gibi ekonomi oldu. Esnaf, ayrıca altyapı konusunda yaşadıkları sıkıntıları da dile getirdi.

Kayseri'nin bir başka yüzü: Vatandaş doğalgaz beklerken, tezeğe mahkum edildi!

Kayseri Büyükşehir Belediyesi İYİ Parti Grup Başkanvekili Kazım Yücel, bu kez de Boztepe Mahallesi sakinlerinin daveti üzerine mahallede oturan vatandaşların sorunları dinledi.

Akşener'den, Kayseri selamı!

İYİ Partililer Ankara çıkarması yaptı. Partinin Lideri Meral Akşener ile de bir araya gelen İYİ Parti Kayseri heyeti, Akşener'e günün anısına Kayserispor forması hediye etti.

İYİ Parti’den Ankara çıkarması…

İYİ Parti Meclis Üyeleri Ankara’ya çıkarma yaptı.

Yücel: Büyükşehir Belediyesinin, "Faiz ödemiyoruz" açıklaması gerçeği yansıtmıyor...

İYİ Partili Kazım Yücel'den dikkat çeken açıklama...

Hurdacıların içine sağlık ocağı olur mu?

İYİ Partili Kazım Yücel, Büyükşehir Belediye Meclisinde görüşülen ve Kocasinan ilçesi Yenidoğan Mahallesinde bulunan Hurdacılar Sitesi içerisine küçültülerek yapılması planlanan Aile Sağlığı Merkezi düzenlemesine tepki gösterdi. Aile Sağlığı Merkezinin var olan yerinin muhafaza edilmesi gerektiğini belirten Yücel, sağlık ocağının metrekaresinin küçültülerek hem de başka bir alana taşınmasına karşı çıktı. Yücel, "İnsanları mevcut yerden hurdacılar sitesine götürmeyin. Bu işi ticarete dönüştürmeyin" dedi.

Yücel’e dert yanan vatandaş: Bir ay bizim aldığımız parayla geçinsinler! Görelim…

İYİ Partili Kazım Yücel, kent merkezinde vatandaşı dinledi. Yücel, "Memleketin her noktasında konuştuğumuz vatandaşımız başta ekonominin kötü olması dahil bir çok konuda çok dertli. Vatandaşlar İyi Parti iktidarını bekliyor" dedi.

Kocasinan'daki arsa takaslarına dikkat çeken Yücel: Belediyelerde alabulu işler oluyor!

Kayseri Büyükşehir Belediye Meclisi’nin İYİ Parti Grup Başkanvekili Kazım Yücel, ballı villa konusunun unutturulmak istendiğini belirterek, burada birilerine rant sağlandığını söyledi. Yücel, ayrıca "Belediyelerde alabulu işler oluyor" dedi ve Kocasinan Belediyesi'ndeki arsa takaslarıyla ilgili de çarpıcı ifadeler kullandı.

Yücel'den ulaşım zammı açıklaması

Kayseri Büyükşehir Belediye Meclisi Grup Başkanvekili Kazım Yücel, geçtiğimiz hafta Ulaşım A.Ş. tarafından ücret tarifesinde yapılan zamlarla ilgili açıklama yaptı. Yücel, açıklamasında öğrencilerin aldıkları bursun büyük kısmını ulaşıma yatıracaklarını söyleyerek, 'Ulaşımdaki zamlar kırsaldaki vatandaşın şehre ulaşımını engelliyor' dedi.

Saraycık kavgası büyüyor... Yücel’den İlmek’e videolu cevap

İYİ Parti’nin Büyükşehir Belediyesi Grup Başkanvekili Kazım Yücel ile İYİ Parti’den istifa ederek AK Parti’ye geçen Mustafa İlmek arasındaki Saraycık Mahallesi kavgası büyüyor. Yücel’in eleştirilerine cevap veren İncesu Belediye Başkanı Av. Mustafa İlmek, Yücel’i yalancılıkla suçlamıştı. Kazım Yücel yeniden Saraycık Mahallesi’ne giderek mahalle sakinleriyle görüştü. Yücel, kameralı kayıt altına aldığı görüşmelerin videosunu Kayseri basınına gönderdi.

İncesu Belediye Başkanı’ndan Kazım Yücel’e sert tepki: Ziyaaaaa

İYİ Parti’nin Büyükşehir Belediyesi Grup Başkanvekili Kazım Yücel ile İncesu Belediye Başkanı Av Mustafa İlmek arasında İncesu’nun Saraycık Mahallesi’ne yapılan hizmetlerle ilgili kriz patladı.

Yücel, okullardaki sıkıntıyı gündeme taşıdı: Kimse yok!

İYİ Partili Kazım Yücel, okullarda temizlik görevlilerinin bulunmamasına tepki gösterdi. Toplum Yararına Çalışma Programı kapsamında okullara alınacak personellerin gecikmesine değinen Yücel, "Okullar açıldı ama okulların temizliğini yapacak kimse yok. Okul müdürleri eline fırçayı alıp temizlik yapmak zorunda kalıyor. Okullar eğitim ve öğretime hazır değil" dedi.

Mahalle sakinlerini dinleyen Yücel: Sokaklar pislikten geçilmiyor!

Kayseri Büyükşehir Belediye Meclisi’nin İYİ Parti Grup Başkanvekili Kazım Yücel, mahallelerin sorunlarını gündeme taşımaya devam ediyor. Yücel bu kez de Gülük Mahallesi sakinlerini ziyaret etti. Mahalle sakinlerinin şikâyetlerini dinleyen Yücel, "Gördüğümüz manzara midemizi kaldırdı. Gülük Mahallesinin sokakları pislikten geçilmiyor" dedi. Sorunlarını Yücel’e anlatan mahalle sakinleri de “Oy zamanı kapımızı çalan Belediye Başkanlarımız bir gece gelinde yaşadığımız yerde kalın, görelim” dedi.

Yücel: Bu büyük bir utanç!

İYİ Parti Kocasinan İlçe Başkanı Mustafa Işık ve Büyükşehir Belediye Meclisi Grup Başkanvekili Kazım Yücel ile birlikte Kocasinan ilçesi Buğdaylı Mahallesinde faaliyet gösteren besicileri ziyaret etti. Besiciler, yem fiyatlarının her geçen gün yükseldiğini, kapasitelerinin 400 büyükbaş hayvan olmasına rağmen yüzde 30 kapasite ile besicilik yaptıklarını ve böyle giderse onu da yapamayacaklarını ifade etti. Besicileri dinleyen Yücel de "Etin ve yemin ithal edilmesi ülkemiz için büyük bir utanç" dedi.

Pazarcılar, belediyeyle icralık oldu! Pazarcı çocuk ise çukurlardan yana dert yandı!

İYİ Parti Kocasinan İlçe teşkilatı vatandaşları ve esnafı dinlemeye devam ediyor. Argıncık semt pazarını gezen İYİ Partililer hem pazar esnafını hem de vatandaşı dinledi.

İYİ Parti vatandaşı dinledi: Vatandaş mülteci akınından korkuyor!

İYİ Parti Kayseri Milletvekili Dursun Ataş, beraberinde İyi Parti Kayseri İl Başkanı Sebati Ataman, Büyükşehir Belediye Meclisi İyi Parti Meclis Gurup Başkanvekili Kazım Yücel ve Kocasinan ilçe teşkilatı vatandaşları dinlemeye devam ediyor.

İYİ Partiye dert yanan esnaf: Araçlarımız yatırıldı! Haksız cezalar kesildi…

İYİ Parti Kayseri Milletvekili Dursun Ataş, Büyükşehir Belediye Meclisi Grup Başkanvekili Kazım Yücel ve parti il yöneticileri Halk Otobüsü esnafını dinledi.

İYİ Partili Yücel’den Güneşli uyarısı: Talas’ın ‘ballı villaları’ gibi olmasın!

Büyükşehir Belediye Meclisi toplantısında Kocasinan ilçesine bağlı Güneşli Mahallesi'nde 700 villa parseli yeniden gündeme geldi.

Talas’ta o mahalleye esnaflar için bakın ne sitesi yapılacak!

Büyükşehir Belediye Meclisi gündeminde bulunan konuları görüşüp, karara bağlamak için toplandı.

İYİ Partili Yücel’den, Özhaseki’ye dikkat çeken Suriyeli göndermesi: Bir ileri iki geri!

İYİ Parti Kayseri Büyükşehir Belediye Meclisi Grup Başkanvekili Kazım Yücel, Suriyelilerle ilgili dikkat çeken bir tepki gösterdi. Ülkede yaşanan ekonomik sıkıntılara ve işsizliğe dikkat çeken Yücel, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki’nin “Suriyeliler sanayiyi ayakta tutuyor” sözlerine de gönderme yaparak, “Savaş bitti Suriye'de ya giderler, ya da gönderin artık. Gitmiyorlarsa su fiyatlarını, temizlik vergilerini Suriyeliler için en az 3 katına çıkarın. Nasılsa bizim sanayimizi ayakta tutuyorlar!" dedi.

Yücel'den 'Sahabiye Kentsel Dönüşüm' açıklaması

Kayseri Büyükşehir Belediye Meclisi Grup Başkanvekili Kazım Yücel, Sahabiye Kentsel Dönüşüm Projesiyle ilgili olarak, Bugün dış görünüşü herkesin çok hoşuna giden ama iç görünüşünde vicdanları sızlatan, kalitesizliğin dibi olan bir inşaat ortaya geldi. Vatandaşlar feryat ediyor. Bu çağrılara kulak vermek lazım dedi.