Kayseri Ziyareti Haberleri

Kayseri Ziyareti Haberleri

Davutoğlu’dan dikkat çeken açıklama: Planlı, provokasyon olanlar var…

Eski Başbakan ve Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu, Kayseri’de bir vatandaşın kendisine yönelik tepki göstermesini değerlendirdi: Sanki tüm Kayseri Davutoğlu’na tepki gösterdi, diye verdiler...

Davutoğlu Kayseri’ye geliyor! 2 gün kalacak, peki neler yapacak?

Eski Başbakan Ve aynı zamanda Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu Kayseri’ye geliyor. Davutoğlu, Kayseri’de 2 gün kalacak ve toplantılar ile ziyaretler gerçekleştirecek.

Erbakan’ın ziyareti sonrası saldırı... Hastanelik oldu...

Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan’ın Kayseri ziyareti sonrasında ilçe başkanının saldırıya uğradığı açıklandı.

Gül'ün, Kayseri ziyaretinde ortaya çıktı!

Uzun süre ortalarda görünmeyen isim 11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül'ün, Kayseri ziyaretinde ortaya çıktı.

Bakanlar'dan sürpriz Kayseri ziyareti!

İki Bakan Kayseri'ye gelerek, bazı ziyaretler gerçekleştirdi.

eTwinning'den Kayseri ziyareti

İl Tarım ve Orman Müdürlüğü'nün destekleriyle eTwinning KAYSERİ olarak 25-29 Ocak tarihleri arasında 'Sessiz canlara can olan sevgili çocuklar' konulu etkinlikte anaokulu, ilkokul ve ortaokul kategorilerinde birinci olan öğrenciler öğretmenleri, okul yöneticileri ve velileri İl Müdürü Mustafa Şahin'i ziyaret etti.

Alaattin Çakıcı'yı Kayseri' de kimler ziyaret etti?

Alaattin Çakıcı'nın Kayseri ziyareti ile ilgili dikkat çeken detaylar paylaşıldı. Çakıcı' nın basın danışmanlığınca basına geçilen haberde Çakıcı'yı Kayseri' de kimlerin ziyaret ettiğini de açıklandı. İşte o haberin detayları...