Kayseri Şube Başkanı Ali Yavuz Haberleri

Kayseri Şube Başkanı Ali Yavuz Haberleri

Yavuz: Bizi yıldıramayacaklar

Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Kayseri Şube Başkanı Ali Yavuz, Kayseri'de 17 Aralık 2016'da 15 askerin şehit, 54 askerin gazi olduğu Kayseri patlamasının 5. yılında yaptığı açıklamada, Dağda askerlerimizin karşısına çıkamayanlar, bu hain tuzağı yaptı dedi.

Yavuz: Vatan toprağına gömülmesine müsaade edilmemeli!

Türkiye Harp Malülü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Kayseri Şube Başkanı Ali Yavuz; korona virüs nedeniyle hayatını kaybeden Osman Öcalan'ın Türkiye topraklarına defnedilmemesini istedi.

Şehit aileleri ve gazilerden Lütfü Türkkan'a tepki

Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Kayseri Şube Başkanı Ali Yavuz, şehit kardeşine küfür eden İYİ Parti Grup Başkanvekili Lütfü Türkkan'a tepki göstererek, Derhal Milletvekilliğinden istifa etmesini istiyoruz dedi.

Yavuz: FETÖ’cüler milletimizi tahrik ediyor!

Türkiye Harp Malulü Gaziler, Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Kayseri Şube Başkanı Ali Yavuz, cezaevinde bulunan ve göreve dönmek için OHAL Komisyonu'na dilekçe veren FETÖ mensubu generaller hakkında, 'Göreve dönmek isteyen FETÖ'cüler alay edercesine milletimizi tahrik ediyor' dedi.

Yavuz: Hainlerin kökünü kazıdık, kazımaya da devam edeceğiz

Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Kayseri Şube Başkanı Ali Yavuz, Türkiye Cumhuriyeti Devleti olarak uzun bir süreden beri terörle olan mücadelemizde başarıyla sona geldiğimiz dost düşman herkes tarafından bilinmektedir. Bütün vatan hainlerinin kökünü kazıdık kazımaya da devem ediyoruz dedi.

9 güvenlik personelinin katili teröristin öldürülmesinin ardından şehit ailelerinden açıklama

Mardin'de 8 Mayıs tarihinde düzenlenen operasyonunda 2016 yılında Kayserili Binbaşı Turgay Çelik'in katili PKK'lı Ramazan Aslan'ın ölü olarak ele geçirilmesi ile ilgili açıklama yapan Şehit Aileleri ve Gaziler Derneği Kayseri Şube Başkanı Ali Yavuz, 'Şehitlerimizin kanının yerde kalmayacağını teyit ettik' dedi.

Yavuz: Devletimiz hiç bir hesabı yarım bırakmamıştır, bırakmayacaktır

Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Kayseri Şube Başkanı Ali Yavuz; PKK'nın sözde Suriye Genel Sorumlusu Sofi Nurettin kod adlı teröristin etkisiz hale getirilmesinin ardından yaptığı açıklamada; Terör örgütünün bu önemli elebaşının etkisiz hale getirilmesinde görev alan istihbaratçılarımızı, askerlerimizi ve kahraman ordumuzu tebrik ediyor, bu memlekete bedel ödemiş şehit aileleri ve gaziler olarak her zaman yanlarında olduğumuzu bir kez daha belirtiyoruz dedi

Şehit Aileleri Derneği Başkanı Ali Yavuz, 'Şehitlerimizden rahatsız olanların Türk olduklarından şüphe duyarız'

Şehit Aileleri Derneği Kayseri Şube Başkanı Ali Yavuz, şehit öğretmen Aybüke Yalçın'ın isminin verildiği okulun adının değiştirilmesi girişimine tepki göstererek, Türkiye'de, Türk bayrağının gölgesinde yaşayıp, şehitlerimizden rahatsız olanların, biz de Türk olduklarında şüphe duyarız dedi.

Yavuz: Terörün kökünün kazınacağına inancımız tam

Türkiye Harp Malülü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Kayseri Şube Başkanı Ali Yavuz, 'Terörle mücadelede sonuna kadar gidileceğine, terörün kökünün kazınacağına inancımız tamdır' dedi.

Yavuz: Kravatlı çakallarının meclisimizden temizlenmesini istiyoruz

Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Kayseri Şube Başkanı Ali Yavuz, düzenlendiği basın toplantısında, 'Terör örgütüne içimizde destek veren siyasi partinin kravatlı çakallarının gazi meclisimizden temizlenmesini istiyoruz' dedi.

Başkan Yavuz: '17 Aralık şehitlerini unutmayacağız, unutturmayacağız'

Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Kayseri Şube Başkanı Ali Yavuz, 17 Aralık'ta 15 askerin şehit olduğu terör saldırısının yıl dönümünde saldırının meydana geldiği otobüs durağında anma programı düzenleyeceklerini söyledi.

'Terör örgütünün en büyük destekçileri meclisteki kravatlı teröristlerdir'

Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Kayseri Şube Başkanı Ali Yavuz; İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'nun geçtiğimiz gün mecliste yaptığı konuşmada şehit ve gazilerin duygu ve düşüncelerini dile getirdiğini ifade etti.