Kapatıldı Haberleri

Kapatıldı Haberleri

Abdullah Gül Üniversitesi’nde o bölümü kapattılar!

Kapatılma kararı Resmi Gazetede yayımlandı...

12 fuhuş evi kapatıldı

Kayseri İl Emniyet Müdürlüğü Ahlak Büro Amirliği ekipleri tarafından 15 Ağustos-14 Eylül tarihleri arasında yapılan çalışmalar neticesinde, fuhuş yapıldığı tespit edilen 12 ev kapatıldı.

Kayseri'deki depremde hasar gören cami ibadete kapatıldı

Kayseri’nin Kocasinan ilçesine bağlı Yüreğil Mahallesi’nde meydana gelen 3.8’lik depremin ardından bir caminin içerisinde ve şadırvanında çatlaklar oluşurken, minaresi de zarar gördü. Depremden dolayı hasar gören cami ibadete kapatıldı.

Depremi yaşayan mahallede hasar gören cami ibadete kapatıldı

Kayseri'nin Kocasinan ilçesine bağlı Yüreğil Mahallesi'nde meydana gelen 3.8'lik depremin ardından bir caminin içerisinde ve şadırvanında çatlaklar oluşurken, minaresi de zarar gördü. Depremden dolayı hasar gören cami ibadete kapatıldı.

Metruk bina alarmı!

Kayseri'nin Melikgazi ilçesinde 30 yıldır atıl vaziyette bulunan ve madde bağımlıları ile intihara teşebbüs etmek isteyen kişilerin sıklıkla kullandığı metruk binanın ilk katındaki pencereler içeri girilmemesi için briket ile kapatıldı.

O merkez kapatıldı

Kayseri Büyükşehir Belediyesi bünyesinde faaliyet gösteren Kayseri Bilim Merkezi, koronavirüs ile mücadele tedbirleri kapsamında ziyarete kapatıldı.

O mahalleye giriş ve çıkış kapatıldı

Kayseri'nin Tomarza İlçesine bağlı Pusatlı Mahallesinde korona virüs vakalarının artması nedeni ile mahalle 10 gün boyunca karantina altına alınarak giriş-çıkışlar tamamen kapatıldı.

Kömür tozu yüklü tır devrildi, yol ulaşıma kapandı

Kayseri'de devrilen kömür yüklü tırın şoförü yaralanırken, Sivas yolu bir süre trafiğe kapatıldı.

Fuhuş yapılan 1 rezidans ve 5 ev kapatıldı

Kayseri İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü ekipleri tarafından yapılan çalışmalarda, fuhuş yapıldığı tespit edilen 1 rezidans odası ile 5 ev kapatıldı.

Kayseri'de o bölgeler kapatıldı!

Kayseri'de ilçe av komisyonlarının tamamlanmasından sonra, İl Av Komisyonu Toplantısı da üç avcılık derneği başkanının katılım ile Doğa Koruma ve Milli Parklar Şubesi'nde yapıldı. Toplantıda 2021-2022 av sezonunda ava açık ve kapalı alanlar ve limitler belirlendi.

İYİ Parti Talas ilçe teşkilatında flaş gelişme

İlçe teşkilatı geçici süreyle kapatıldı! İşte yaklaşık 20 gün kapanmanın nedeni...

Trafiğe kapatıldı

Avrasya Tüneli gece yapılacak planlı bakım çalışması nedeniyle saat 05:00'e kadar trafiğe kapatıldı.