Kamerada Haberleri

Kamerada Haberleri

Hırsızlık anı kamerada!

Kayseri İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü Oto Hırsızlık Büro Amirliği ekiplerince yapılan çalışmalarda, çaldığı otomobile başka aracın plakasını takan şahıs yakalandı. Şahsın, otomobili çaldığı anlar ise güvenlik kameralarınca kaydedildi.

Aile süsüyle hırsızlık kamerada

Kayseri'de dikkat çekmemek için kendilerine aile süsü vererek çocuklarla beraber binaya girip hırsızlık yapan kadınlar, önce güvenlik kameralarına ardından da polislere yakalandı.

Kayseri'deki deprem anı kamerada

Kayseri'nin Sarıoğlan ilçesinde meydana gelen 4.9 büyüklüğündeki deprem anı güvenlik kameralarınca kaydedildi.

Sigara hırsızları kamerada

Kayseri'de polis ekipleri tarafından düzenlenen operasyonda hırsızlık yapan 9 kişi gözaltına alınırken, bir iş yerinden 30 bin TL değerinde sigara çalan hırsızlar kameraya yansıdı.

3 kişinin öldüğü dehşet anları kamerada

Kayseri'de geçtiğimiz gün miras yüzünden çıktığı iddia edilen kavgada 2'si kardeş 3 kişi tabanca ile vurularak öldürülmüştü. Katil zanlısı her yerde aranırken, dehşet anları ise saniye saniye güvenlik kameralarınca kaydedildi.

Değnekli hırsızlar kamerada!

Kayseri'nin Kocasinan ilçesinde bir apartmanın güvenlik kamera monitörünü çalan hırsızların güvenlik kameralarına yansıyan kapıyı açma yöntemi pes dedirtti.

Ölüm göz göre göre geldi! Kaza anı kamerada...

Kayseri'nin Tomarza ilçesinde bir otomobil ile hafif ticari aracın çarpışması sonucu meydana gelen kazada 1 kişi hayatını kaybederken 2 kişi de yaralandı.

Otomobilin üniversite öğrencisine çarptığı kaza kamerada

Kayseri'nin Yeşilhisar İlçesi'nde bir üniversite öğrencisi, otomobilin çarpması sonucu yaralandı. Otomobilin çarpmasıyla genç metrelerce ileri savrulurken, kaza anı güvenlik kameralarınca kaydedildi.

Bir kişinin öldüğü o kaza anı kamerada...

Kayseri'nin Kocasinan ilçesinde meydana gelen ve bisiklet sürücüsünün hayatını kaybettiği kaza güvenlik kamerasına yansıdı.

Annenin çocuğuna işkencesi kamerada

Kayseri'de 3 yaşındaki çocuğuna zorla sigara ve hap içirerek işkence yaptığı iddiasıyla 26 yaşındaki anne gözaltına alındı.

Okul müdürünün hayatını kaybettiği kaza kamerada

Kayseri'de okul müdürünün hayatını kaybettiği feci kaza güvenlik kameralarınca saniye saniye kaydedildi.

İtfaiyenin merhameti kamerada

Ölümlü kaza kamerada