İsmail Özdemir Haberleri

İsmail Özdemir Haberleri

MHP tam kadro Kayserispor'u destekledi

MHP Genel Başkan Yardımcısı İsmail Özdemir, MHP Kayseri Milletvekili Baki Ersoy, MHP Kayseri İl Başkanı Adnan İncetoprak ve il yöneticileri, Kayserispor’un Altay’ı 1-0 mağlup ettiği maçta tribündeki yerini aldı.

“Asgari ücretteki artış vatandaşı fazlasıyla memnun etti”

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Kayseri İl Başkanlığı tarafından düzenlenen basın toplantısında açıklama yapan MHP Genel Başkan Yardımcısı İsmail Özdemir, “Türkiye ekonomide istikrarlı bir ilerleme kaydediyor” dedi.

MHP'li Özdemir: Türkiye ekonomide istikrarlı bir ilerleme kaydediyor'

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Kayseri İl Başkanlığı tarafından düzenlenen basın toplantısında açıklama yapan MHP Genel Başkan Yardımcısı İsmail Özdemir, 'Türkiye ekonomide istikrarlı bir ilerleme kaydediyor' dedi.

Özdemir: Asla müsaade etmeyeceğiz

Ülkü Ocakları Kayseri İl Başkanlığı tarafından 'Kutlu Seslenişten Adım Adım 2023'e Kayseri Gençlik Şöleni' düzenlendi. Törende konuşan MHP Genel Başkan Yardımcısı ve Kayseri Milletvekili İsmail Özdemir; 'Milletimizin değerlerine, inancımıza, birliğimizi tesis etmeye yönelik ne varsa; CHP, İyi Parti, HDP ve zilletin diğer kesimleri hedef almaktadır. Buna sessiz kalmamız asla söz konusu olmayacaktır. İstiklalimiz ve istikbalimiz tertemizin kaynaklarımıza, mabetlerimizin üzerine namahrem ellerin uzanmasına asla müsaade etmeyeceğiz dedi.

Özdemir: Türkiye açısından millî güvenlik meselesi!

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkan Yardımcısı ve Kayseri Milletvekili İsmail Özdemir, Türkiye Cumhuriyeti ile Karadağ arasında serbest ticaret anlaşmasının uygun bulunduğuna dair kanun teklifi hakkında MHP Grubu adına söz aldığı konuşmasında, 'Karadağ, Balkanların coğrafya olarak küçük ancak bölgenin stratejik değere sahip ve bizim de hem tarihî hem de kültürel bağlarımızın olduğu, köken itibarıyla ve ilişkilerimiz itibarıyla, bugünkü gündem sebebiyle de önemli bir ülkedir' dedi.

MHP'li Özdemir: 'Türkiye enerji ve teknolojide etkin olduğunu ispat etmiştir'

MHP Genel Başkan Yardımcısı ve Kayseri Milletvekili İsmail Özdemir; 2022 Yılı Merkezî Yönetim Bütçe Kanun Teklifi'nin 14'üncü maddesi üzerine Milliyetçi Hareket Partisi Grubu adına söz aldığı konuşmasında; 'İçerisinde bulunduğumuz dönemde, dünyanın hemen her alanda hızlı bir dönüşüm sürecinin içerisinde olduğu açıktır. Bu dönüşüm sürecinin temelde hangi alanlarda ve nasıl seyrettiğiyle beraber, ülkemizin aynı süreçler açısından hangi konumda olduğu ve nasıl etkilendiği hususu önem arz etmektedir. Böylesi bir zamanda öncelikle enerji meselesine değinmek doğru olacaktır' dedi.

MHP’li Özdemir: Ülkemizdeki istikrar Cumhurbaşkanlığı hükûmet sistemiyle korunmuştur

MHP Genel Başkan Yardımcısı ve aynı zamanda Kayseri Milletvekili İsmail Özdemir, 2022 Yılı Merkezî Yönetim Bütçe Kanun Teklifi'nin 14'üncü maddesi üzerine parti grubu adına söz aldı. Özdemir, ekonomik ve siyasi alanlarda küresel düzeyde yaşanan büyük dalgalanmada her ülkenin ihtiyacı olan istikrarın Türkiye açısından korunması ve geliştirilmesinin Cumhurbaşkanlığı hükûmet etme sistemiyle mümkün olduğunu savundu.

MHP Milletvekili Özdemir: Siyasi ve ekonomik istikrarımızı korumalıyız!

MHP Genel Başkan Yardımcısı ve aynı zamanda Kayseri Milletvekili İsmail Özdemir, Meclis’teki bütçe görüşmelerinde söz aldı.

İşte Ticaret Odası Başkanı Gülsoy'un son durumu!

Yaklaşık 1 ay önce ameliyat olan Ticaret Odası Başkanı Ömer Gülsoy, ameliyat sonrası objektiflere böyle yansıdı.

MHP'li Özdemir: 'Türkiye'nin liderliği herkesçe kabul ediliyor'

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Kayseri Milletvekili İsmail Özdemir; Kayseri 4. Kitap Fuarı'nda kitapseverlerle buluştu.

MHP Kayseri Milletvekilleri’nden Bakan Varank’a hassas ziyaret!

Milliyetçi Hareket Partisi Kayseri Milletvekilleri Baki Ersoy ve İsmail Özdemir, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank’ı ziyaret etti. MHP Kayseri Milletvekilleri, Kayseri Organize Sanayi Bölgesi (OSB) gündemi, istihdam ve yeni yatırım olanakları ile güncel durumla ilgili bilgiler aktardı.

MHP'li Özdemir’den Asgari Ücret temennisi

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkan Yardımcısı ve Kayseri Milletvekili İsmail Özdemir, İnşallah vatandaşlarımızı memnun edecek, piyasa koşullarında vatandaşlarımızın elini güçlendirecek ve gelir dağılımındaki eşitsizliği azaltacak ve katkı sağlayacak gayretlerin de nihayete erdirilmesini hepimiz umut ediyoruz dedi.

MHP'li Özdemir: 'Safımız bellidir'

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkan Yardımcısı ve Kayseri Milletvekili İsmail Özdemir; Dışişleri Bakanlığı'nın 2022 Bütçe Görüşmeleri ile ilgili Plan Bütçe Komisyonu'nda Milliyetçi Hareket Partisi Grubu adına söz aldığı konuşmasında; 'Diplomatik anlamda oldukça yoğun ve dış ilişkilerimiz itibarıyla yine bir o kadar ilave ve yeni gündemlerle geçen bir yılı geride bırakıyoruz. 2021 yılı, genel hatları itibarıyla ülkemizin potansiyelinin bölgesel ve küresel seviyede eriştiği yüksek konumun görülmesi münasebetiyle önemli olayların yaşandığı bir dönem olarak tarihteki yerini almak üzeredir' dedi.

MHP'li vekil 28 yıldır bitirilemeyen yolun ve Bakan’ın peşini bırakmıyor!

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkan Yardımcısı ve aynı zamanda Kayseri Milletvekili İsmail Özdemir, yapımına 1993 yılında başlanan ve 28 yıldır bitirilemeyen Kayseri Yahyalı-Mansurlu-Kozan Yolunu bir kez daha Meclis gündemine taşıdı. Önceki Bakan Mehmet Cahit Turhan’a da yolun ne olacağını soran Özdemir, Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Bakan Adil Karaismailoğlu’na da ikinci kez yolu durumunu sordu. Özdemir’in bu mücadelesi “MHP’li vekil 28 yıldır bitirilemeyen yolun peşini bırakmıyor” dedirtti. Diğer yandan güzergahı üzerinde yaklaşık 50 köy bulunan yolun tamamlanması halinde Adana-Kayseri arasının 100 kilometre kısalacağı ifade ediliyor.

MHP'li Özdemir'den "Beka" açıklaması!

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkan Yardımcısı ve Kayseri Milletvekili İsmail Özdemir; Türk Silahlı Kuvvetlerinin Birleşmiş Milletler Güvenlik Konseyi Kararı ve Türkiye Büyük Millet Meclisi Kararıyla Tespit Edilen İlkeler Kapsamında; 31 Ekim 2021 tarihinden itibaren bir yıl daha Lübnan geçici görev gücüne iştirak etmesi kapsamında Cumhurbaşkanlığı tezkeresi hakkında Milliyetçi Hareket Partisi Grubu adına söz aldığı konuşmasında; 'Orta Doğu'nun en kırılgan ve hassas ülkelerinin başında gelen Lübnan, 4 Ağustos 2020 tarihinde başkent Beyrut'taki limanda gerçekleşen büyük bir patlama sonrasında siyasi ve ekonomik krize sürüklenmiştir. İyi koşullarda saklanmadığı için 7.750 ton amonyum nitratın patlaması tarihteki nükleer olmayan en büyük patlama olarak kabul edilirken, yaşanan bu olay sonrası 200'e yakın insan hayatını kaybetmiş, yaralıların sayısı ise 6 bini aşmıştır dedi.

MHP’li vekil Kayseri’deki kuraklığı sordu! Bakan ne yanıt verdi?

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkan Yardımcısı ve aynı zamanda Kayseri Milletvekili İsmail Özdemir, Kayseri’deki kuraklık tehlikesini Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum’a sordu. Bakan Kurum ise Belediyelerde yapılan o yönetmelik değişikliğine dikkat çekti.

MHP'li Özdemir, Bünyan'a Müze istedi..

MHP Genel Başkan Yardımcısı ve Kayseri Milletvekili İsmail Özdemir, Kayseri'nin Bünyan ilçesinde Açık Hava Müzesi kurulması için kanun teklifi verdi.

Özdemir: Kılıçdaroğlu'nun dokunulmazlığının kaldırılması gerekir

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkan Yardımcısı ve Kayseri Milletvekili İsmail Özdemir, sosyal medya hesabı üzerinden Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ile ilgili açıklamalarda bulundu.

MHP'li Özdemir: Çiftçinin traktörü haciz edilmemeli

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkan Yardımcısı ve Kayseri Milletvekili İsmail Özdemir, çiftçilerin geçimlerinde ve üretimlerinde zaruri olan traktörlerinin haciz edilmemesi için kanun teklifi verdi.

Tamer’den, Arık’ı kızdıracak sözler: O hak etmiyor!

AK Parti Kayseri Milletvekili İsmail Tamer, Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde (TBMM) konuşma yapan Kayseri Milletvekillerini zaman zaman alkışladığını belirterek, “Ben Baki Ersoy’u alkışlarım, İsmail Özdemir’i alkışlarım, Dursun Ataş’ı alkışlarım, ama oy alacak diye Kayseri’yi kötüleyenleri alkışlamam” dedi. Bu sözlerle CHP Milletvekili Çetin Arık’ı hedef alan Tamer, “Onu da alkışladığım olmuştur, ama o hak etmiyor. Kayseri’yi kötüleyerek bir yere gelemeyiz” dedi.

Özdemir: Kürdistan projesine sessiz kalacak değiliz

Kayseri'de düzenlenen Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genişletilmiş Bölge Toplantısı'nda konuşan MHP Genel Başkan Yardımcısı ve Kayseri Milletvekili İsmail Özdemir, NATO üyesiyiz diye PKK/PYD terör örgütüne destek sunan ve nihai hedefi sözde Kürdistan olan projelere sessiz kalacak değiliz. Ayrıca Türkiye'nin güvenlik açığını kapatmak üzere başta uzun menzilli hava savunma sistemi olmak üzere ihtiyacımız olan silah sistemlerinin hangisinin nereden tedarik edeceğimiz hususu da Amerika Birleşik Devletleri veya NATO'nun haddi ve hukuku değildir dedi.

MHP Genel Başkan Yardımcısı Özdemir'den HDP tepkisi!

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkan Yardımcısı ve Kayseri Milletvekili İsmail Özdemir, HDP'li milletvekilinin Anayasanın ilk dört maddesinin değiştirilmesi gerektiğine dair sözleri hakkında yaptığı açıklamada; Zilletin gizli ajandası birer birer ortaya çıkıyor! Zillet kesiminin olmayan bir sorunu varmış gibi yansıtarak varmaya çalıştıkları yerin ülkeyi nereye sürüklemek istediği daha şimdiden belli değil mi? dedi.

MHP ve İYİ Parti düellosu! İncetoprak: Dün nerdeydiniz, bugün neredesiniz?

İYİ Parti Kayseri İl Başkanı Sebati Ataman, partisine yönelik yaptığı açıklamalar nedeniyle MHP Genel Başkan Yardımcısı İsmail Özdemir’e geçmişte attığı twettleri örnek göstererek, tepki gösterdi. Ataman’ın geçmiş defterleri açtığı açıklamasına MHP İl Başkanı Adnan İncetoprak’tan da yanıt geldi.

Ataman, MHP’li Özdemir’e eski defterleri açarak, cevap verdi!

İYİ Parti Kayseri İl Başkanı Sebati Ataman, MHP Genel Başkan Yardımcısı ve aynı zamanda Kayseri Milletvekili İsmail Özdemir’in partilerine yönelik olarak yaptığı bazı açıklamalara tepki gösterdi.

MHP'li Özdemir'den Millet İttifakı tepkisi: Kim kimi kandırdı?

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkan Yardımcısı ve Kayseri Milletvekili İsmail Özdemir, Millet İttifakına yüklendi.

MHP milletvekili Bakan’dan net cevap alamadı!

MHP'li vekil sordu, ama Bakan Karaismailoğlu net cevaplar vermedi. Konu hızlı tren...İşte yanıtsız kalan Kayseri soruları…

Kayseri Milletvekilleri fena kapıştı

CHP Kayseri Milletvekili Çetin Arık’ın MHP’yi “koltuk için ülkeyi ateşe attınız” ifadeleriyle suçlamasının ardından MHP Kayseri Milletvekilleri İsmail Özdemir ve Baki Ersoy Çetin Arık’ı topa tuttu.

MHP Genel Başkan Yardımcısı Özdemir: 'CHP, açık bir milli güvenlik tehdidi haline dönüşmüştür'

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkan Yardımcısı ve Kayseri Milletvekili İsmail Özdemir; CHP tarafından yapılan 'HDP'nin mecliste olması gerektiği' yönündeki beyanlarına yönelik yaptığı açıklamada; CHP temsilcileri, Irak'ın kuzeyinde hangi PKK'lı teröristlerle buluşup ne konuştularsa acilen kamuoyuna açıklamalıdır. CHP, açık bir milli güvenlik tehdidi haline dönüşmüştür dedi.

MHP Milletvekilleri sanayicilerle buluştu

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkan Yardımcısı İsmail Özdemir, sanayicilerin verdiği mücadelenin vatan mücadelesi olduğunu söyleyerek, Sanayicilerimizin gayretleri ile korona virüs sürecinde küresel rekabette en hızlı toparlanma eğilimi gösteren birkaç ülkeden birisi olduk dedi.

Özhaseki ve Büyükkılıç'tan Özvatan zirvesi

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Yerel Yönetimler Başkanı Mehmet Özhaseki ile birlikte Özvatan'da düzenlenen istişare toplantısına katıldı. İlçe belediye başkanlarının katıldığı Özvatan ziyaretinde Coğrafi Tescil Belgeli Özvatan Çiçek Balı da tanıtıldı.