Ismail A Haberleri

Ismail A Haberleri

Bacanağına kurşun yağdırdı

Kayseri'nin Kocasinan ilçesinde bir şahıs aralarında husumet olduğu iddia edilen bacanağına kurşun yağdırdı.

Başhekim uyardı

Kayseri Devlet Hastanesi Başhekimi Doç. Dr. İsmail Altıntop, hastanelerde yoğunluk oluşmaması için vatandaşların Merkezi Hekim Randevu Sistemi'ni (MHRS) kullanmalarını ve hafif hastalıklarda aile hekimlerini tercih etmeleri gerektiğini dile getirdi.

Türkücü İsmail Altunsaray, konser verdi

Kayseri'de Talas Belediyesi tarafından hayatını kaybeden halk ozanı Neşet Ertaş anısına 'Ezgilerle Anadolu' etkinliği kapsamında konser düzenlendi. Konserde sevilen Türk Halk Müziği Sanatçısı İsmail Altunsaray, türküleriyle vatandaşların kulağının pasını sildi.

Talas'ta İsmail Altunsaray konseri

Talas'ta bu hafta sonu 'Bozkırın Tezenesi' Neşet Ertaş'ın anısına 'Ezgilerle Anadolu' sloganıyla İsmail Altunsaray konseri düzenlenecek.

Doç. Dr. Altıntop: Aşıdan sonra ölümle sonuçlanmış vaka yok

Kayseri Devlet Hastanesi Başhekimi Doç. Dr. İsmail Altıntop, pandemi servislerinde aşısı eksik hastaları gördüğünü, yoğun bakımlarda da aşısızlar çoğunluğu oluşturduğunu dile getirerek, Sağlık çalışanlarında aşıdan sonra ölümle sonuçlanmış vaka yok dedi.

Altıntop: Feraha çıkmak için aşı olun

Kayseri Devlet Hastanesi Başhekimi Doç. Dr. İsmail Altıntop, Özellikle ek hastalığı olan kişiler, yüksek risk grubunda olan kişiler çok fazla temasa müsait yerlere gitmemelerini, biraz daha sabırlı olmalarını istiyoruz. Aşı istediğimiz yüzdelere geldikten sonra ülkenin aydınlık ve feraha çıkacağını umut ediyoruz dedi.

'Bu bayramda pazarlıkları gözlerimizle yapalım'

Kayseri Devlet Hastanesi Başhekimi Doç. Dr. İsmail Altıntop yaklaşan Kurban Bayramı öncesi vatandaşları uyararak, Bayram bizim bayramımız olsun, üzüntülerimiz olmasın. Kurban pazarlığı yaparken temastan kaçınalım dedi.

Develililer Derneği seçim yaptı...

Kayseri Develililer Eğitim Kültür Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği'nde yapılan Olağan Genel Kurulda mevcut Başkan İsmail Arslan güven tazeledi.

Doç. Dr. İsmail Altıntop: 'Aşı yapıldıktan sonra hastalarımızda belirgin bir azalma oldu'

Kayseri Devlet Hastanesi Başhekimi Doç. Dr. İsmail Altıntop, aşı çalışmalarının başlamasıyla beraber korona virüs hastalarında belirgin bir azalma olduğunu söyledi.

Başhekim: Ertelenebilir sağlık hizmetlerini gerekirse erteleyin

Kayseri Devlet Hastanesi Başhekimi Doç. Dr. İsmail Altıntop, uyarılarda bulunarak, pandemi sürecinde çok acil durumlar dışında ertelenebilir sağlık hizmetlerini gerekirse ertelenebileceğini ifade etti.

Covid-19 hastaları yerli ventilatörlerle nefes alacak

Sağlık Bakanlığının işbirliği ile üretilen yerli ve milli solunum cihazlarından 5'i Kayseri Devlet Hastanesi'nde kullanılmaya başlandı. Hastane Başhekimi Doç. Dr. İsmail Altıntop, Kolay taşınabilir olması ve tüm aparatlara uyumlu olmalı bize avantaj sağladı dedi.

Dünya Avşarlar Derneği Genel Kurul yaptı

Dünya Avşarlar Derneği Genel Kurulu yapıldı. Başkan İsmail Albayrak, yapacakları çalışmaları anlattı.

İlkokul ikinci sınıf öğrencisi Bilal Akar'dan Başkan Özdoğan'a anlamlı ziyaret

Hacılar Saffet Arslan İlkokulu ikinci sınıf öğrencisi Bilal İsmail Akar, Hacılar Belediye Başkanı Bilal Özdoğan'ı ziyaret ederek, İstiklal Marşı'nın 10 kıtasını okudu. Başkan Özdoğan Akar'a kitap ve oyuncak hediye etti.

Başhekimden dikkat çeken açıklama: Uyuyamıyorsunuz

Korona virüsü yendikten sonra yeniden görevine dönen Kayseri Devlet Hastanesi Başhekimi Doç. Dr. İsmail Altıntop, vatandaşlara uyarılarda bulunarak, İhtiyaçlarınızı yapamaz hale geliyorsunuz dedi.

İsmail Altunsaray konseri iptal