Iş Insanı Haberleri

Iş Insanı Haberleri

İş insanı Ömer Karadeli’nin acı günü

Tanınmış iş insanı Stroton Yapı Kimyasaları ve Yalıtım Ltd. Şti.'nin Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Karadeli’nin ablası Fatma Düman vefat etti.

Kayserili iş adamına dikkat çeken ödül! Ödül sonrası mesaj: Adalet okuyacağım!

“Bu ödül bana emeğimin boşa gitmediğinin bir hatırasıdır” diyen İş İnsanı Ali Aydın, üniversitede Adalet okuyacağını açıkladı.

Kayserili iş insanı Bilen, UND başkan yardımcısı oldu!

Uluslararası Nakliyeciler Derneği (UND) Genel Kurulu sonrasında ABC Lojistik Yönetim Kurulu Başkanı iş adamı Ergün bilen, Teşkilatlanmadan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı ve Genel Sekreterlik görevine getirildi.

Aksakoğlu ailesinin mutlu günü

İş İnsanı Hacı Aksakoğlu’nun oğlu Kaan Aksakoğlu, Gamze Aydoğdu ile dünya evine girdi 

Mustafa Kıranatlıo: 'Girişimcilik hiçbir zaman vazgeçmemektir'

Genç iş insanı Mustafa Kıranatlıo, kendisi gibi girişimci insanların her zaman kararlı ve azimli olduğunu hatırlatarak, 'Girişimcilik hiçbir zaman vazgeçmemektir' dedi.

Kılınç: Taraftarın çektiği çileye bir dur diyelim

İş insanı Sedat Kılınç, önümüzdeki sezon hedefin şampiyonluk olması yönünde fikir beyan etti

Erciyes Lezzet Durağı açıldı

İş insanı Hüseyin Deniz, Temizlik sektöründen sonra yemek piyasasına da atıldı.

İhtiyaç sahibi vatandaşlar için 100 Bin TL çağrısı...

İş insanı Sedat Kılınç, yardıma muhtaç vatandaşlar için dikkat çeken bir çağrı yaptı...İşte Kılınç'ın ihtiyaç sahibi vatandaşlara yönelik "100 bin TL çağrısı..."

Hayırsever iş insanından Bünyan'a ikinci destek

Bünyan Belediye Başkanı Özkan Altun, ilçede yapılacak çocuk oyun parkına katkı sunan hayırseverin, Bünyan Meslek Yüksekokulu'na 100 kişi kapasiteli çok amaçlı konferans salonu yapımını da üstlendiğini söyledi.

Büyükkılıç: Kayseri bir miktar belediyecilik açısından şanslı

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, İstanbul'da düzenlenen Sabah 35. Yaş Sektör Buluşmaları'na Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum ve Bakan Yardımcısı Fatma Varank ile birlikte canlı bağlanarak, Kayseri'nin çevre ve şehircilik alanındaki çalışmalarını anlattı. Hayırsever iş insanı Artaş İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Çetinsaya'nın da katıldığı programda Kayseri ve Erciyes'ten övgüyle bahsedilirken, Başkan Büyükkılıç, 'Kayseri'nin Cazibe Merkezi' oluşuna vurgu yaptı.

Osman Ulubaş Eğitim Kompleksi temeli atıldı

Kayseri Büyükşehir Belediyesi'nin kapalı spor salonunu, Melikgazi Belediyesi'nin anaokulunu ve hayırsever iş insanı Osman Ulubaş'ın ilk ve ortaokulunu yapacağı 16 bin metrekarelik Osman Ulubaş Eğitim Kompleksi'nin temeli atıldı.