Insan Hakları Günü Haberleri

Insan Hakları Günü Haberleri

Özer: Temel hak ve özgürlükler bir kişinin iradesi ile yok sayılmaktadır

CHP Kayseri Il Başkanı Ümit Özer, 10 Aralık Dünya İnsan Hakları Günü nedeniyle yaptığı açıklamada, “10 Aralık Dünya İnsan Hakları Gününde bir kez daha ilan ediyoruz: İnsan hakları, hukukun üstünlüğü ve demokrasi ilkelerinin egemen olduğu; hak ihlallerinin olmadığı, eşit ve özgür bir Türkiye'yi hep birlikte kuracağız” dedi.

Çakmaz: İnsan hakları reddedilmez ve vazgeçilmezdir

Kayseri Valiliği tarafından 10 Aralık Dünya İnsan Hakları Günü kapsamında konferans düzenlendi. Konferansta konuşan Erciyes Üniversitesi Dr. Öğretim Üyesi Eylem Çakmaz, 'İnsan hakları reddedilmez ve vazgeçilmezdir' dedi.

Büyükkılıç: İnsan odaklı hizmet anlayışı ile çalışıyoruz

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, 10 Aralık Dünya İnsan Hakları Günü dolayısıyla yayımladığı mesajında, her alanda insan odaklı temel değerlerin olduğu bir anlayışla hizmet ettiklerine dikkat çekti.

AK Parti İl Başkanı: Kimsenin kimseye üstünlüğü yoktur, anlayışındayız

AK Parti İl Başkanı Şaban Çopuroğlu, 10 Aralık Dünya İnsan Hakları Günü açıklamasında, “Beyazın siyaha, siyahın da beyaza üstünlüğü yoktur anlayışındayız” dedi.

CHP: Şu an ki tablo utanç tablosudur

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) İl Başkanı Ümit Özer ve beraberindeki partililer 10 Aralık Dünya İnsan Hakları Günü nedeniyle Cumhuriyet Meydanı’nda basın açıklaması yaptı.