Etiketler

Molu’da maden işletmeleri ne yapıyor ?

Adalet ve Kalkınma Partisi Kocasinan İlçe Başkanı Hüseyin Okandan, Molu köyündeki maden sevkiyatının neden olduğu problemleri gündeme taşıdı.

MHP ilçe Başkanı: O esnafların 17 günlük kiralarını karşılamaya hazırız!

MHP Bünyan İlçe Başkanı Tevfik Düzen, 17 günlük tam kapanma sürecinde dükkanından başka geliri olmayan çay ocakları ve berberlerin kapanma süresi boyunca dükkan kira bedellerini ilçe teşkilatı olarak karşılamaya hazır olduklarını duyurdu.

Ortaya çıkan görüntüye bu tepkiyi gösterdi: Bu bir facia!

Saadet Partisi Melikgazi İlçe Başkanı Sinan Aktaş’tan, Melikgazi Belediyesine moloz tepkisi…

O bölgede neler oluyor! Kim bu “Hazineden arazini aldım” diyerek arazi çevirenler?

Saadet Partisi (SP) Melikgazi İlçe Başkanı Sinan Aktaş, Gesi, Bağpınar Mahallelerimizin sorunlarını gündeme taşıdı

CHP Melikgazi teşkilatından mahalle çıkarması! Çocuklara özel bayram hediyesi!

CHP Melikgazi İlçe Başkanı Yakup Yılboğa beraberindeki yönetim kurulu üyeleri ve partinin Melikgazi Belediye Meclisi Grup Başkanvekili Özgür Özer, Gesi’de mahalle ziyaretleri gerçekleştirdi.

"Boyunu aşan, hadsiz bir açıklama"

AK Parti Melikgazi İlçe Başkanı Gökhan Ülke'nin paylaşımı, CHP Melikgazi İlçe Başkanı Yakup Yılboğa'yı kızdırdı: İlkesizliğini gözler önüne sermiş...

İYİ Partili Başkan Koronavirüse yakalandı

İYİ Parti Talas İlçe Başkanı Demir'in Koronavirüs testinin pozitif çıktığı dile getirildi.

Çıkmaz sürüyor! Sendika Başkanından "Sözleşmeyi uygulamıyorlar" tepkisi...

Erciyes Üniversitesi'nde (ERÜ) toplu iş sözleşmesine yönelik tartışmalar sürüyor. Türk İş İl Temsilcisi ve aynı zamanda Koop-İş Sendikası Kayseri Şube Başkanı İdris Güven ve Türkiye Sağlık İşçileri Sendikası Melikgazi İlçe Başkanı Soner Salcanlıer beklentilerinin karşılanmasını istediklerini dile getirdi. Şu anda devam eden iki farklı iş sözleşmesinden bir tanesinin bittiğini diğerinin ise hala devam ettiğini belirten Türk İş İl Temsilcisi Güven, biten iş sözleşmesinin uygulanmamasından şikayetçi olduklarını dile getirdi.

Kuş: 2023 manifestosunun açıklanacağı büyük kongre için heyecanlıyız

24 Mart AK Parti 7. Olağan Büyük Kongresi için, AK Parti Kayseri İl ve İlçe Teşkilat üyeleri otobüslerle Ankara'ya gitmek üzere yola çıktı. Büyük kongre hakkında değerlendirmelerde bulunan AK Parti Talas İlçe Başkanı Hasan Nuri Kuş, '2023 manifestosunun açıklanacağı büyük kongre için heyecanlıyız' dedi.

AK Partililere seslendi: Kararın iptali için girişimde bulunun!

Saadet Partisi (SP) Melikgazi İlçe Başkanı Sinan Aktaş, Kayseri Türk Telekom Bölge Müdürlüğünün kapatılarak, Adana’ya bağlanmasına tepki gösterdi.

Saadet Partili isim bu görüntüye tepki gösterdi

Saadet Partisi Melikgazi İlçe Başkanı Sinan Aktaş, Subaşı'da ortaya çıkan bu tabloyu gündeme getirdi ve "2 haftadır el atılmadığını" söyledi.

“Ayhan Arslan belediye başkanı olunca başıma gelmedik kalmadı”

Akkışla Belediye Başkanı Ayhan Arslan ile amcaoğlu ve aynı zamanda CHP İlçe Başkanı Mehmet Arslan arasındaki tartışma devam ediyor. Ayhan Arslan’ın ardından bu kez de Mehmet Arslan konuştu ve iddialara yanıt verdi.

Arslan: Belediyemiz kanunsuz işle uğraşmak zorunda mı?

Akkışla Belediye Başkanı Ayhan Arslan ile amcaoğlu ve aynı zamanda CHP İlçe Başkanı Mehmet Arslan arasındaki tartışma büyüyor.

Saadet Partili Başkan: Kayseri’nin vitrini Meydan bakımsız ve etraf çöp dolu!

Saadet Partisi Melikgazi İlçe Başkanı Sinan Aktaş, Melikgazi denetimlerini sürdürüyor...

Başkandan, Müdüre ziyaret

Develi Belediye Başkanı Mehmet Cabbar, AK Parti İlçe Başkanı Osman Turan ile birlikte Kayseri Karayolları Bölge Müdürü Erhan Özkaya'yı makamında ziyaret etti.

Başkan Cabbar'dan POMEM Özel Yetenek Sınavına hazırlanan öğrencilere moral ziyareti

Develi Belediye Başkanı Mehmet Cabbar, AK Parti İlçe Başkanı Osman Turan'la birlikte Polis Meslek Eğitim Merkezi (POMEM) sınavına hazırlanan öğrencilere moral ziyaretinde bulundu.

Başkan Cabbar'dan Gençlik ve Spor İl Müdürüne ziyaret

Develi Belediye Başkanı Mehmet Cabbar, AK Parti İlçe Başkanı Osman Turan, AK Parti Develi Belediyesi ve Büyükşehir Belediye Meclis Üyesi ayrıca Develi Spor Kulübü Başkanı Tufan Nayman ve Develi Belediyesi Meclis Üyesi Şaban Çetin ile birlikte Gençlik ve Spor İl Müdürü Ali İhsan Kabakcı'yı makamında ziyaret etti.

Şehit-Gazi Birlik Sen Yönetiminden Başkan Cabbar'a ziyaret

Şehit-Gazi Birlik Sen Genel Başkan Yardımcısı Sami Doğan, Kayseri İl Başkanı Mehmet Dursun, Develi İlçe Başkanı Mesut Tezcan ve şehit kardeşi Durdu Eldeniz Develi Belediye Başkanı Mehmet Cabbar'ı makamında ziyaret etti.

Saadet Partisi olay yerinden bildirdi: Melikgazi’de 80 günde bitti denilen parklar bu mu?

Saadet Partisi'nden dikkat çeken park tepkisi. Melikgazi İlçe Başkanı Aktaş, "tamamlandı" denilen parklardan birini yerinde inceledi.

Saadet Partisi’nden tepki: Ortalıkta cahil insan çok!

Saadet Partisi (SP) Melikgazi İlçe Başkanı Sinan Aktaş, Nevşehir Belediye Başkanı Arı’ya Kayseri sözleri nedeniyle tepki gösterdi.

Ziyarette dikkat çeken açıklama: Göğderemiz'i yaparsanız daha güzel olacak!

Yeni göreve başlayan Felahiye Kaymakamı Mehmet Ali Semiz'i, İlçe Belediye Başkanı Vural Coşkun'u ve Felahiye AK Parti İlçe Başkanı Musa Zafer Kingir'i ve esnafları ziyaret eden Büyükkılıç, yufka pişiren kadınlarla da sohbet etti.

Bünyan heyetinden Özhaseki çıkarması!

Bünyan Belediye Başkanı Özkan Altun, AK Parti Bünyan İlçe Başkanı Yıldıray Hakkı Koç, Bünyan Ziraat Odası Başkanı Lütfü Özsolak ve Bünyan Ticaret Odası Başkanı Naim Yavuz ile birlikte AK Parti Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki'yi ziyaret etti.

Bürüngüz: İlçelere toplu ulaşım zulüm düzeyinde!

İYİ Parti Bünyan İlçe Başkanı Mahmut Bürüngüz, Kayseri Büyükşehir Belediyesi'nin ulaşımda sınıfta kaldığını söyledi

İYİ Parti Melikgazi İlçe Başkanı bakın kim oldu?

İYİ Parti Melikgazi'de dikkat çeken seçim...

'Aday değilim'

İYİ Parti'de geçirdiği rahatsızlığın ardından hayatını kaybeden Melikgazi İlçe Başkanı Erdal Dağ'ın ardından kim başkan olacak?

Erdal Dağ son yolculuğuna uğurlandı

Korona virüs tedavisi gördüğü hastanede yaşamını yitiren İYİ Parti Melikgazi İlçe Başkanı Erdal Dağ, son yolculuğuna uğurlandı.

İYİ Partlili ilçe başkanı Koronavirüse yenik düştü

İyi Parti Melikgazi İlçe Başkanı Erdal Dağ hayatını kaybetti.

İYİ Partili Başkan vefat etti

Bir süre önce Coronavirüs Covid-19 şüphesiyle tedavi altına alınan Melikgazi İlçe Başkanı Erdal Dağ hayatını kaybetti

O başkan yoğun bakımda dua bekliyor! İşte son mesajı...

İYİ Parti Melikgazi İlçe Başkanı emekli Binbaşı Erdal Dağ Kayseri Şehir Hastanesi’nde yoğun bakımda entübe halinde tedavi altına alındı.