Etiketler

Arık'tan Ziraat Bankası tepkisi: Golfü bırakın, çiftçiye bakın!

CHP Milletvekili Çetin Arık'tan, Ziraat Bankasına Golf tepkisi. Arık, Demirören Grubunun 10 Milyona aldığı Golf sahasını Ziraat Bankasına 320 milyona sattığı iddialarının doğru olup, olmadığını sordu.

İddialara yanıt veren Pancar Kooperatifi Başkanı Akay: Tezgah var!

“Ben hiçbir hanımefendiye olumsuz davranış bir içinde olmam” diyen Pancar Kooperatifi Başkanı Akay, "Her türlü oyunu tezgahladılar" dedi.

Pancar Kooperatifi eski Başkanı Özışık: Eşim darp edildi, oğlum bıçaklandı!

Kayseri Pancar Kooperatifi'nin eski Başkanı Vedat Ali Özışık'tan dikkat çeken paylaşım.

Büyükkılıç ve Çopuroğlu, Soylu’yla ne konuştu?

Son günlerde suç örgütü lideri Sedat Peker'in hakkında iddiaları nedeniyle gündemden düşmeyen İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'ya partisinden sahip çıkılmadığı iddiaları dillendirilirken, Çopuroğlu ve Büyükkılıç, Ankara temaslarında Bakan Soylu ile bir süre görüşüp, o ana dair fotoğraf paylaştılar. Başkan Büyükkılıç, Bakan Soylu paylaşımında “Kayserimize çok selamları var” dedi. Çopuroğlu ise "Rabbim yardımcısı olsun inşallah" ifadelerini kullandı.

İş Adamı Mustafa Eraslan tahliye oldu!

İş adamı Mustafa Eraslan, tahliye oldu. Haberi oğlu duyurdu.

Pancar Kooperatifi ile ilgili şok açıklama: Bu nasıl iş!

"2010 yılında Kayseri Pancar Ekicileri Kooperatifi yöneticilerini görevden alan hakim, savcı ve kamu yöneticileri 15 Temmuz Darbe girişiminden sonra, FETÖ üyeliğinden haklarında soruşturma açılıp tutuklandı. Ancak onların kayyum olarak atadığı kişiler görevlerine devam etti."

Erciyes Anadolu Holding CEO'sundan "Çöktüler" tepkisi!

Organize Suç Örgütü Lideri Sedat Peker'in, Cihan Ekşioğlu iddialarının ardından bazı hesaplardan yapılan paylaşımlar CEO Ertekin'i kızdırdı.

Pancar Kooperatifi Başkan Adayı Erkan Öztürk'ten şok iddialar: Tehdit var...

Kayseri Pancar Ekicileri Kooperatifi, 7 Temmuz'da Seçimli Genel Kurula gidiyor. Başkan adaylarından Erkan Öztürk, düzenlediği basın toplantısıyla ekibini tanıttı ve dikkat çeken açıklamalar yaptı.

Sedat Peker, bu kez de Özhaseki'nin yardımcısını hedef aldı!

Sedat Peker'in yeni tweetleriyle yeni iddiaları gündeme taşıdı. Hedefine bu kez Cumhurbaşkanı Danışmanı ve aynı zamanda Özhaseki'nin 14 Yardımcısı arasında yer alan bir ismi koydu.

İYİ Partili Özhan bu duruma isyan etti: Adalet nerede?

Hakkında 'aracılık' iddiaları çıkan Özışık kardeşlerden Süleyman Özışık'ın OHAL komisyonlarına ilişkin ortaya çıkan sözleri gündeme damgasını vurdu. Özışık, “Soylu'ya masum olduğuna inandığım binlerce insanın dosyasını götürdüm; görevlerine iade edildiler” dedi. Bu sözler tepkileri de beraberinde getirdi.

Ekrem Sarar’dan hakkındaki iddialara yanıt: 2 daire ve artı 500 bin lira talep ettiler!

Melikgazi Belediye Meclis Üyesi Adnan Kenanoğlu’nun, istifa tartışmaları sırasında kamuoyuna yaptığı açıklamada tepki gösterdiği, hakkında bazı iddialar ortaya attığı ve “arsa baronu” olarak belirtip, kendisine "kumpas kurmakla" suçladığı Ekrem Sarar, sessizliğini bozdu.

Altın: Tamamen sahte belgeler olduğunu çarpıtıldığını açıkça beyan ederiz

İş adamı Suat Altın, hakkındaki iddiaları yalanladı. Altın, bazı sosyal medya paylaşımları ve ilgili haberlerin, belge olduğu ifade edilen paylaşımların ve görsellerin sahte, asılsız olduğunu söyledi.

“Kırk milyon Avrocukluk vurgun” iddiası! O iddialarda Kayseri’den hangi iş adamının ismi geçiyor?

Uluslararası hacker grubu olarak ifade edilen Anonymous tarafından "Türkiye’de banka soygunlarının sadece kamu bankalarını kapsamadığını" ifadeleriyle bazı "belge" denilen görseller paylaştı. Paylaşımda İş adamı Suat Altın ile ilgili de iddialar yer aldı.

AK Parti Milletvekili Tamer’in “Üniversitede bıçak parası alınıyor” iddiasına ne oldu?

Dicle Üniversitesi Hastanesi Başhekimi Prof. Dr. Mehmet Akdağ, hastalardan bıçak parası alındığına dair iddiaların gerçeği yansıtmadığını açıkladı. Bu durum akıllara AK Parti Kayseri Milletvekili İsmail Tamer’in, Erciyes Üniversitesi (ERÜ) ile ilgili ortaya attığı iddiaları getirdi.

Pancar Kooperatifi Başkan adayı Öztürk: Zorbalık ve tehdit var, ama bu yoldan dönmeyeceğim!

Pancar Kooperatifinde 7 Temmuz'da seçim var. Başkan adayı Erkan Öztürk, seçim öncesi dikkat çeken iddiaları gündeme taşıdı ve çarpıcı açıklamalar yaptı. Öztürk, "Çiftçinin hisseleri satılmamalıdır" diye konuştu.

Cumhur İttifakında 'Elitaş krizi' iddiası!

Hakimler ve Savcılar Kurulu seçimleri ile ilgili dikkat çeken iddialar...

Erciyes Üniversitesi'nde hırsızlık! İddialar doğru mu? Aşıyla ilgili bilgiler güvende mi?

Erciyes Üniversitesi (ERÜ) Rektörü Prof. Dr. Mustafa Çalış, sosyal medyada geliştirilen korona virüs aşısıyla ilgili bilgilerin yer aldığı laptopların çalındığıyla ilgili yapılan haberlere ilişkin, Çalınan laptoplar, doktora öğrencilerinin kendi araştırmaları, kendilerine ait bilgilerinin olduğu laptoplardı. Kamuoyunda veya sosyal medyada ifade edildiği gibi orada aşı bilgisi falan asla yok dedi.

Müge Anlı’daki iddialar kan dondurdu

Kayıp olarak aranan adamın 3 cinayet işlediği, satırla yabancı uyruklu bir kadının kollarını kestiği ortaya çıktı.

Ataş, Soylu'ya, Akşener'le ilgili o sözlerini hatırlattı!

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'nun yaptığı açıklamalar ve ortaya atılan iddiaların yankısı sürüyor.

Kayseri Baro Başkanından Soylu çıkışı: Konuşmaya çalıştıkça daha da batıyorsunuz…

Kayseri Barosu Başkanı Cavit Dursun, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’ya tepki gösterdi. Dursun, dikkat çeken ifadeler kullandı.

Korkutan iddia: Aynı binada 20 intihar...

İYİ Parti Melikgazi Belediye Meclisi Grup Başkanvekili Adnan Kenanoğlu, 13 katlı o binaya ilgili düşündüren iddiaları gündeme taşıdı.

Kayseri Valisi'nden, Soylu çıkışı: Yanındayız!

Kayseri Valisi Şehmus Günaydın, mesajıyla dikkat çekti. Suç örgütü lideri Sedat Peker'in iddiaları ile başlayan tartışmalar ve iddialar AK Parti cephesinde sessizlikle karşılanırken, iktidar vekilleri bu konuda yorum yapmaktan, paylaşım yapmaktan kaçınırken Vali Şehmus Günaydın'dan dikkat çeken hamle...

Sedat Peker videolarına İçişleri Bakanlığı bakın ne dedi

Organize suç örgütü lideri olduğu gerekçesiyle hakkında bir dizi operasyon düzenlenen Sedat Peker’in sosyal medya üzerinden yayınladığı videolardaki iddialarının ardından İçişleri Bakanlığı yazılı açıklama yaptı.

"Dezenfektan skandalı' sonrası görevden alınan Bakan Pekcan’ın Kayserili ortağı kim?

Görevden alınan Ticaret Bakanı Ruhsar Pekcan ile ilgili iddialar dikkat çekiyor.

Ataş: Patates, soğan şovuyla ne üretici ne de tüketici kazanıyor!

İYİ Parti Kayseri Milletvekili Dursun Ataş, vatandaşa dağıtılan patateslerle ilgili dikkat çeken iddiaları Meclis gündemine taşıdı. Siyasi şova dönüştürülerek dağıtılan patates ve soğanla ilgili kendilerine birçok şikayetin yansıdığını ve bu nedenle ortaya çıkan tabloya bakıldığında bu durumun ne üreticiye ne de tüketiciye fayda sağladığını belirten Ataş, “Bu süreçte gelen bilgiler üreticilerin mağduriyetinin giderilmediğini yönündedir. İhtiyaç sahibi vatandaşlar ise aldıkları patates ve soğanın çürümeye başladığını ve büyük kısmını çöpe gittiğini iddia etmektedir” dedi. Ataş, elma üreticilerinin de diğer üreticiler gibi sıkıntı da olduğuna dikkat çekti.

Kamu-Sen Kayseri İl Temsilcisi Kamil Ünal: 'Biden Türk milletinden özür dilemeli'

Kayseri Kamu-Sen İl Temsilcisi Kamil Ünal basın açıklaması yaptı. Yapılan basın açıklamasında Ünal, 'Osmanlı Devleti'nin 1915 yılında Ermenilere soykırım yaptığı yolundaki asılsız iddiaları reddediyor, bu doğrultuda açıklama yapan Amerika Birleşik Devletleri Başkanı Joe Biden'ı şiddetle kınıyoruz' dedi

İş adamı Çetinsaya’dan, “Kanal İstanbul güzergahında arsa aldı” iddialarına yanıt: Asılsız!

“Kanal İstanbul Güzergahında arsa aldığı” iddia edilen iş adamı Süleyman Çetinsaya, bu yöndeki iddiaları yalanladı.

Mutlu Önal'dan Soykarcı'nın iddialarına cevap

Yapılacak olan Kayseri Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Genel Kurulu öncesinde bir açıklama yapan aday Mutlu Önal, mevcut Başkan Musa Soykarcı'nın iddialarına cevap verdi.

Büyükşehir’den “Adrese teslim ihale” iddialarına yanıt

Kayseri Büyükşehir Belediyesi, CHP Milletvekili Çetin Arık'ın, "Adrese teslim ihale" iddialarına yanıt verdi.