Icra, Haberleri

Icra, Haberleri

O kooperatif mağdurlarına kötü haber! Kış günü sokağa mı atılacaklar?

CHP Kayseri İl Başkanı Ümit Özer, vatandaşların evlerinden tahliye edilmeleri için icra dairesince kolluk kuvveti talep edilmesine yönelik resmi yazıyı paylaştı ve bu duruma tepki gösterdi.

Acı tablo! Kayseri’de her 2 kişiden 1’i icralık oldu!

CHP Kayseri İl Başkanı Ümit Özer, Kayseri’nin icra tablosunu gözler önüne serdi. Özer, İcra, İflas Dairesi’nin resmi verilerini paylaşarak, Kayseri, bin kişiye düşen icra dosyası il sıralamasında 81 il içerisinde 1. il oldu. Nüfusa göre her 2 kişiden 1’i icralık” diye konuştu.

Ataş: AKP’nin Türkiye’yi getirdiği noktada her gün 22 bin yeni icra dosyası açılıyor!

İYİ Parti Kayseri Milletvekili Dursun Ataş, AKP’nin Türkiye’yi getirdiği noktada her gün ortalama 22 bin yeni icra dosyası açıldığını söyledi. İcra dairelerindeki dosya sayılarına da dikkat çeken Ataş, geçen yıla göre yeni icra dosya sayısının 1 milyon 160 bin arttığını belirtti.

"İki kez ölen" adamın ailesine bu kez de icra takibi şoku!

Nüfus kayıtlarına göre ölü görünmesi üzerine başlattığı hukuk mücadelesi sonuçlanmadan gerçekten ölen İbrahim Dikici’nin ailesi, bu kez de icra takibi ile sarsıldı. Nüfusta ölü göründüğü için isim ve soy ismi olmadan hastaneye girişi yapılan Dikici sosyal güvencesiz tedavi oldu, bu sebeple mirasçılarına hastaneden 300 bin TL'lik hesap çıkartılarak icra takibi başlatıldı.

MHP'li vekil ceza kesilen 272 vatandaşı Bakan'a sordu: İptal ya da uzlaşma olmaz mı?

MHP Genel Başkan Yardımcısı İsmail Özdemir, Kayseri’de 2 milyon TL’nin üzerinde mera ihlali cezası kesilen 272 kişiyi Meclis gündemine taşıdı.

Sümer’de satılık 3+1 daire

Sümer Mahallesi’nde 3+1 daire arıyorsanız bu linke tıklayarak ilan bilgilerine ulaşabilirsiniz...