Hülya Nergis Haberleri

Hülya Nergis Haberleri

Nergis’ten, Meclis’te Kayseri konuşması: Farklı lezzetleri tatmak için herkesi Kayseri’ye bekliyoruz

AK Parti Kayseri Milletvekili Hülya Nergis, Meclis’te gündem dışı söz aldı.

CHP İl Başkanı Özer: Millete tepeden bakıyor, hakaret ediyor! Bu ne kibir Hülya Nergis!

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Kayseri İl Başkanı Ümit Özer, AK Parti Milletvekili Hülya Nergis’e tepki gösterdi. Nergis katıldığı bir programda “Düşünmeden inanan, yarın tuvalet terliği de aday olsa oy verecek kesim…” ifadelerini kullanmıştı. Özer, Nergis’in bu sözleriyle millete hakaret ettiğini belirterek, “Yazıklar olsun Hülya Nergis. Bu ne kibir! Bu zatın vatandaşımıza yaptığı bu hakaret asla kabul edilemez” diye konuştu.

AK Partili Nergis’ten muhalefeti kızdıracak sözler: Kendilerine düşünmeden inanan, yarın tuvalet terliği de aday olsa oy verecek kesim…

AK Parti Kayseri Milletvekili Hülya Nergis’in yaptığı açıklamalar muhalefeti kızdıracak.

CHP Milletvekili Arık: Kayseri’de bir yılda 7 bin 220 Türk vatandaşı, 3 bin 199’da Suriyeli doğum yapmış!

CHP Kayseri Milletvekili Çetin Arık, AKP Kayseri Milletvekili Hülya Nergis’in “Türkiye tabii ki bu mültecilerin hem bizzat cazibe merkezi hem de bir uğrak yeri” ifadelerine sert tepki gösterdi. Partisindeki basın toplantısında Kayseri’deki doğum verilerini paylaşan Arık, “Bu vatan savaşarak kuruldu. Her metrekaresinde şehit kanı var” dedi. Arık, Türkiye ve Kayseri ile ilgili dikkat çeken doğum verilerini de paylaştı.

CHP İl Başkanından, AK Partili Nergis'e Suriyeli tepkisi!

CHP Kayseri İl Başkanı Ümit Özer, AK Parti Kayseri Milletvekili Hülya Nergis'e, mültecilere yönelik yaptığı açıklamalar nedeniyle tepki gösterdi. Nergis, katıldığı bir tv programında "Türkiye mültecilerin cazibe merkezi" yönünde ifadeler kullanmıştı.

AK Parti Milletvekili Nergis: ‘Eğer Suriyeliler olmasaydı işimiz çok zordu’ diyenler var!

“Türkiye mültecilerin bizzat cazibe merkezi” diyen AK Parti Kayseri Milletvekili Hülya Nergis: Duyuyoruz, ‘Eğer Suriyeliler olmasaydı işimiz çok zordu. Biz çalıştıracak eleman bulamazdık diyorlar.

'Silkelenmemiz lazım! Gençlerin erken evlenmesi, daha çok çocuğa sahip olması lazım'

AK Parti Kayseri Milletvekili Hülya Nergis: Bu emperyalistlerin bir projesi. Tuttuğunu görüyoruz. Bizlerin silkelenmemiz lazım. Gençlerin erken evlenmesi, daha çok çocuğa sahip olması lazım.

AK Parti Milletvekili Nergis: Köylerimizde insan kalmadı!

İstanbul'da konuşan AK Parti Kayseri Milletvekili Hülya Nergis: Köylerimiz boşalmış durumda. Ben Kayseriliyim. Uzun Yaylalı’yım. Uzun Yayla’nın 60’ı geçkin Çerkes Köyü var. Köylerimizde insan kalmadı, gençler kalmadı.

Özer’den, Milletvekili Nergis’e ‘Kış uykusu’ tepkisi: Siz o uykudan hala uyanamadınız!

Özer’den, Milletvekili Nergis’e ‘Kış uykusu’ tepkisi: Mışıl mışıl uyuyanların değil, memleket için tıkır tıkır çalışanların vakti geldi!

Nergis: Kış uykusuna yatmak gibi bir uyku süreci geçirdik! Koşmaya başlayacağız…

Parti teşkilatlarına seslenen AK Parti Kayseri Milletvekili Hülya Nergis, “ Fişek atarsınız, startı verirsiniz, biz Ramazan’da startı verdik. İnşallah koşmaya başlayacağız. 2023’e doğru hep birlikte koşalım” ifadelerini de kullandı.

Arık’tan, Meclis’te Baki Ersoy ve Hülya Nergis konuşması!

CHP Kayseri Milletvekili Çetin Arık, hem MHP Milletvekili Baki Ersoy hem de AK Parti Milletvekili Hülya Nergis ile ilgili olarak Meclis’te konuştu.

Avrupa ile Türkiye’yi kıyaslayan AK Parti Milletvekili Nergis: Avrupa daha kötü!

Ekonomide yaşananların ardından Avrupa ülkeleri ile Türkiye’yi kıyaslayan AK Parti Kayseri Milletvekili Hülya Nergis, "Avrupa daha kötü" dedi. Nergis, bir arkadaşının İngiltere'de yaşayan ablasıyla 1-2 ay önce yaptığı görüşmeyi anlattı.

AK Partili vekilin Asgari Ücretle sınavı!

Önce “Asgari ücrette artış olması gerektiğini” düşündüğünü ifade eden Nergis, Çalışma Bakanı Bilgin’in, “Ek zam gündemimizde yok” sözlerinin hatırlatılması üzerine “Şimdi bilemiyorum. Ben de bir yapılacak diye duydum… Yani şu anda piyasa koşulları belli olmuyor. İyiye doğru gidecek inşallah yaz sezonunun da gelmesiyle. Bir düşüşte yaşanabilir. Dolayısıyla ihtiyaçta kalmayabilir” ifadelerini kullandı. Ortaya çıkan bu tablo; “AK Partili Nergis’in asgari ücrete ek zam sınavı” dedirtti.

AK Partili Nergis’ten enflasyon açıklaması: Vatandaş haklı! Biz de bu yangını yaşayanlardanız!

AK Parti Kayseri Milletvekili Hülya Nergis'ten enflasyon ve ekonomide yaşanan gelişmelerle ilgili dikkat çeken açıklamalar: Vatandaşımızın serzenişleri haklı. Haklı buluyorum. Bu yangın, her yerde var. Biz de bu ülkenin vatandaşıyız. Biz de  bu yangını yaşayanlardanız. Etrafımızdakiler, işte kardeşlerimiz, ailemiz, geniş ailemiz. İşte onları takip ediyoruz. Onlardan geliyor. Biz de biliyoruz...” dedi.

Kadınlar Gününe özel sergi açıldı

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, eşi Dr. Necmiye Büyükkılıç, AK Parti Kayseri Milletvekili Hülya Nergis ve kadınlarla, KAYMEK tarafından 8 Mart Dünya Kadınlar Günü'ne özel hazırlanan 'Kğıt Boyut Sanat Rölyef Sergisi'nin açılışını yaptı. Başkan Büyükkılıç, belediyede görevli kadın personele öğleden sonra izin verdiklerini duyurdu.

AK Partili Nergis: Şehrimize 27 katrilyon liranın üzerinde yatırım yapıldı!

Nergis: İnsanı yaşat ki devlet yaşasın, düsturuyla şehrimize 27 katrilyon liranın üzerinde yatırım yapılmıştır...

KKTC Cumhurbaşkanı Tatar, Kıbrıs gazileri ile buluştu

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti (KKTC) Cumhurbaşkanı Ersin Tatar, Kayseri'de Kıbrıs gazileri ile buluştu. Tatar, '20 Temmuz 1974'te siz o adaya gelmeseydiniz, Kıbrıs çok büyük ihtimalle Yunan adası olacaktı' dedi.

AK Partili Nergis, “Navigasyonla şehirde geziyor” iddialarına yanıt verdi: Navigasyonla gittik..!

Kayseri Milletvekilleri arasındaki navigasyon tartışmasında dikkat çeken gelişme. Nergis, iddialara yanıt verdi.

AK Parti Milletvekili Nergis: Halkımız bize güvendi, destekledi, bu güvene layık olmaya çalıştık!

AK Parti Kayseri Milletvekili Hülya Nergis, Meclis’te bütçe görüşmelerinde söz aldı.

AK Parti Milletvekili Nergis: Seçilecek Milletvekillerinin yeterliliği çok önemli!

AK Parti Kayseri Milletvekili Hülya Nergis, CHP’nin 'kadınların temsiliyet oranlarının artırılması, eşit temsil' amacıyla Meclis’e bir süre önce sunduğu, ancak AK Parti ve MHP oylarıyla reddedilen kanun teklifine ilişkin dikkat çeken açıklamalar yaptı. Nergis, “CHP’nin böyle bir önerisi oldu ama ben bunu doğru bulmuyorum” dedi.

Nergis: İktidarımızda kadınların eğitim için çok ciddi mücadele verildi

AK Parti Kayseri Milletvekili Hülya Nergis, iktidarları döneminde kadınların eğitim almaları için çok ciddi mücadelelerin verildiğini söyledi.

Nergis’ten, Öcalan’la ilgili açıklama savunması: Olaya hukuki boyuttan baktık!

Nergis, “Yaptığımız değerlendirme olayın tamamen hukuki boyutuna bakışımızı ifade etmektedir” dedi.

CHP İl Başkanı Özer’den, AK Parti Milletvekili Nergis’e: Artık yeter! Dur artık…

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Kayseri İl Başkanı Ümit Özer, son günlerde yaptığı açıklama ve paylaşımlarla gündemden düşmeyen AK Parti Kayseri Milletvekili Hülya Nergis’e seslenerek, “Artık yeter. Dur artık” ifadelerini kullandı.

Arık’tan, AK Parti Milletvekili Nergis’e “Pazarda fiyatlar makul” tepkisi!

Cumhuriyet Halk Partisi /CHP) Kayseri Milletvekili Çetin Arık, sosyal medyadan “Ankara Demetevler’de pazarında sebze meyve fiyatlarını bir arkadaşım gönderdi. Fiyatlar makul” şeklinde paylaşım yapan Adalet ve Kalkınma Partisi Kayseri Milletvekili Hülya Nergis’e tepki gösterdi. AK Parti Milletvekillerinin halkın içine çıkamadığı için sosyal medyadan sokağın nabzını tutmaya çalıştığını ifade eden Arık, “Sayın Nergis bırakın Ankara Demetevler pazarını da seçildiğiniz Kayseri’ye gelin. İldem pazarına gelin, Ziya Gökalp pazarına gelin, gelin de makul fiyatı vatandaşa anlatın.”

AK Parti Milletvekili Nergis, Pazar fiyatlarını paylaştı: Fiyatlar makul!

AK Parti Milletvekili Hülya Nergis’ten, "Fiyatlar makul" paylaşımı...

Şehit yakınları ve Gaziler’den AK Partili vekile “istifa” çağrısı!

Şehit yakınları ve Gaziler Derneğinin sosyal medya hesaplarından AK Parti Kayseri Milletvekili Hülya Nergis’e “istifa” çağrısı yapıldı. Terörist Osman Öcalan ile ilgili yaptığı açıklamaların ardından tepki toplayan Nergis ile ilgili olarak yapılan açıklamada, “Milletvekili Hülya hanım vatan ve bayrak için acı çekmediği için önemli olmayabilir. Bizleri sözleriyle inciten Hülya hanımı şiddetle kınıyoruz. Milletvekilliğinden istifa etmelidir. Nokta” ifadeleri kullanıldı.

Ataman’dan, Nergis tepkisi: Sonra da bizlere milliyetçilik dersi vermeye kalkıyorlar!

İYİ Parti'den, AK Parti Kayseri Milletvekili Hülya Nergis'e, terörist Osman Öcalan ile ilgili yaptığı açıklamalar nedeniyle tepki geldi.

AK Parti Genel Başkanvekili Kurtulmuş: 'Türkiye başkalarının gösterdiği hedeflerde yürüyecek bir ülke değildir'

AK Parti Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş, 'Türkiye başkalarının gösterdiği hedeflerde yürüyecek bir ülke değildir' dedi.

Erdoğan’ın, “Her evde araba var” açıklaması akıllara Tamer ve Nergis’i getirdi!

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın, “Her evde araba var” açıklaması akıllara AK Parti Kayseri Milletvekilleri Tamer ve Nergis’i getirdi!

Nergis: 'Hedefimiz 2021 yılını yüzde 9 büyüme ortalamasıyla bitirmek'

AK Parti Kayseri Milletvekili Hülya Nergis; Pandemi koşullarına rağmen büyüyen bir ekonomiye sahibiz. Bu dünyada eşi benzeri olmayan bir gelişme dedi.