Hobi Bahçeleri Haberleri

Hobi Bahçeleri Haberleri

Büyükkılıç: Hobi bahçelerini internette açık artırma ile satanların olduğunu duyduk

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, su ve ekmeğe zam düşünmediklerini söyleyerek, ekmek satan fırınlarlar ilgili; Fırınlarımız maşallah rekabeti çok seviyorlar. Sanki birbirlerini bitirme projesi hayata geçiriyorlar. Dengeli, reel rakamlarla hizmet etsinler, ürünlerin kalitesine dikkat etsinler. Bizde şuanda herhangi bir çalışma söz konusu değil dedi.

Hobi isyanı! ‘Çıkarmayacağız’ diye bize Başkan Büyükkılıç söz verdi! Sözünü tutsun…

Hobi Bahçelerinden faydalanan vatandaşlar için verilen süre doluyor. Geçtiğimiz yıl süreleri dolan ancak pandemi nedeniyle bir yıl daha kira süreleri uzatılan vatandaşlar, kendilerine Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, tarafından seçimden önce çıkarılmayacaklarına dair söz verildiğini belirterek, Büyükkılıç’a seslendi.

İşte Büyükşehir’deki o görüşmenin perde arkası! Süre konusunda anlaştılar mı?

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç’ın, CHP, MHP ve İYİ Parti Grup Başkanvekilleriyle belediyede bir araya gelmesini ardından, sürpriz görüşmede nelerin konuşulduğu merak konusu olmuştu. Görüşmenin perde arkası ortaya çıktı. Büyükkılıç'ın, grup Başkanvekilleri ile geçtiğimiz yıl görüş ayrılıklarının yaşandığı bir konuda, bu kez Meclis'te ortak karar çıkması için bir araya geldiği ifade edildi. İşte ayrıntılar...

Kocasinan Belediyesi'nden Arboretum Engelsiz Park

Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar, Kayseri'nin kendine özgü ağaç ve bitkililerinin olduğu ve engellilere yönelik sosyal donatılar ile hobi bahçelerinin yer aldığı toplam 107 bin metrekare alanı kapsayan yaşam alanı yaptıklarını söyledi.