Herbalife Nutrition Kadınlar Haberleri

Herbalife Nutrition Kadınlar Haberleri

Bellona Kayseri ile İzmit Belediyespor berabere kaldı

Bellona Kayseri Basketbol ile İzmit Belediyespor, yeni sezon öncesi İzmit'te oynanan hazırlık maçında karşı karşıya geldiler.

Bellona Kayseri Basketbol:103 - Çankaya Üniversitesi: 66

Herbalife Nutrition Kadınlar Basketbol Süper Ligi'nin 26. haftasında Bellona Kayseri Basketbol, kendi sahasında Çankaya Üniversitesi'ni 103-66 yendi.

Tyasha Harris asist liderleri arasında yer aldı

Herbalife Nutrition Kadınlar Basketbol Süper Ligi'nde Liderler sıralamasında Tyasha Haarris, Sayı ve Asist Liderleri sıralamasında yer aldı.

Bellona Kayseri Basketbol'da 3 oyuncu çift haneli sayılara ulaştı

Herbalife Nutrition Kadınlar Basketbol Süper Ligi'nde mücadele eden Bellona Kayseri Basketbol'un Beşiktaş HDI Sigorta'ya 79-70 kaybettiği karşılaşmada, Kayseri temsilcisinden 3 oyuncu çift haneli sayılara ulaştı.

Beşiktaş HDI Sigorta:79 - Bellona Kayseri Basketbol: 70

Herbalife Nutrition Kadınlar Basketbol Ligi'nde Bellona Kayseri Basketbol deplasmanda Beşiktaş HDI Sigorta ile Akatlar Spor ve Kültür Kompleksinde karşılaştı. Beşiktaş HDI Sigorta, sahaya Sena, İrem Naz, Melek, Elif ve İvankovic ile çıktı. Bellona Kayseri Basketbol, parkeye Melis, Maja, Glory, Esra ve Tyasha beşlisi ile çıktı.

Bellona hızlı hücum ve bench sayılarında etkili oldu

Herbalife Nutrition Kadınlar Basketbol Ligi'nde rakibi Botaş'a şans tanımayan Bellona Kayseri Basketbol, hızlı hücum ve bench sayılarında etkili oldu.

Bellona Kayseri Basketbol:92 - Bir Evim Elazığ Özel İdare: 74

Herbalife Nutrition Kadınlar Basketbol Süper Ligi'nde mücadele eden Bellona Kayseri Basketbol, kendi sahasında Birevim Elazığ Özel İdare'yi mağlup etti.

Bellona Kayseri Basketbol deplasmanda güldü: 73-91

Herbalife Nutrition Kadınlar Basketbol Süper Ligi'nde Bellona Kayseri Basketbol deplasmanda ÇBK Yenişehir Belediyesi ile karşı karşıya geldi.

Bellona yine mağlup oldu

Herbalife Nutrition Kadınlar Basketbol Süper Ligi'nde mücadele eden Bellona Kayseri Basketbol, OGM Ormanspor'a deplasmanda 87-63 yenildi.

Bellona Kayseri Basketbol, Fenerbahçe hazırlığını yarın tamamlayacak

Herbalife Nutrition Kadınlar Basketbol Süper Ligi'nde mücadele eden Bellona Kayseri Basketbol, Cumartesi günü kendi sahasında oynayacağı Fenerbahçe maçının hazırlıklarını sürdürüyor. Kayseri temsilcisi bu önemli maçın son antrenmanını yarın yapacak.