Hasketbol Gençlik Ve Spor Kulübü Haberleri

Hasketbol Gençlik Ve Spor Kulübü Haberleri

Hasketbol Kulübü'nde 42 kardeş antrenmanlarını sürdürüyor

Kayseri'de 2010 yılında kurulan Hasketbol Gençlik ve Spor Kulübü'nde antrenmanlara katılan 42 kardeş ter döküyor.

3x3 turnuvasında Hasketbol rüzgârı esti

6-7-8 Ekim 2021 tarihlerinde 11 takımın katılımıyla Talas Spor Salonu'nda gerçekleştirilen Amatör Spor Haftası 3x3 Basketbol turnuvasında, Hasketbol Gençlik ve spor Kulübü takımı oynadığı 8 maçı da kazanarak yenilgisiz şampiyon oldu.

Kardeşler Kulübü

Hasketbol Gençlik ve spor Kulübünde 2021-2022 sezonunda altyapılarda kardeş olarak antrenmanlara katılan ve müsabakalarda mücadele edecek sporcu sayısı 42 oldu.

Hasketbol 11 yaşında

23 Eylül 2010 tarihinde resmi olarak kurulan ve faaliyetlerine başlayan Hasketbol Genclik ve Spor Kulübü 11 yılı geride bıraktı.

Hasketbol GSK'dan 15 Temmuz Şehitleri'ni Anma Ali Dağı Tırmanışı

Hasketbol Gençlik ve Spor Kulübü antrenör ve sporcuları 15 Temmuz Şehitleri Anısına Ali Dağı Zirve Tırmanışı yaptı.

Ali Dağı'na Zirve Tırmanışı

30 Haziran 2021 tarihinde yapılan antrenmanlar ile 2020-2021 sezonunu tamamlayan Hasketbol Gençlik ve Spor Kulübü, yeni sezon startını her yıl geleneksel olarak düzenlediği antrenör, sporcu ve velilerin katıldığı Ali Dağı Zirve Tırmanışı ile yaptı.

Hasketbol Gençlik ve spor Kulübü'nde antrenmanlar tekrar başladı...

1 Haziran 2021 tarihinde yapılan açıklamalar ve, alınan kararlar neticesinde salonların açılmasıyla birlikte Hasketbol Gençlik ve spor Kulübü altyapı takımları çalışmalarına tekrar başladı. Antrenmanlara tekrar başlayan sporcular son derece mutlu bir şekilde çalışmalara katıldı.