Haram Haberleri

Haram Haberleri

“Ali baba ve kırk haramileri var” diyen Ünal: Sevinç Kınası gönderdik!

Türk Sağlık Sen Üyeleri, Sağlık Müdürlüğü yönetimine tepki gösterdi. "Ali Baba'nın Çiftliğinde, 40 Haramileri var” pankartı açan sendika üyeleri, "İl Sağlık Müdürlüğünde İdarecilere ‘Paralel Yapı’ tarafından verilen talimat doğrultusunda, sendikanın iş yeri temsilcisinin görev yerinin değiştirildiğini" savunarak,, bu duruma tepki gösterdi. Sendika Şube Başkanı Kamil Ünal, tepki amacıyla müdürlük yöneticilerine "Sevinç Kınası" gönderdiklerini de dile getirdi.

Tepki sürüyor: Helali haramı bilseydiniz istifa ederdiniz!

Talas Belediye Meclisi’nin CHP’li Meclis Üyeleri, Talas Belediye Başkanı Mustafa Yalçın’a tepki gösterdi. Açıklamada, “Sizler, helali haramı bilseydiniz bunca yolsuzluklarla anılan AKP’de siyaset yapamaz, istifa ederdiniz” denildi.

CHP İl Başkanı Özer’den, Başkan Yalçın’a tepki: Kazın ayağı öyle değilmiş!

CHP Kayseri İl Başkanı Ümit Özer, partisine yönelik yaptığı açıklamalar nedeniyle Talas Belediye Başkanı Mustafa Yalçın’a sert tepki gösterdi. Özer, Sayıştay raporlarında belediyenin borcu ve ödediği faiz yer almasına rağmen Yalçın’ın kamuoyunu aldattığını savunarak, “Ey Başkanlığı dezenfektan ile maske dağıtmak arasına sıkışmış muhterem, haddinizi biliniz. Siz kim, Cumhuriyeti kuran halkın partisini diline dolamak kim? Zaten belediyeciliği kimden öğrendiğiniz de belli. Kimin yolundan gittiğiniz de belli! Ama gerçekler bir bir ortaya çıkıyor, malum sizi bilen, yakından tanıyan yol arkadaşınız da diyor: ‘kazın ayağı’ öyle değilmiş” ifadelerini kullandı.