Gözyaşı Haberleri

Gözyaşı Haberleri

Özer: Kayseri’de yaşananlar, mafya, cinayet, kavga, kaos filmlerini aratmıyor!

Kayseri’de bir ay içerisinde 11 kişi cinayete kurban giderken, çok sayıda yaralamalı kavga da kayıtlara geçti. 20’nin üzerinde vatandaş da yaşanan bu olaylar nedeniyle yaralandı. Yaşanan bu tablo vatandaşı tedirgin ederken, CHP İl Başkanı Ümit Özer de “Huzur şehri Kayseri’de huzurumuz kaçtı” açıklaması yaptı. Özer, “Her gün neredeyse kan, kavga, gözyaşı, acı görür olduk” dedi.

Dikkat! Gözyaşından da bulaşıyor

Kayseri Şehir Hastanesi Göz Kliniği Eğitim Sorumlusu Doç. Dr. Mustafa Ataş, gözyaşında da korona virüsün tespit edildiğini söyleyerek, Korona virüs solunum yolu ile bulaşıyor fakat gözün dış zarlarında da bu enzimler bulunmuş dedi.

Şehit cenazesinde gözyaşları sel oldu

İdlib Gerginliği Azaltma Bölgesi'nde teröristlerin askeri araca düzenlediği tanksavar saldırısında şehit olan Piyade Uzman Çavuş Mücahit Sınırtepe son yolculuğuna uğurlanıyor. Şehit eşinin parkasını giyen Sevinç Oğuz Sınırtepe, Türk bayrağına sarılı tabuta sarılarak; Dimdik ayaktayım, seni bekliyorum diyerek gözyaşı döktü.

Kuzey Irak şehidine gözü yaşlı veda

Kuzey Irak Kelaspi Dağı Üs Bölgesi'nde ikmal faaliyeti esnasında helikopter palinin çarpması sonucu şehit olan İstihkam Uzman Onbaşı Eyüp Gergin memleketi Kayseri'nin Bünyan ilçesinde gözyaşları içerisinde toprağa verildi. Şehit oğlunun tabutuna sarılan baba Murat Gergin, Oğlum, beni bırakıp nereye gidiyorsun diyerek gözyaşı döktü.

İnşaat kazısında bakın ne bulundu!

Kayseri'de bir inşaatın temel kazısında yapılan incelemelerde lahit kapağı ve gözyaşı şişesi bulundu.

Şehidin kardeşinin feryadı yürekleri dağladı

Bitlis'in Tatvan ilçesine giderken kaza kırıma uğrayıp düşen helikopterde şehit olan Kayserili Piyade Uzman Çavuş Tolga Demirci'nin cenazesi, memleketine getirildi. Şehidin kız kardeşi Nagehan Demirci, ağabeyinin cenazesini taşıyan al bayrağa sarılı tabutun morga girdiği sırada, 'Anne, ağabeyim morgda üşür' diyerek gözyaşı döktü.

Kadir Yağcıoğlu için gözyaşları sel oldu

Kayseri'de Pembe Cesaretin Okul Müdürü Kadir Yağlıoğlu, meydana gelen trafik kazasında hayatını kaybetti. Acı haberi alan meslektaşları kaza yerinde gözyaşı döktü.

Gözyaşlarıyla baktılar...

Kayseri'nin Melikgazi ilçesinde bir evin oturma odasında çıkan yangın, itfaiye ekipleri tarafından söndürüldü. Yangını duyup olay yerine gelen ev sahibinin akrabaları ise gözyaşı döktü.

Anne ve babanın en acı anı! Markette intihar...

Kayseri'de market işleten bir genç, kendini asarak intihar etti. Acı olayı öğrenen anne ve baba olay yerinde gözyaşı dökerken, olay yerine ilk gelen baba, Yetişemedim diye feryat etti.