Germir Haberleri

Germir Haberleri

Başkan Büyükkılıç'tan öğrencilere hediye!

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, Mustafa Germirli Hafızlık İmam Hatip Ortaokulu Kuran-ı Kerim'i hıfzeden 58 öğrenciye belge takdimi ve Mescid-i Aksa Köşesi Kütüphane Açılış Töreni'ne katıldı.

Germir'de anaokulu ve ilkokulunun temeli atıldı

Melikgazi Belediyesi Hayırsever Av. Mehmet Altun işbirliği ile yapılacak Germir Mahallesi'nde yapacağı Av. Mehmet Altun Anaokulu ve İlkokulu'nun temelini attı.

Melikgazi'de bir okulun daha temeli atılıyor

Melikgazi Belediyesi, Hayırsever Av. Mehmet Altun ile birlikte Germir Mahallesi'nde yapımını gerçekleştireceği Av. Mehmet Altun Anaokulu ve İlkokulu'nun temel atma törenini gerçekleştirecek. Temel atma töreni 10 Aralık Cumartesi günü saat 13.00'te yapılacak.

Başkan Yalçın'dan öğrencilere hediye!

Talas Belediye Başkanı Mustafa Yalçın, yeni eğitim ve öğretim yılının ilk günü Mevlana Mahallesi'ndeki 75. Yıl Mühibe Germirli İlk ve Ortaokulu'nu ziyaret ederek öğrencilerin heyecanına ortak oldu.

Melikgazi'de ihtiyaçlar tek tek gideriliyor

Melikgazi Belediyesi, AK Parti Yerel Yönetimler Başkanı ve Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki'nin katılımı ile Germir Mahallesi'nde belediye ve hayırsever işbirliği ile yapımı tamamlanan Ayten-Hacı Ömer Kara Cami'nin açılışını yaptı.

Ayten-Hacı Ömer Kara Cami İbadete Açılıyor

Germir Mahallesi'nde Melikgazi Belediyesi ve Hayırsever işbirliği ile yapımı tamamlanan Ayten-Hacı Ömer Kara Cami'nin açılış töreni yapılacak.

Otomobille kanala uçtular: 3 yaralı

Kayseri'nin Melikgazi ilçesinde içerisinde alıcı ve satıcının bulunduğu otomobil, ekspere giderken kanala uçtu. Kazada 3 kişi yaralandı.

Germir'e hayırsever desteği

Melikgazi Belediye Başkanı Dr. Mustafa Palancıoğlu, Germir Mahallesi'nde Melikgazi Belediyesi tarafınca hayırsever Ayten-Hacı Ömer Kara'nın katkıları ile yapılan caminin inşaatını inceleyerek, caminin bir ay içinde ibadete açılacağını söyledi.

Başkan Büyükkılıç'tan KASKİ mesaisi...

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, mesaiye KASKİ Germiraltı Tesisleri'nde sabahın ilk ışıklarıyla başladı. 05.30'da başlayan sabah yürüyüşünü KASKİ Genel Müdürü ve tüm üst yöneticilerinin hazır bulunduğu teknik yürüyüşe çeviren Başkan Büyükkılıç, stratejik önem arz eden su üretim merkezinde yapılan düzenlemelere ilişkin incelemelerde bulundu.

Palancıoğlu: Yıldırım Beyazıt nefes alacak

Yıldırım Beyazıt ve Germir Mahallelerine yeni bir çehre katacak çalışmalara devam eden Melikgazi Belediyesi, Dr. Sami İpek Caddesi'nde bulunan enkazcı esnafını Yeşilyurt Mahallesindeki yeni esnaf sitesine taşımaya başladı.

Dikkat! 11 mahallede su kesilecek!

Kayseri Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (KASKİ) Genel Müdürlüğü'nce, 8 Mart Pazartesi günü 11 mahallede su kesintisi yapılacağı belirtildi.

Flaş gelişme! Polis vuruldu!

Kayseri'nin Melikgazi ilçesinde asayiş kontrolü yapan polis ekibini silahla vurarak hafif şekilde yaralayan ve ardından kanala saklanan şahıs, Polis Özel Harekatı'nda katıldığı nefes kesen operasyonla kıskıvrak yakalandı.

Muhtardan trafik aynası isyanı