Gençlik Ve Spor Kulübü Haberleri

Gençlik Ve Spor Kulübü Haberleri

Melikgazi BESK evinde mağlup oldu

Melikgazi Belediyesi Bedensel Engelliler Gençlik ve Spor Kulübü evinde oynadığı maçta Akdeniz Engelliler Spor'a 71-42 kaybetti.

Spor A.Ş'nin minik kayakçılarından önemli dereceler

Kayseri Alp Disiplini Büyük Slalom İl Birinciliği, 3 Ocak 2022 tarihinde Erciye Kayak merkezi Hacılar Kapı'da yapıldı. Yarışmalar sonucunda Spor A.Ş. Gençlik ve Spor Kulübü sporcuları önemli derecelere imza attı.

Hasketbol'da yüzler gülüyor

Pandemi öncesi son oynanan Büyük Erkekler Ligi'ni Şampiyon olarak tamamlayan Hasketbol Gençlik ve spor Kulübü Büyük Erkek takımı 2021-2022 Büyük Erkekler sezonuna da çok iyi başladı. Sezonun ilk maçında Kayseri Gelişim Spor Kulübünü 83-72 Yenen ekip, oynadığı ikinci maçta ise rakibi Sağlıkspor karşısında parkeden 117-55'lik skorla galip ayrılarak ortalama 100 sayıya ulaştı.

Cansu Uçan, bronz madalya ile döndü

10-12 Aralık 2021 tarihleri arasında Trabzon'da yapılan 11 Yaş Ulusal Gelişim Projesi Ligi Türkiye Finali müsabakalarında Spor A.Ş. Gençlik ve Spor Kulübü sporcularından Cansu Uçan A1 barajını aşarak bronz madalya kazandı.

Şampiyonlardan Ali İhsan Kabakcı'ya ziyaret

Salon Federasyon Kupası Okçuluk Türkiye Şampiyonası ve Wushu Tai Chi Türkiye Şampiyonasından şampiyonluklarla dönen Spor A.Ş. Gençlik ve Spor Kulübü şampiyon sporcuları İl Müdürü Ali İhsan Kabakcı'yı ziyaret etti.

GSK Odası Tomarza'da açıldı!

2010 yılı Eylül ayında kurulan ve kurulduğu günden bu yana 11 yıldır çalışmalarına yıl boyu devam eden Hasketbol Gençlik ve Spor Kulübü antrenmanlar dışında sosyal sorumluluk projeleri düzenlemeye sosyal ve kültürel aktiviteler yapmaya devam ediyor. Önce iyi insan sonra iyi sporcu sonra iyi basketbolcular yetiştirmek amacıyla aralıksız çalışan kulüp bunun yanı sıra sporcuların her anlamda gelişimlerine katkıda bulunmaya çalışıyor.

Spor A.Ş. basketbolda 3. oldu

Kayseri Büyükşehir Belediyesi Spor A.Ş. Gençlik ve Spor Kulübü'nün basketbol takımı düzenlenen turnuvada 3. oldu.

Spor A.Ş.'nin Çocukları Madalyaya Kulaç Attı

Kayseri Büyükşehir Belediyesi Spor A.Ş. Gençlik ve Spor Kulübü sporcuları Cansu Uçan ve Beren Duru Aydın, Ankara'da yapılan yarışmalarda ilk 10'a girdi.

Melikgazi Belediyesi BESK 3'te 3 yaptı

Ampute Futbol 1. Ligi 3. haftasında Melikgazi Belediyesi Bedensel Engelliler Gençlik ve Spor Kulübü Ampute Futbol Takımı, evinde Uysal Hydrallic Konya Engelliler Spor kulübü ile karşılaştı.

Kayseri Hasketbol Aksaray'dan galibiyetle döndü

Kayseri Hasketbol Gençlik ve Spor Kulübü U18 Kız takımı Aksaray'da, Via Fen Koleji Lise takımı ile çıktığı hazırlık maçında sahadan galibiyetle ayrıldı.

Melikgazi BESK'ten gol yağmuru

Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu 2021-2022 Ampute Futbol 1. Ligi 2. haftasında Melikgazi Belediyesi Bedensel Engelliler Gençlik ve Spor Kulübü Ampute Futbol Takımı, deplasmanında İstanbul 1453 Engelliler Spor Kulübü ile karşılaştı.

Hasketbol Kulübü'nde 42 kardeş antrenmanlarını sürdürüyor

Kayseri'de 2010 yılında kurulan Hasketbol Gençlik ve Spor Kulübü'nde antrenmanlara katılan 42 kardeş ter döküyor.

3x3 turnuvasında Hasketbol rüzgârı esti

6-7-8 Ekim 2021 tarihlerinde 11 takımın katılımıyla Talas Spor Salonu'nda gerçekleştirilen Amatör Spor Haftası 3x3 Basketbol turnuvasında, Hasketbol Gençlik ve spor Kulübü takımı oynadığı 8 maçı da kazanarak yenilgisiz şampiyon oldu.

Kardeşler Kulübü

Hasketbol Gençlik ve spor Kulübünde 2021-2022 sezonunda altyapılarda kardeş olarak antrenmanlara katılan ve müsabakalarda mücadele edecek sporcu sayısı 42 oldu.

Hasketbol 11 yaşında

23 Eylül 2010 tarihinde resmi olarak kurulan ve faaliyetlerine başlayan Hasketbol Genclik ve Spor Kulübü 11 yılı geride bıraktı.

Melikgazi'den Bedensel Engelliler Spor Kulübü'ne nakdi destek

Spor ve sporcunun her zaman destekçisi olan Melikgazi Belediyesi, Eylül ayı meclisinde aldığı kararla Melikgazi Belediyesi Bedensel Engelliler Gençlik ve Spor Kulübü Derneği'ne nakdi yardım yapacak.

Milli takıma seçildi

Kayseri Spor A.Ş Gençlik ve Spor Kulübü sporcusu Cemre Ateş'ten büyük başarı.

Kayseri Altın Adımlar GSK-DDS, Kaçkar'da

Altın Adımlar Gençlik ve Spor Kulübü Dağcılık ve Doğa Sporları olarak 02 Ağustos- 07 Ağustos arası 6 gün süren Kaçkar Dağları Uluslararası Dağcılık Turizm ve Yayla şenliğine Kayseri’den bir grup doğa sever ile birlikte katıldı. 

Funda Taşkın, Türkiye ikincisi oldu

Kayseri Gençlik ve Spor Kulübü Bisiklet sporcusu Funda Taşkın, Bisiklet Türkiye Şampiyonası Yunus Emre'yi Anma Yol Yarışlarında Türkiye ikincisi oldu.

Hasketbol GSK'dan 15 Temmuz Şehitleri'ni Anma Ali Dağı Tırmanışı

Hasketbol Gençlik ve Spor Kulübü antrenör ve sporcuları 15 Temmuz Şehitleri Anısına Ali Dağı Zirve Tırmanışı yaptı.

Milli takıma seçildiler...

04-13 Temmuz 2021 tarihleri arasında düzenlenen Okçuluk Milli Takım Seçme Yarışmasında Kayseri Büyükşehir Belediyesi Spor A.Ş Gençlik ve Spor Kulübü'den iki sporcu milli takıma seçildi.

Ali Dağı'na Zirve Tırmanışı

30 Haziran 2021 tarihinde yapılan antrenmanlar ile 2020-2021 sezonunu tamamlayan Hasketbol Gençlik ve Spor Kulübü, yeni sezon startını her yıl geleneksel olarak düzenlediği antrenör, sporcu ve velilerin katıldığı Ali Dağı Zirve Tırmanışı ile yaptı.

-Spor A.Ş. Gençlik ve Spor Kulübü 15'de 15 yaptı

15-16 Haziran 2021 tarihlerinde düzenlenen Yaz Kupası Okçuluk İl Birinciliği yarışmasına 15 sporcu ile katılan Spor A.Ş. Gençlik ve Spor Kulübü, 15 madalya alarak önemli bir başarıya imza attı.

Spor A.Ş buz hokeyinde son hafta farklı kazandı

Ankara'da yapılan Buz Hokeyi U18 Genç Kadınlar Ligi'nin son hafta maçında Çayyolu Gordion Ankara takımı ile karşılaşan Kayseri Spor A.Ş. Gençlik ve Spor Kulübü maçı 10-1 gibi farklı bir skor ile kazandı.

Spor A.Ş'nin altın raketleri

19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı Tenis Turnuvasında mücadele eden Spor A.Ş. Gençlik ve Spor Kulübü sporcuları 5 madalya alarak önemli bir başarıya imza attı.

Hasketbol Gençlik ve spor Kulübü'nde antrenmanlar tekrar başladı...

1 Haziran 2021 tarihinde yapılan açıklamalar ve, alınan kararlar neticesinde salonların açılmasıyla birlikte Hasketbol Gençlik ve spor Kulübü altyapı takımları çalışmalarına tekrar başladı. Antrenmanlara tekrar başlayan sporcular son derece mutlu bir şekilde çalışmalara katıldı.

Spor AŞ madalyaları topladı

Kayseri'de 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı SEM ve Milli Takım baraj geçme müsabakaları Olimpik Kapalı Yüzme Havuzunda yapıldı. Spor AŞ Gençlik ve Spor Kulübü sporcuları yarışmalarda 10 madalya elde etti.

Başarılı okçulardan Somtaş'a ziyaret

Spor A.Ş. Gençlik ve Spor Kulübü'nün Antalya'da düzenlenen okçuluk turnuvasında başarılı olan sporcular ve antrenörleri Spor A.Ş Genel Müdürü İbrahim Somtaş'ı ziyaret ettiler.

Kayseri Spor A.Ş'de iki sporcu Türkiye Finallerine katılma hakkı kazandı

10 Yaş il içi Vize ve Milli Takım Baraj Geçme Müsabakaları 10-11 Nisan tarihleri arasında Kayseri Olimpik Yüzme Havuzunda yapıldı. Yarışma sonucunda Spor A.Ş. Gençlik ve Spor Kulübü'nden iki sporcu barajı geçti.

Dağcılardan Pınarbaşı çıkarması!

Altın Adımlar Gençlik ve Spor Kulübü Dağcılık ve Doğa Sporları grubunun her hafta süre gelen faaliyetlerinin bu haftaki durağı, doğası ve kültürü ile zengin Pınarbaşı ilçesi oldu.