Gençlik Ve Spor İl Müdürü Ali İhsan Kabakcı Haberleri

Gençlik Ve Spor İl Müdürü Ali İhsan Kabakcı Haberleri

Taekwondo sporcularından Kabakcı'ya ziyaret

Dünya Taekwondo Başkanlık Turnuvasından 3 bronz madalya ile dönen Kayserili Taekwondo sporcuları Fatih Gazcı ile Hasan Gülnar, Gençlik ve Spor İl Müdürü Ali İhsan Kabakcı'yı ziyaret etti.

Şampiyon raketler Kabakcı'yı ziyaret etti

Ankara'da yapılan Masa Tenisi Milli Takım Seçme Müsabakalarında Türkiye Şampiyonu ve Türkiye üçüncüsü olan Masa Tenisi Sporcuları Masa Tenisi İl Temsilcisi Umut Yılmaz ve Antrenörleri ile birlikte Gençlik ve Spor İl Müdürü Ali İhsan Kabakcı'yı ziyaret etti.

Deneyap atölyesinde sınav hazırlıkları sürüyor

Kayseri Gençlik ve Spor İl Müdürü Ali İhsan Kabakcı, 11. Kalkınma Planı'nda yer alan Gençlik ve Spor Bakanlığı, TÜBİTAK ile Türkiye Teknoloji Takımı Vakfının ortak çalışması sonucu başlatılan Deneyap Teknoloji Atölyeleri için yapılacak olan öğrenci seçme sınavı için yapılan son hazırlıkları yerinde inceledi.

Ali İhsan Kabakcı, gençlerle bir araya geldi

Kayseri Gençlik ve Spor İl Müdürü Ali İhsan Kabakcı, Seyyid Burhaneddin Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencileri ile bir araya gelerek öğrencilere Gençlik ve Spor Bakanlığı'nın çalışmalarını anlattı.

Kabakcı, Satranç sporcularını ağırladı

Kayseri Gençlik ve Spor İl Müdürü Ali İhsan Kabakcı Satranç Milli Takımına seçilen sporcularını makamında ağırladı.

Kabakçı: Kayseri'de yurt sorunu yok

Gençlik ve Spor İl Müdürü Ali İhsan Kabakcı, Kayseri'de 12 devlet yurdu ile özel yurtların kapasitesinin 17 bin olduğunu söyleyerek, 'Kayseri'mizde açıkta bir öğrencinin kalmayacağı kanaatindeyim' dedi.

Vakıfbank Voleybol takımı alt yapısına Kayseri'den 3 sporcu

Vakıfbank Voleybol Alt Yapı takımına katılan Kayserili sporcular Yağmur Çavdar, Zeynep Alya İğret ve İkra Naz Yıldırım aileleri ve antrenörleri Kadir Aydın ile birlikte Gençlik ve Spor İl Müdürü Ali İhsan Kabakcı'yı ziyaret etti.

Kabakcı, TOHM sporcuları ile bir araya geldi

Gençlik ve Spor İl Müdürü Ali İhsan Kabakcı, Türkiye Olimpiyatlara Hazırlık Merkezi (TOHM) Güreş Sporcuları ve teknik ekibi ile toplantı gerçekleştirdi.

Hemsball İl Temsilciliği'nden Kabakcı'ya ziyaret

Kayseri Hemsball İl Temsilcisi Soner Çelik, Gençlik ve Spor İl Müdürü Ali İhsan Kabakcı'yı ziyaret ederek Hemsball branşını tanıttı.

Açık Hava Takımlar Türkiye Şampiyonası sona erdi

Açık Hava Takımlar Türkiye Şampiyonası sona erdi. Nefes kesen müsabakalara sahne olan şampiyonanın son gününde dereceye giren sporculara madalyaları düzenlenen törenle verildi.

Rota Spor Kulübü Sutopu takımından Kabakcı'ya ziyaret

Sutopu Büyük Erkekler 2. Ligine yükselen Rota Spor Kulübü Su Topu takımı sporcuları antrenörleri Hasan Ertuğrul Çakmak ile birlikte Gençlik ve Spor İl Müdürü Ali İhsan Kabakcı'yı ziyaret etti.

Sutopu oyuncularından Kabakcı'ya ziyaret

Sutopu Büyük Erkekler 2. Ligi'ne yükselen Rota Spor Kulübü, takım sporcuları ve Antrenör Hasan Ertuğrul Çakmak ile birlikte Gençlik ve Spor İl Müdürü Ali İhsan Kabakcı'yı ziyaret etti.

İşbirliği protokolü imzalandı

Kayseri Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü ile Ali Haydar Ersoy Kayseri Koleji Kurumları arasında yapılan işbirliği protokolünü Kayseri Gençlik ve Spor İl Müdürü Ali İhsan Kabakcı ile Ali Haydar Ersoy Kayseri Koleji Müdürü Sebahattin Yılmaz imzaladı.

Kabakcı, Yeşilhisar'da incelemelerde bulundu

Kayseri Gençlik ve Spor İl Müdürü Ali İhsan Kabakcı, Yeşilhisar Belediye Başkanı Halit Taşyapan ve Şube Müdürü Cemil Kayhan ile Yeşilhisar'da yurt yapılması planlanan bina ile ilgili incelemelerde bulundu.

Zehra Kaygısız, Kabakcı'yı ziyaret etti

Estonya'nın Talin şehrinde yapılan Taekwondo Avrupa Şampiyonasında bronz madalya kazanan Zehra Kaygısız, Gençlik ve Spor İl Müdürü Ali İhsan Kabakcı'yı makamında ziyaret etti.

30 Ağustos Zafer Bayramı Masa Tenisi turnuvası başladı

Masa Tenisi İl Temsilciliği Faaliyet programında yer alan 30 Ağustos Zafer Bayramı İl Birinciliği Kadir Has Kongre ve Spor Merkezi Masa Tenisi Salonun da yapılan müsabakalarla başladı.

Fatmanur Demirel'den Kabakcı'ya ziyaret

Tokat'ta düzenlenen Türkiye Bilek Güreşi Şampiyonası ve Dünya Şampiyonası Milli Takım Seçme müsabakalarında Türkiye 3.'sü olan Kayserili sporcu Fatmanur Demirel, Gençlik ve Spor İl Müdürü Ali İhsan Kabakcı'yı ziyaret etti.

Gençlik merkezi ile değerlendirme toplantısı yapıldı

Gençlik ve Spor İl Müdürü Ali İhsan Kabakcı, Gençlik Merkezleri ile değerlendirme toplantısı gerçekleştirdi.

Atölye inşaatında sona yaklaşıldı

Gençlik ve Spor İl Müdürü Ali İhsan Kabakcı, atölye inşaatında incelemelerde bulundu.

Kayseri'de rafting sporu yapılacak

Gençlik ve Spor İl Müdürü Ali İhsan Kabakcı, rafting sporunun Kayseri'de yapılacağını söyleyerek, 'Rafting, Kayseri'mizde her türlü çalışmasının ortaya konulduğu, desteklerinin olduğu branş olarak kendini ortaya koyacaktır' dedi.

Ayak Tenisi İl Birinciliği başladı

Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından Atatürk Spor Kompleksi Açık Sahada düzenlenen Ayak Tenisi İl Birinciliği müsabakaları Gençlik ve Spor İl Müdürü Ali İhsan Kabakcı ile Spor Şube Müdürü Yakup Deliktaş'ın katıldığı açılış maçı ile başladı.

Kabakcı, Bünyan GSB Spor Okullarını ziyaret etti

Kayseri Gençlik ve Spor İl Müdürü Ali İhsan Kabakcı, Bünyan'da GSB Spor Okulları kapsamında çalışmalarına devam eden voleybol, badminton ve basketbol kurslarını ziyaret ederek antrenörlerden çalışmalar hakkında bilgi aldı.

Ali İhsan Kabakcı, kampçıları Hatay'a uğurladı

Gençlik ve Spor İl Müdürü Ali İhsan Kabakcı Gençlik ve Spor Bakanlığı 7. Dönem Deniz Kampı kapsamında Kayseri'den 14-15 yaş grubu 40 genci Hatay Arsuz'a kampa uğurladı.

Spor Okulları ikinci dönem kayıtları sürüyor

Gençlik Spor Bakanlığı Spor Okulları, ikinci dönem kayıtları tüm hızıyla devam ediyor. Spor Okulları kayıtları, Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü hizmet binasında yapılıyor. İkinci dönemi için 40 bine yakın kayıt yapılması bekleniyor. Gençlik ve Spor İl Müdürü Ali İhsan Kabakcı, yaptığı açıklama ile tüm çocukları Gençlik Spor Bakanlığı Spor Okulları'na davet etti.

Sporcu Velilerinden Kabakcı'ya ziyaret

Bünyan Kız Voleybol Takımı sporcu velileri Gençlik ve Spor İl Müdürü Ali İhsan Kabakcı'yı makamında ziyaret ederek spora ve sporcuya verdikleri destekten dolayı teşekkürlerini iletti.

Kabakcı, birim müdürleri ile toplantı düzenledi

Kayseri Gençlik ve Spor İl Müdürü Ali İhsan Kabakcı, birim müdürleri ile aylık istişare toplantısı gerçekleştirdi.

Ali İhsan Kabakcı, TOHM birimleri ile toplantı yaptı

Gençlik ve Spor İl Müdürü Ali İhsan Kabakcı Türkiye Olimpiyatlara Hazırlık Merkezi (TOHM) biriminde görev yapan personel ve antrenörlerle toplantı düzenledi.

Kabakcı, personelle bayramlaştı

Kayseri Gençlik ve Spor İl Müdürü Ali İhsan Kabakcı İl Müdürlüğü'nde görev yapan personeller ile bayramlaştı.

Bisikletçiler 2020 Tokyo Olimpiyatlarına uğurlandı

2020 Tokyo Yarışmaları öncesi Erciyes Kamp Eğitim Merkezimizde Kamp programını tamamlayan Bisiklet Sporcuları Onur Balkan ve Ahmet Örken Gençlik ve Spor İl Müdürü Ali İhsan Kabakcı tarafından Tokyo'ya uğurlandı.

Satranç Turnuvasında dereceye girenlere ödülleri verildi

Gençlik ve Spor İl Müdürü Ali İhsan Kabakcı Okullar Arası Online Satranç Turnuvasında dereceye giren sporculara kupa ve madalyalarını takdim etti.