Gençlik Merkezi Haberleri

Gençlik Merkezi Haberleri

Başkan Cabbar, yılın son gününde gençlerle bir araya geldi

Develi Belediye Başkanı Mehmet Cabbar, İlçe Müftülüğü tarafından organize edilen diyanet gençlik merkezinde yılın son gününde gençlerle bir araya geldi.

TÜBİTAK Bilim Fuarı'na büyük ilgi

Gürdoğanlar Ortaokulu TÜBİTAK 4006 Bilim Fuarı Hacılar Kadın ve Gençlik Merkezi'nde düzenlenen törenle açıldı. Öğrencilerin yaptıkları birbirinden farklı robotik kodlama, araştırma, inceleme, tasarım ve dil becerileri alanında hazırlanan 24 projenin sergilendiği fuar katılımcılar tarafından büyük ilgi gördü.

Gençlerin ufkunu açan gençlik merkezi ile hayaller gerçek oluyor

Kocasinan Belediyesi, General Emir Havacılık ve Uzay Bilimleri Teknoloji Merkezi'yle gençlerin ve çocukların hayallerini gerçekleştiriyor. Bilimsel projelerle fark oluşturan Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar, çocukların ve gençlerin ufkunu açan farklı konsept çalışmaların yer aldığı Gençlik Merkezi ile geleceğin mühendisleri ve pilotlarının yetişmesine katkı sunduklarını söyledi.

Portekiz'e gittiler...

Kayseri Gençlik Merkezi ve Abdullah Gül Üniversitesi öğrencileri The 'Documentary Theatre: words That Matter' Projesi için Portekiz'e gitti.

Gençlik Merkezi'nden anlamlı kampanya

Kayseri Büyükşehir Belediyesi Gençlik Meclisi, Sezai Karakoç anısına düzenlenen 4. Kayseri Kitap Fuarı'nda köy okulları için 'Bağışladığın Her Kitap Geleceğe Umut Olsun' sloganıyla kitap toplama kampanyası başlattı. Yoğun ilgi gören kampanya, kitapseverler ve minik öğrenciler arasında anlamlı bir köprü kurmayı amaçlıyor.

Öğretmenler Günü Bünyan'da kutlandı

24 Kasım Öğretmenler Günü Bünyan Kadın ve Gençlik Merkezinde Namık Kemal Ortaokulu tarafından düzenlenen etkinlikle kutlandı.

Kabakcı, tiyatrocular ile buluştu

Gençlik ve Spor İl Müdürü Ali İhsan Kabakcı, Gençlik ve Spor Bakanlığı'nın düzenlediği Hayallerini Sahneye Taşı Gençler Arası Tiyatro Yarışmasında Türkiye ikincisi olan Gençlik Merkezi Tiyatro Ekibi ile buluştu.

E-spor Akademi başlıyor

Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü ile Orta Anadolu Kalkınma Ajansı arasında imzalanan protokolle Talas Gençlik Merkezinde E-Spor Akademi Projesi başlıyor.

Kayseri ikinci oldu!

Gençlik ve Spor Bakanlığının düzenlemiş olduğu Hayallerini Sahneye Taşı Gençler Arası Tiyatro Yarışmasında Kayseri adına yarışan Gençlik Merkezi Tiyatro ekibi Özgürlük oyunu ile Türkiye ikincisi oldu.

Rengarenk etkinlik

Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından hayata geçirilen 'Merkezim Her Yerde' projesi kapsamında Seyyid Burhaneddin Gençlik Merkezi İncesu İlçesinde Üçkuyu İlkokuluna konuk oldu.

200 genci buluşturan etkinlik...

Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından hayata geçirilen 'Kitap Okuma Halkaları' projesi kapsamında Talas Gençlik Merkezi tarafından Kitap Okuma etkinliği düzenlendi.

Kocasinan Belediyesi ahilik geleneğini yaşatıyor

Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar, Kocasinan Akademi Gençlik Merkezi tarafından Ahi Evran-ı Veli'yi anmak ve ilkelerini yaşatmak amacıyla düzenlenen Ahilik Projesi Yarışmaları kapsamında söyleşi ve tiyatro gösterisine katıldı. Ahilik geleneğinin günümüzde de yaşatılıyor olmasının büyük önem taşıdığını vurgulayan Başkan Çolakbayrakdar, 'Bütün manevi şahsiyetlerimiz ve kadim kültürümüzle birlikte tarihi mirasımızı yaşatacak eserleri koruyup, tüm değerlerimizi bizden sonraki kuşaklara aktarmanın çabası ve gayreti içerisindeyiz' dedi.

Gülümseyin çocuklar

Kayseri'de, Seyyid Burhaneddin Gençlik Merkezi tarafından yürütülen 'Gülümseyin Çocuklar' Projesi kapsamında, çizgi film kahramanları 'Nasreddin Hoca', 'Tweety' ve 'Arı Maya'yı karşılarında gören köy okulu öğrencileri, eğlenceli vakit geçirdi.

Çocukların yüzünü gülümseten proje

Seyyid Burhaneddin Gençlik Merkezi tarafından yürütülen 'Gülümseyin Çocuklar' Projesi, çocukların yüzlerini güldürmeye devam ediyor.

Tomarza'da Kâinatın Kalbi Kâbe-i Muazzama sergisi açıldı

Tomarza Kadın ve Gençlik Merkezinde (KAYMEK) eğitim gören kursiyerleri tarafından Kinatın Kalbi Kbe-i Muazzama sergisi açıldı.

Gençler bu mekanlarda buluşacak

Kayseri Gençlik ve Spor İl Müdürlüğüne bağlı 3 Gençlik Merkezi modern yapısı, içinde sunulan imkanlarla gençlerin uğrak mekanı olmaya devam ediyor.

Cimnastikçiler Ağustos'un son dersini yaptı

GSB Spor Okulları kapsamında Talas Gençlik Merkezi Cimnastik Salonuna cimnastik kursuna gelen çocuklar, Ağustos ayının son dersini yaptılar.

Gençlik merkezi ile değerlendirme toplantısı yapıldı

Gençlik ve Spor İl Müdürü Ali İhsan Kabakcı, Gençlik Merkezleri ile değerlendirme toplantısı gerçekleştirdi.

Gönüllülerden gençlere konser

Kayseri Gençlik ve Spor İl Müdürlüğüne bağlı Seyyid Burhaneddin Gençlik Merkezinde özlenen günlere dönülüyor.

Gençlik Merkezi'nde değerlendirme toplantısı

Kayseri Gençlik ve Spor İl Müdürü Ali İhsan Kabakcı, geçtiğimiz aylarda gençliğin hizmetine sunulan Talas Gençlik Merkezinde, Gençlik Hizmetleri Şube Müdürü, Gençlik Merkezi Müdürleri ve gençlik liderleriyle çalışmaları değerlendirdi.

Kabakcı, Türkmen çocuklarla bir araya geldi

Gençlik ve Spor İl Müdürü Ali İhsan Kabakcı, Talas Gençlik Merkezinde Türkmen çocuklarla bir araya geldi.

Sancaktar takımından Kabakcı'ya ziyaret

Seyyid Burhaneddin Gençlik Merkezi Model Uçak Atölyesinde Eğitimlerini Alan ve Teknofest Yarışmaları Liseler Arası İnsansız Hava Araçlarında 1. Etap'ı Başarılı Bir Şekilde Geçen Sancaktar takımı Gençlik ve Spor İl Müdürü Ali İhsan Kabakcı'yı ziyaret etti.

Gelecek nesiller Kocasinan Akademi ile hayata hazırlanıyor

Kocasinan Belediyesi Kültür İşleri Müdürlüğü bünyesinde hizmet veren Kocasinan Akademi Gençlik Merkezi'nde gençler, Yükseköğretim Kurumları Sınavı'na (YKS) ve KPSS' ye hazırlanarak, kitap okuyarak verimli zaman geçiriyor. Kocasinan'ın geleceğinin eğitimle şekilleneceği bilinciyle gençlik merkezlerine büyük önem verdiklerini vurgulayan Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar, sınava girecek olan tüm adaylara başarılar dileyerek, 'Eğitim alanında her zaman olduğu gibi sınav döneminde de gençlerimizin yanındayız.' dedi.

Kabakcı: Biz hazırız

Gençlik ve Spor İl Müdürü Ali İhsan Kabakcı, Gençlik Merkezi Müdürleriyle makamında toplantı yaptı. İl Müdürü Kabakcı, Gençlik Merkezi Müdürlerinden çalışmalar hakkında bilgiler alırken, yapılacak projelerle ilgili görüşlerini iletti.

2024 Olimpiyat oyunları hazırlıkları sürüyor

Break Dansın Uluslararası Spor Komitesi tarafından Olimpik Spor olarak kabul edilmesiyle, Talas Gençlik Merkezi'nde başlayan eğitimlere ilgi artıyor.

Model Uçak Çalışmalarına İlgi Artıyor

Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Seyyid Burhaneddin Gençlik Merkezinde açılan Model Uçak Atölyesiyle başlayan çalışmalara her geçen gün ilgi artıyor.

Kabakcı: 'Gençler daha güzel ortamda daha verimli zaman geçirecek'

Gençlik ve Spor İl Müdürü Ali İhsan Kabakcı, Gençlik Merkezi Müdürleriyle makamında toplantı yaptı.

Model uçak testten başarıyla geçti

Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Seyyid Burhaneddin Gençlik Merkezi'nde açılan Model Uçak Atölyesinde Gönüllü gençlerin, eğitmen Emekli Hava Astsubay Ali Rıza Arıkal ve Ayhan Toprak nezaretinde 4 aydır yaptıkları model uçak çalışmaları sonuç verdi.

Gökyüzü ile buluşacaklar

Kayseri Gençlik Merkezi tarafından hayata geçirilen Gökyüzü ile Buluşuyoruz Projesi'yle gençler hayatlarında unutamayacakları bir deneyim yaşadılar.

Kabakcı, Erkek Öğrenci Yurdu'nda incelemelerde bulundu

Gençlik ve Spor İl Müdürü Ali İhsan Kabakcı, Talas Gençlik Merkezi ve Seyyid Burhaneddin Erkek Öğrenci Yurdu'nda incelemelerde bulundu.