Gençlik Meclisi Haberleri

Gençlik Meclisi Haberleri

Büyükkılıç gençlerle buluştu

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, Gençlik Meclisi'nin kentteki üniversitelerin öğrenci kulüpleri temsilcilerini buluşturduğu toplantıya katılarak, gençlerle bir araya geldi.

Başkan Büyükkılıç kitapseverlerle buluştu

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, merhum yazar, şair ve düşünür Sezai Karakoç anısına düzenlenen ve yoğun ilgi gören 4. Kayseri Kitap Fuarı'nı ziyaret etti. Kitapseverlerle bir araya gelen Başkan Büyükkılıç, stantları da gezerek, şiir okudu.

Gençlik Merkezi'nden anlamlı kampanya

Kayseri Büyükşehir Belediyesi Gençlik Meclisi, Sezai Karakoç anısına düzenlenen 4. Kayseri Kitap Fuarı'nda köy okulları için 'Bağışladığın Her Kitap Geleceğe Umut Olsun' sloganıyla kitap toplama kampanyası başlattı. Yoğun ilgi gören kampanya, kitapseverler ve minik öğrenciler arasında anlamlı bir köprü kurmayı amaçlıyor.

Gençlik Meclisi sınav heyecanına ortak oldu

Kayseri Büyükşehir Belediyesi Gençlik Meclisi, hafta sonu düzenlenen Yükseköğretim Kurumları Sınavı'nda (YKS) öğrencilerin ve ailelerine heyecanına ortak oldu. Büyükşehir Belediyesi Gençlik Meclisi tarafından Erciyes Üniversitesi kampüsünde 2 ayrı noktada iki bin adet maske, kek, meyve suyu ve su ikramında bulunuldu.