Esnaf Ve Sanatkarlar Haberleri

Esnaf Ve Sanatkarlar Haberleri

Kıran kırana seçimi o isim kazandı

Develi Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanlık Seçimi yapıldı.

Ekmekte sessiz fiyat artışı

Kayseri'de 1.50 TL olan 200 gram somun ekmek 2 TL oldu.

Odalar genel kurula gidiyor

Kayseri'de Oto Sanatkarlar Odası ve Marangozlar Mobilyacılar Döşemeciler Esnaf ve Sanatkarlar Odası genel kurula gidecek.

İşte adaylar! Kayseri'nin İl ahisi kim olacak?

Kayseri’de her yıl geleneksel olarak kutlanmakta olan Ahilik Haftası kapsamında Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliğine bağlı odaların kendi üyeleri arasından seçtiği ‘2021 yılı Ahileri’ törenle kaftan giydi. Kayseri’de yılın ahisinin seçimi ise önümüzdeki günlerde kamuoyuna açıklanacak. Peki adaylar kimler? İşte o isimler…

Kayseri’de “Yılın ahisi” kim olacak?

Kayseri’de her yıl geleneksel olarak kutlanmakta olan Ahilik Haftası kapsamında Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliğine bağlı odaların kendi üyeleri arasından seçtiği 3'ü kadın olmak üzere ‘2021 yılı Ahileri’ törenle kaftan giydi. Yılın il ahisinin seçimi ise önümüzdeki günlerde kamuoyuna açıklanacak.

Kayseri'de yılın ahileri kaftan giydi

Tarihi Kayseri Kalesi'nde Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (KESOB) tarafından düzenlenen Ahilik Haftası programında 2021 yılı ahilerine kaftan giydirildi.

İYİ Parti Milletvekili Ataş, Kayseri'nin borç tablosunu Meclis'te anlattı!' İşte vatandaşın hali

İYİ Parti Milletvekili Dursun Ataş, vatandaşların yaşadığı ekonomik sıkıntıları Meclis gündemine taşıdı. Ticaret Bakanlığı verilerine göre 2020 sonu itibarıyla Türkiye genelinde haklarında konkordato kapsamında mühlet kararı verilmiş toplam 2.052 şirket bulunduğunu dile getiren Ataş, “Türkiye Esnaf ve Sanatkârlar Konfederasyonunun verilerine göre 2021 yılının ilk çeyreğinde iş yerini kapatan esnaf sayısı yüzde 11 artışla 29.037’ye yükselmiştir" dedi.

Övüç, Erdoğan'a teşekkür etti

Kayseri Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (KESOB) Başkanı Ahmet Övüç, yaptığı basın açıklamasında Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a teşekkür etti.

Esnafların durumunu anlatan Alan: Maddi açıdan iyi durumda değiliz!

Kayseri Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Mustafa Alan, vatandaşlara çağrı yaparak, "Alışverişinizi yerel esnaftan yapın" dedi.

Başkan köyünün zirvesinde bayrak dalgalandırdı

Kayseri Erciyes Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Nazmi Yücel, şehitlere saygı yürüyüşü yaptı zirvede ay yıldızlı al bayrak dalgalandırdı...

Esnafa HES kodu uyarısı

Kayseri'de kafe ve restoranların açılması ile ilgili konuşan, Kayseri Esnaf ve Sanatkarlar Odası (KESOB) Başkanı Ahmet Övüç, Dikkatli olmazsak kısa bir süre sonra da kırmızıya geçeceğiz' dedi.

Sanayi Sitesi Kooperatifinden Başkan Cabbar'a ziyaret

Sanayi Sitesi Kooperatifi Başkanı İbrahim Karagöz, Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Mehmet Somuncu ve kooperatif üyeleri ile birlikte Develi Belediye Başkanı Mehmet Cabbar'ı makamında ziyaret ederek yeni yapılacak sanayi sitesi hakkında istişarelerde bulundu.

Alan: Esnaf bakanlık istiyor

Bünyan’da neler oluyor?

Bakan müjdeyi verdi!