Esnaf Odas Haberleri

Esnaf Odas Haberleri

Şoförler Odası'nda Ali Ateş güven tazeledi

Kayseri Otomobilciler, Taksiciler, Kamyoncular, Kamyonetçiler ve Şoförler Esnaf Odası'nın genel kurulunda Ali Ateş, yeniden başkan seçildi.

Halıcılar Odası'nda Başkan Efilti güven tazeledi

Kayseri Halıcılar Odası Esnaf Odası'nda yapılan genel kurulda mevcut başkan Ercan Efilti güven tazeledi.

4’üncü kez Başkan seçildi!

Kayseri Minibüsçüler ve Servis İşletmecileri Esnaf Odası'nda seçim tamamlandı.

Bu kez Esnaf Odası Başkanı, Vali'den kar tatili istedi...

Vali'den genelde öğrenciler kar tatili isterdi, bu kez o halkaya esnaf Odası Başkanı da katıldı. Gözler Vali Günaydın'a çevrildi.

Oda başkanlarından aşı çağrısı

Kayseri'de Lokantacılar ve Pastacılar Odası Başkanı Altan Aydemir, Berberler ve Kuaförler Odası Başkanı Rıfat Alparslan ve Minibüsçüler Ve Servis İşletmecileri Esnaf Odası Başkanı Yavuz Ay vatandaşlara ve esnaflara aşı çağrısında bulundu.

Öğrenci servislerine de zam geldi

Kayseri'de okulların açılmasına kısa bir süre kalmasıyla öğrenci servislerinin de ücretleri belli oldu. Öğrenci servis fiyatlarında yüzde 14'lük bir artış gerçekleşirken, konuyla alakalı konuşan Minibüsçüler ve Servis İşletmecileri Esnaf Odası Başkanı Yavuz Ay, 'Bu dönem öğrenci servislerinde yüzde 14'lük artışa tekamül eden bir fiyat ayarlaması oldu' dedi.

Esnaf Odası Başkanı: Esnaf sahipsiz ve can çekişiyor

Kayseri Minibüsçüler ve Servis İşletmecileri Esnaf Odası Başkanı Yavuz Ay, servisçi esnafının pandemi sürecinde yaşadığı sıkıntılı günler geçirdiğini ifade etti. Ay, "Bu kadar sahipsizliği bu esnaf sanatkarlar hak etmiyor" dedi.