Eski Bakan Haberleri

Eski Bakan Haberleri

CHP’li vekilin iddiasının ardından gözler Özhaseki’ye çevrildi!

"Eski Bakanlara ömür boyu makam aracı tahsis edildi" iddiası. CHP'li vekil, Sayıştay raporlarına dikkat çekti. Gözler eski Bakanlarda...

Sağlık eski Bakanı, Kayseri’de bakın neyi yakın takibe aldı?

Sarıoğlan ve Kocasinan ilçelerindeki işletmeleri incelediler...

Eski Bakanlardan Kayseri çıkarması

Önceki dönem Sağlık Bakanı Recep Akdağ, önceki dönem Enerji Bakanı Taner Yıldız ve Erzurum'dan gelen ekibin katılımları ile; Kayseri'de örnek oluşturabilecek Küçükbaş Hayvancılık işletmelerinde incelemelerde bulunuldu.

Yıldız'dan, Akay'a tebrik ziyareti

Enerji ve Tabi Kaynaklar Eski Bakanı ve Kayseri Milletvekili Taner Yıldız ve Ak Parti Kayseri İl Başkan Yardımcısı Ramazan Bedir, Kayseri Pancar Ekicileri Kooperatifinin 68.Olağan Genel Kurulu sonrasında göreve yeniden seçilen Kayseri Pancar Ekicileri Kooperatifi Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Akay'a tebrik ziyaretinde bulundu.

Sağlık Bakanı açıkladı: Eski Bakan hayatını kaybetti

Ağrı'dan dört dönem milletvekilliği yapan aynı zamanda eski bakan olan Prof. Yaşar Eryılmaz vefat etti. Ankara'da tedavi gördüğü hastaneden vefat eden Eryılmaz, 77 yaşındaydı.

Elitaş’tan, düşündüren Pekcan savunması!

AK Parti Grup Başkanvekili Mustafa Elitaş, dezenfektan skandalı sonrasında görevden alınan Ticaret eski Bakanı Ruhsar Pekcan ile ilgili açıklama yaptı: Eşim Bakan vermiyorum demek, ne kadar doğru?

Meclis’e çağrı: Kim bu birden fazla kurumdan maaş alanlar? Tespit edilsin ve önlensin!

İYİ Parti Kayseri Milletvekili Dursun Ataş, vatandaşın geçim sıkıntısı yaşadığı bir dönemde birden fazla kurum ve kuruluştan maaş alan ve gelir elde edenlere tepki gösterdi. Ataş, konuyu Türkiye Büyük Millet Meclisi’ne (TBMM) taşıyarak, bu bürokratların veya eski bakan ve milletvekillerinin tespit edilmesini ve bu durumun önlenmesi için Meclis araştırmasını talep etti. Ataş, “Esnafından çiftçisine, emeklisinden memuruna, çalışanından öğrencisine kadar toplumun her kesimi yoksulluk içerinde yaşarken, iktidar yandaşlarının ballı maaşlar alması vicdanen ve ahlaken kabul edilemez bir durumdur” diye konuştu.

Eski Bakan’dan Heybeliada Ruhban Okulu çıkışı: Açılmasını istedim!

AK Partili Milli Eğitim eski Bakanı Hüseyin Çelik, Bakanlık yaptığı döneme ilişkin paylaştığı anılarıyla dikkat çekiyor.

Özhaseki'den, Berat Albayrak mesajı!

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki, görevinden istifa eden Hazine ve Maliye eski Bakanı Berat Albayrak'a destek açıklaması ile dikkat çekti.

Milli Eğitim eski Bakanı Çelik: Bu Türkiye Cumhuriyeti’nin tescilli ayıbıdır!

AK Partili eski Milli Eğitim Bakanı Hüseyin Çelik, Uluslararası Kafkas Derneği’ nin sosyal medya üzerinden düzenlediği yayına katıldı. Çelik, “Milli Mücadele ve Çerkes Ethem” konulu söyleşide hem dikkat çeken açıklamalar yaptı hem de kendisine yöneltilen soruları yanıtladı.

Eski Bakan hayatını kaybetti...

Tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybeden eski Bakan Ömer Atila Sav (89), Ankara’da son yolculuğuna uğurlandı.

Eski Bakan hayatını kaybetti

Eski Bakan Ağa oldu