Ercan Sarıkaya Haberleri

Ercan Sarıkaya Haberleri

Marangozlar ve Mobilyacılar Odası'nda Ercan Sarıkaya dönemi

Kayseri Marangozlar Mobilyacılar ve Döşemeciler Odası (KMMDO) Olağan Genel Kurulunda Ercan Sarıkaya başkan olarak seçildi.

Mobilyacılar Odası’nda Başkan belli oldu!

Kayseri Marangozlar Mobilyacılar ve Döşemeciler Odası (KMMDO) Olağan Genel Kurulu yapıldı. 3 adayın yarıştığı genel kurulda başkan belli oldu.

Marangozlar ve Mobilyacılar Odasında gergin seçim

Kayseri Marangozlar Mobilyacılar ve Döşemeciler Odası (KMMDO) Olağan Genel Kurulu, 3 aday ile başladı.

Aksu: Mobilyacılar Odası'nı da, Erciyes KSS gibi yöneteceksen vay esnafının haline!

Kayseri’de 12 Ocak’ta yapılacak olan Marangozlar, Mobilyacılar ve Döşemeciler Odası seçimleri öncesinde dikkat çeken gelişmeler yaşanıyor. Ercan Sarıkaya'nın ardından Hacı Ali Tandoğan oda başkanlığına adaylığını açıkladı. Diğer yandan Başkan adaylarından Ercan Sarıkaya ile ilgili dikkat çeken iddialar gündeme taşındı. İş insanı Aksu, "Sarıkaya hakkında ortaya atılan ve kendisinin cevapsız bıraktığı iddialar yenilir yutulur cinsten değil" dedi.

Sarıkaya adaylığını açıkladı!

Kayseri Marangozlar Mobilyacılar ve Döşemeciler Odası (KMMDO) Olağan Genel Kurulu'nda başkan adaylığını açıklayan Ercan Sarıkaya, 'Bütün enerjimizi üyelerimiz için kullanacağız' dedi.

Ercan Sarıkaya adaylığını açıkladı

Kayseri'de ilk mobilya fuarının düzenlenmesinde önemli görevler üstlenen Ercan Sarıkaya, Kayseri Marangozlar, Mobilyacılar ve Döşemeciler Odası başkanlığına aday olduğunu açıkladı.