Ekonomi Haberleri

Ekonomi Haberleri

BanyoTuvalet.com 20 yıllık deneyimiyle müşteri memnuniyeti sunmayı hedefliyor...

İşlevselliğin yanı sıra dayanıklılık ve tasarımlarındaki estetik ile de kullanım konforu sunar. Bu sayede banyolardan beklenti artarken firmamız bu beklentileri tam anlamıyla karşılayarak evinize değer katar.

40 yılı aşkın tecrübesiyle Emsa Jeneratör

102 ülkeye yaptığı ihracatla ülke ekonomisine büyük katkı sağlıyor.

Bakın Kayseri bankada en fazla parası olan kaçıncı il oldu?

2021 Aralık sonu itibari ile 2022 Mart sonu itibariyle TL mevduatını en fazla yükselten ve Kur Korumalı Mevduatı en çok benimseyen iller 7,9 ile Nevşehir, 5,3 ile Yozgat ve 1,5 ile Kayseri oldu.

Bakın Kayseri bankada en fazla parası olan kaçıncı il oldu?

2021 Aralık sonu itibari ile 2022 Mart sonu itibariyle TL mevduatını en fazla yükselten ve Kur Korumalı Mevduatı en çok benimseyen iller 7,9 ile Nevşehir, 5,3 ile Yozgat ve 1,5 ile Kayseri oldu.

İYİ Partili Yücel, vatandaşı dinledi: Mutfakta yangın var!

İYİ Partili Kazım Yücel, vatandaşların sıkıntılarını dinledi ve yaşanan ekonomik sıkıntılara dikkat çekti.

İYİ Parti İl Başkanı, Belediye Başkanlarına seslendi: Bu tabloyu içinize sindirebiliyor musunuz

İYİ Parti Kayseri İl Başkanı Sebati Ataman: Gençler ilçelerini terk ederken, siz ilçelerimize Millet Bahçesi müjdesi vermeye devam edin...

'AKP ülkemizi derin bir felakete sürüklüyor' dedi ve ekledi: Türkiye, Tanzanya ve Uganda ile aynı sınıfta!

İYİ Parti Kayseri Milletvekili Dursun Ataş, ekonomide yaşanan sıkıntıları gözler önüne serdi. AKP’nin yanlış politikalarıyla birlikte ülkede güven ortamının kalmadığını ifade eden Ataş, “Gelinen noktada yabancı kuruluşlar ve yatırımcılar ekonomimize güvenmiyor, yatırım yapmıyor, mevcut yatırımcılar da ülkemizi bir bir terk ediyor” dedi. Türkiye’nin Tanzanya, Uganda gibi ülkeler aynı kredi notuyla aynı sınıfta olduğunu belirten Milletvekili Dursun Ataş, “AKP ile ekonomimiz ne yazık ki, dünyanın en riskli 3’üncü ekonomisi olmuştur” diye konuştu. AKP iktidarının ülkeyi derin bir felakete sürüklediğini vurgulayan Milletvekili Dursun Ataş, “İktidarın masalları ile maliyetler artmış, alım gücü düşmüş, enflasyon canavara dönüşmüş, üretim durma noktasına gelmiş, ülke ekonomisi çıkmaza girmiştir. AKP bu yaptıklarıyla ilk seçimde kaçınılmaz sonunu getirecektir” ifadelerini kullandı.

Kayseri OSB Başkanının “Belirsizlik” feryadı: Elektrik ve doğalgaz fiyatları sürekli yükseliyor!

Kayseri OSB Başkanı Yunus İmamoğlu: Elektrik ve doğalgaz fiyatları sürekli yükseliyor! 4 ay içerisinde 5’e katlamayacağını bilmiyoruz!

Büyük Umutlarla açılmıştı! Ömrü kısa sürdü ve OSB'de bir dönem kapandı...

Kayseri OSB’nin eski yönetimi tarafından Dubai'de hayata geçirilen ticaret merkezi kapatılıyor.

Kayseri OSB'de yönetim ibra edildi mi?

Kayseri Organize Sanayi Bölgesi'nde mali genel kurul başladı.

İşte Kayseri'de takipteki kredinin en fazla olduğu sektör...

Kayseri'de bireysel kredi kartları yüzde 157,2 oranında arttı...

Kayseri’de 'işsizlik' rekoru! 4 ayda sigortalı kişi sayısı 10 bin 296 kişi azaldı!

Kayseri'de düşündüren tablo. Kayseri’de işsizlik ödeneği başvurusu ?,7, işsizlik ödeneği alan kişi sayısı ise 7,4 oranında arttı. CHP Kayseri İl Başkanı Ümit Özer açıkladı...

Esnaf’tan dikkat çeken açıklama: Yarım karpuzu iki kişi birleşip alıyor!

İYİ Parti İl Başkanı Sebati Ataman: Sayın Nebati'nin gözleri ışıldayadursun vatandaşın hali işte bu...

Milletvekili Ataş: Bu utanç AKP'nin eseri...

İYİ Parti Kayseri Milletvekili Dursun Ataş, Meclis’te kadına ve sağlık çalışanlarına yönelik şiddet konusunda çarpıcı açıklamalar yaptı.

Ersoy’dan o ilçe için Banka girişimi!

Kayseri Milletvekili Baki Ersoy, ilçe sakinlerinin talebi üzerine harekete geçti.

Kayseri’de sessizlik sürerken, Bakan’dan kapatılan o kurumla ilgili açıklama!

Kayseri'de kapatılmış, Kayseri önce Konya'ya ardından Ankara'ya bağlanmıştı. Bu konuda sessizlik sürerken, Bakan'dan yeni bir açıklama geldi.

Özer’den, Milletvekili Nergis’e ‘Kış uykusu’ tepkisi: Siz o uykudan hala uyanamadınız!

Özer’den, Milletvekili Nergis’e ‘Kış uykusu’ tepkisi: Mışıl mışıl uyuyanların değil, memleket için tıkır tıkır çalışanların vakti geldi!

Kadınlar böyle dert yandı: Suriyelilere bakıyorlar, bize bakmıyorlar!

Develi Küçük Künye Mahallesinde kadınlar CHP Kayseri İl Başkanı Ümit Özer'e sıkıntılarını anlattı.

CHP İl Başkanı Ümit Özer: Artık mızrak çuvala sığmıyor!

CHP İl Başkanı Ümit Özer: Türkiye bu acı tabloyu yaşarken, zamlar ardı sıra gelirken, alım gücü düşerken, yoksulluk her geçen gün artarken, vatandaş Kayseri’nin merkezinde ucuz ekmek kuyruklarında sıranın kendilerine gelmesini beklerken, saraylarda yaşayan ve her akşam manda yoğurdu, kestane balı, Medine hurması tüketen beyefendi, önce “Sabır” istedi, ardından vatandaşın sabrının tükendiğini, sabır taşının çatladığını anlayınca şimdi de milletin yüzüne baka baka her zaman yaptığını yapıp, sorumluluktan kaçtı ve 'Şükürsüzlük var, elimizdekilere şükredeceğiz' dedi.

Çolakbayrakdar: Kocasinan, en hızlı büyüyen ve gelişen ilçe oldu

Kocasinan Belediyesi'nin yaptığı yatırımlar sayesinde Kocasinan, en fazla konutun satıldığı ilçe olurken, sosyo-ekonomik gelişmişlik sıralamasında ise 80 basamak birden yükseldi. Kocasinan'da yaşamanın ayrıcalıklı hale gelmesi için farklı projeler ve yatırımlarla çok büyük mesafe kat ettiklerini vurgulayan Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar, 'Yaptığımız yatırımlarla sadece Kocasinan değil, ülkemiz güçleniyor, büyüyor ve gelişiyor' dedi.

'Kayseri Ekonomi Platformu kurulmalı'

Müstakil Sanayici ve İş Adamları Derneği (MÜSİAD) Kayseri Şubesi tarafından düzenlenen 3. Geleneksel Bayramlaşma Töreni'nde konuşan MÜSİAD Kayseri Şube Başkanı Ferhat Akmermer, Kayseri Ekonomi Platformu'nun kurulması gerektiğini söyleyerek, 'Kayseri'de ekonomi paydaşları tek çatı altında toplanmalı' dedi.

Bayram öncesi zam...

Akaryakıta Ramazan Bayramı öncesi zam geldi.

Elektrik Şirketinden açıklama: Bakanlık fazla göstermiş! Elektriği kesilen abone sayısı 147 bin 229!

Enerji Bakanı bu konuda yöneltilen soru önergesine cevap vermişti. Şirketten yapılan açıklamada, "Bakanlıktan bu konuda yapılan açıklamalarda Şirketimiz ile ilgili bilgiler yanlışlıkla veya kasti olmayan her hangi nedenle olduğundan fazla gösterilmiştir" denildi.

Kayseri dış ticarette fazlalık vermeye devam ediyor

Kayseri’de ihracat 2022 yılı Ocak-Mart döneminde bir önceki yılın aynı dönemine göre yüzde 20,6 artarak 951,1 milyon dolar, ithalat yüzde 32,7 artarak 516,7 milyon dolar olarak gerçekleşti.

Bayram alışverişine çıkan vatandaş: Bakıyoruz, gözümüzü doyuruyoruz!

"Sadece bakıyoruz, gözümüzü doyurabiliyoruz. Al, alabiliyorsan. Hiç böyle bir durum görmedik"

Esnaf dert yandı: Geçen sene 500 lira gelen elektrik faturamız 2 bin TL oldu!

Esnaf böyle dert yandı: "49 senedir bu işi yapıyorum böylesini hiç görmedim" , “Fiyatları durduramıyoruz. Yarın yine zam var” , "Esnafın hiç tadı yok" , "Anlatmaya gerek yok, görüyorsunuz, her gün zam. Perişan"

Özer: Vatandaş geçim sıkıntısından kan ağlıyor, onlar ballı, eğlenceli iftar şovu yapıyor!

CHP Kayseri İl Başkanı Ümit Özer, Kayseri’de zamlar nedeniyle ekonomik sıkıntıya girdiklerini ifade eden ve bu nedenle de elektrik faturalarını ödeyemedikleri için, elektrikleri kesilen vatandaşları ziyaret etti.

Karadeli: Afrika ilerleyen yıllarda yükselen değer olacak

Dış Ekonomik İlişkiler Kurulu Türkiye-Kenya İş Konseyi Başkanı Ömer Karadeli, Afrika'nın ilerleyen yıllarda yükselen değer olacağını söyleyerek, yatırımcılara çağrıda bulundu.

Borsa Başkanı, Bakan’a neler anlattı, neler?

Borsa Başkanı Recep Bağlamış, Bakan Kirişçi'nin de katıldığı toplantıda hangi sorunları gündeme taşıdı?