Devam Ediyor Haberleri

Devam Ediyor Haberleri

Talas'ta asfalt çalışmaları devam ediyor

Yaz aylarında asfalt çalışmalarına hız veren Talas Belediyesi, kışa yaklaşılan günlerde yol yenileme faaliyetlerini aralıksız sürdürüyor.

Develi Belediyespor doludizgin devam ediyor

Develi Belediyespor Erkek Voleybol takımı yoluna doludizgin devam ediyor.

Develiler Derneği üniversite ziyaretlerine devam ediyor

Kayseri Develililer Derneği; pandemi sonrası sivil toplum kuruluşlarının; üniversiteler ve akademik kadrolar ile işbirliği ve dayanışmasına örnek olması amacıyla çalışma başlattı.

Oruçreis'te uzlaşmada son durum ne? Açıklama geldi...

Kayseri Büyükşehir Belediyesi'nin Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı ile birlikte yürüttüğü 200 milyon TL'lik Oruçreis Kentsel Dönüşüm Projesi'nde hak sahipleri ile uzlaşma görüşmeleri tüm hızıyla devam ediyor. Büyükşehir Belediyesi, bu kapsamda hak sahipleri ile 3 haftada 450 adet konut sözleşmesi yaptı.

'Kırsalda hizmet seferberliğimiz devam ediyor'

Merkez mahallelerin yanı sıra kırsal mahalleri de cazibe merkezi haline dönüştürmek için hizmet atağını sürdüren Kocasinan Belediyesi, kırsalda yaptığı hizmet atağıyla dikkat çekiyor. Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar, 'Daha güzel bir Kocasinan inşa etmek için var gücümüzle çalışmaya devam ediyoruz. Bütün gayretimiz, aziz milletimize hizmet etmektir 'dedi.

Ali Dağı'nda 20 bin ağaç daha toprakla buluştu

Talas Belediyesi tarafından başlatılan ağaçlandırma seferberliği hız kesmeden devam ediyor. İlkbaharla birlikte başlayan ağaç dikim çalışmalarına ivme kazandıran Talas Belediyesi, kış mevsimi öncesi Ali Dağı'nda 20 bin ağacı daha toprakla buluşturdu.

Palancıoğlu: Tacettin Veli Mahallesi'nde otopark sorunu kalmayacak

Melikgazi Belediye Başkanı Dr. Mustafa Palancıoğlu, Tacettin Veli Mahallesi'nde devam eden çevre düzenlemesi çalışmalarını yerinde inceledi. 14 bina, 22 işyeri, 2 hastane ve 2 camilik alanı kapsayan çalışmalar aralıksız devam ediyor.

Palancıoğlu: Çarşının yeni yüzüne çok az kaldı

Melikgazi Belediyesi, Kayseri'ye gelen misafirlerin yoğun olarak ziyaret ettiği Kazancılar Çarşı'sını yenileme çalışmalarına devam ediyor.

Bünyan'da yol çalışmaları devam ediyor

Bünyan Belediyesi, Bünyan-Tuzhisar arasındaki 9 kilometrelik yolun şehir içerisinde kalan 2 kilometrelik kısmının sıcak asfalt çalışmasını tamamladı.

Talas'ta maharetli eller, el emeği göz nuru ürünler

Talas Belediye Başkanı Mustafa Yalçın tarafından hayata geçirilen Maharetli Eller Kadın Üretici Pazarı, misafirlerini ağırlamaya devam ediyor.

Büyükkılıç, o işletmecileri uyardı: Yargı süreci devam ediyor...

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, Erciyes Kayak Merkezi'nde yeni yapılan kafe ve kayak malzemesi dükknları inşaatı ile diğer çalışmaları inceledi, esnaf ziyaretinde bulundu. Başkan Büyükkılıç, Kayseri'nin ve Erciyes'in potansiyelini daha ilerilere taşımayı amaçladıklarını ve bu kapsamda yeni tesisler kazandırdıklarını ifade etti.

Sultan Sazlığı'nda yangın

Kayseri'de Sultan Sazlığı Milli Parkı'nda yangın çıktı. Ekipler tarafından yangını söndürme çalışmaları devam ediyor.

Sultan Sazlığı'nda yangın çıktı

Kayseri'de Sultan Sazlığı Milli Parkı'nda yangın çıktı. Ekipler tarafından yangını söndürme çalışmaları devam ediyor.

Talas'ta faaliyetler hız kesmiyor

Tarım ve hayvancılığı kalkındırmaya yönelik çalışmalarıyla dikkat çeken Talas Belediyesi'nin bu alandaki desteği devam ediyor. Bu kapsamda fasulye, nohut, mercimek ve kabak çekirdeği tohumunun ardından şimdi de 400 dekar alana yem bitkisi olarak kullanılan Macar fiği ile ata tohumu gacer buğdayı ekimi gerçekleştirildi.

Develi'de gençlik buluşmaları devam ediyor

Develi İlçe Müftülüğü tarafından organize edilen 'Gençlik Buluşmaları' Programı sürüyor.

Başkan Çolakbayrakdar: 'Kocasinan'da kimse yalnız değildir'

Kocasinan Belediyesi, ihtiyaç sahibi vatandaşlara yaptığı sosyal yardımlara devam ediyor.

Seyrani Mahallesi'nde kentsel dönüşüm devam ediyor

Kocasinan Belediyesi tarafından Seyrani Mahallesi'nde başlatılan kentsel dönüşüm çalışmaları devam ediyor. Çalışmalarla ilgili kentsel dönüşüm bölgesinde yapılan yıkım alanında basın açıklaması yapan Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar, 'Seyrani bölgesini ilmek ilmek işlemeye devam ediyoruz' dedi.

Mario Gavranovic gollerine devam ediyor

Süper Lig'de mücadele eden Yukatel Kayserispor'un İsveçli futbolcusu Mario Gavranovic, ligdeki 3. golünü attı.

Melikgazi'de sonbahar temizliği devam ediyor

Melikgazi Belediye Başkanı Dr. Mustafa Palancıoğlu, ilçe sınırları içerisinde bulunan mahallelerde çok yönlü sonbahar temizlik çalışmasının devam ettiğini söyledi.

Talas'ta bu pazar 'Maharetli Eller' var

Talas Belediyesi tarafından hayata geçirilen Maharetli Eller Kadın Üretici Pazarı, misafirlerini ağırlamaya devam ediyor. Her ayın 1. ve 3. pazarı gerçekleşen organizasyon, 7 Kasım Pazar günü yine hem yeni tanışıklıklara hem de keyifli alışverişlere sahne olacak.

Özhaseki: İlk günkü aşk ve heyecanla devam ediyoruz!

Özhaseki: 3 Kasım 2002’de Milletimiz ile çıktığımız kutlu yürüyüşümüz ilk günkü aşk ve heyecanla büyüyerek devam ediyor.

Başkan Çolakbayrakdar: 'Kentsel dönüşüm, vatandaşın memnuniyetiyle hız kazandı'

Kocasinan Belediyesi'nin Uğurevler Mahallesi'nde başlattığı Kentsel Dönüşüm Projesi kapsamında eski binaların yıkımı tüm hızıyla devam ediyor. AFAD Gönüllerinin de tatbikat yaptığı yıkım çalışmalarını takip eden Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar, vatandaşları memnun eden ve bölgenin ihtiyaçlarını karşılayan kentsel dönüşüm çalışmalarının hızlı bir şekilde devam ettiğini söyledi.

Denetimleri sürüyor...

Kayseri İl Emniyet Müdürlüğü Trafik Denetleme Şube Müdürlüğü motosikletli ekiplerce yapılan denetimler aralıksız devam ediyor.

Kayseri'de av koruma kontrol faaliyetleri devam ediyor

Kayseri Doğa Koruma ve Milli Park ekipleri tarafından yapılan çalışmalarda kentin çeşitli noktalarında yüzden fazla avcı denetlendi.

Melikgazi'de çevre düzeni çalışması devam ediyor

Melikgazi Belediye Başkanı Dr. Mustafa Palancıoğlu, Kazım Karabekir Mahallesi'nde yol, kaldırım ve çevre düzenlemesi çalışmasının devam ettiğini sosyal donatıları ile yeni bir mahallenin ortaya çıktığını söyledi.

Bellona Kayseri Avrupa'da ikinci mağlubiyetini aldı

Bellona Kayseri Basketbolda kötü gidişat devam ediyor. Sarı kırmızılılar hem ligde hem de EuropCup'ta 2'şer mağlubiyet aldı.

Büyüksimitci: İhracatımız Güçlü Bir Şekilde Artmaya Devam Ediyor

Türkiye İstatistik Kurumu (TÜİK) eylül ayı ihracat rakamlarını açıkladı. Açıklanan verilere göre eylül ayında Kayseri ihracatı bir önceki aya göre yüzde 11,3 oranında artarken, bu artış geçen yılın eylül ayına göre yüzde 40,3 olarak gerçekleşti.

Melikgazi'de hizmet içi eğitimler devam ediyor

Melikgazi Belediyesi'nde personele yönelik 'Stresle Baş Etme Yöntemleri ve Öfke Kontrolü' konusunda bilgilendirme eğitimi düzenlendi.

Eğitime destekleri kuşaktan kuşağa devam ediyor!

Ankara Develi Platformu ve Ankara Develililer Kültür ve Yardımlaşma Derneği'nin Ulucanlar Cezaevi Müzesinde ortaklaşa tertip ettiği ve Develi Belediyesinin de destek sağladığı 'Kayserili 120 Üniversite Öğrencisiyle 120 Aileyi Kayseri Mantısı ve Develi Gacer Pilavında Buluşturma Günü' Programı düzenlendi.

Talas Belediyesi'nden yem bitkisi tohumu

Tarım ve hayvancılığı kalkındırmaya yönelik yaptığı çalışmalarla adından sıkça söz ettiren Talas Belediyesi'nin tarıma desteği devam ediyor. Bu kapsamda fasulye, nohut, mercimek ve kabak çekirdeği tohumunun ardından şimdi de yem bitkisi olarak kullanılan Macar fiğ tohumu desteği sağlandı. Toplam 22 ton yem bitkisi tohumu desteği ile çiftçilerin ve hayvancılıkla uğraşan üreticilerin yem maliyeti yükü hafifletilmiş olacak.