Devam Edecek Haberleri

Devam Edecek Haberleri

Bakan Akar: Terörü bitirmekte kararlıyız!

Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar, '40 yıldır enerjimizi tüketen terörü bitirmek ve halkımızı bu terör belasından kurtarmakta azimliyiz, kararlıyız. Bunu dağdaki, mağaradakiler anladı, umudumuz bunların hamileri de anlayacak dedi. Azerbaycan'daki gelişmelerle ilgili de konuşan Bakan Akar, Bu süreçte haklı davasında Azerbaycanlı gardaşlarımızın yanında olan Türkiye bundan sonra da tüm imkanlarıyla kardeşlerimizin yanında olmaya devam edecektir ifadelerini kullandı.

CHP’den Kayseri çıkarması! İl Başkanı Özer açıkladı...

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Kayseri İl Başkanı Ümit Özer, il yöneticileri ile birlikte düzenlediği basın toplantısında CHP Genel Merkezi’nin Kayseri’de adeta çıkarma yapacağı, toplantının detayları hakkında bilgi verdi.Özer, “Halkın Partisi, halkla buluşmaya, kucaklaşmaya, dertleşmeye devam edecek. Genel Başkan Yardımcılarımız, Parti Meclisi üyelerimiz ve 38 Milletvekilimiz 11-12 Kasım 2021 tarihleri arasında il genelinde vatandaşlarımızı dinlemek, sıkıntıları masaya yatırmak, halkın iktidarında sorunların çözümüne yönelik projelerini anlatmak için Kayseri'ye geliyor” dedi.

2 kütüphaneye saat düzenlemesi...

Kayseri Büyükşehir Belediyesi'ne ait Merkez Halk Kütüphanesi ve Şehir Kütüphanesi'nin çalışma saatleri Başkan Dr. Memduh Büyükkılıç'ın talimatıyla haftanın 7 günü 09.00-21.00 saatleri arasında hizmet verecek şekilde yeniden düzenlendi. Belediye bağlı diğer kütüphanelerde yine haftanın 7 günü 09.00-18.00 saatleri arasında hizmet vermeye devam edecek.

Palancıoğlu: Amatör spor kulüplerine desteğimiz devam edecek

Melikgazi Belediye Başkanı Dr. Mustafa Palancıoğlu, Kayseri Amatör Spor Kulüpleri Federasyonunu ziyaret ederek, 'Amatör Spor Kulüplerine desteğimiz devam edecek' dedi.

2 bin fidan toprakla buluştu

Kayseri Orman Bölge Müdürlüğü tarafından 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı nedeni ile düzenlenen ağaç dikme programında 2 bin fidan toprakla buluşturuldu. Etkinlikte konuşan Kayseri Valisi Şehmus Günaydın, 'Yıl içinde ağaçlandırma çalışmalarımız devam edecek' dedi.

Tomarza Devlet Hastanesi'nde sünnet ameliyatları devam edecek

Covid-19 Salgın Hastalığı nedeniyle Tomarza Yaşar Karayel Devlet Hastanesi'nde ara verilen Cerrahi Sünnet ameliyatlarının 1 Kasım itibariyle devam edileceği duyuruldu.

Kayseri Büyükşehir Belediyesi'nden ek bütçe hamlesi!

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, 2021 yılında 1 milyar 500 milyon TL olan bütçenin, 300 milyon TL ek bütçe ile 1 milyar 800 milyon TL'ye yükseltileceğini duyurdu. Başkan Büyükkılıç, şehri daha iyi noktalara taşımak için yatırımdan yatırıma koşmaya devam edeceklerini söyledi.

Gül: Hükümet olarak Kayserimize desteklerimiz devam edecek

Kayseri Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından düzenlenen Bölge Değerlendirme Toplantısı'na katılan Adalet Bakanı Abdulhamit Gül, daha sonrasında bir dizi ziyarette bulundu. Ziyaretleri sırasında açıklama yapan Gül, 'Hükümet olarak Kayserimize desteklerimiz devam edecek' dedi.

Kocasinan'da yeşil alanlara sonbahar bakımı

Kocasinan Belediyesi, ağaç dikim sezonuyla birlikte yeşil alan ve parklarda, bakım, onarım ile çimlendirme çalışmalarını sürdürüyor. Çevre düzeni ve yeşilin önemine dikkat çeken Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar, özellikle çocuklar için daha yeşil alanlar inşa etmeye devam edeceklerini vurguladı.

Akay: Bu çarklar dönecek

Kayseri Şeker, Turhal Fabrikası'nda 88'nci pancar alım ve şeker üretim kampanyasını törenle başlattı. Kayseri Pancar Ekicileri Kooperatifi Başkanı Hüseyin Akay; Bir çiftçi kuruluşu olarak, Cumhuriyet eseri Turhal Şeker Fabrikası'na sahip olmanın sevinci ve mutluluğu içerisindeyiz. Bölge çiftçisine en iyi şekilde hizmet etmek için var gücümüzle mücadelemiz devam edecek dedi.

TKB'DEN Kocasinan Belediyesi'ne uygulama ödülü

Kocasinan Belediyesi, Tarihi Kentler Birliği (TKB) tarafından İstanbul'da düzenlenen 2020 yılı Tarihi ve Kültürel Mirası Koruma Proje ve Uygulamalarını Özendirme Yarışması'nda tarihi ve kültürel mirası korunması konusunda 2 çalışma, uygulama ödülüne layık görüldü. TKB tarafından verilen ödüllerde geleneğin değişmediğini belirten Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar, başarı ve proje ödülünün ardından uygulama ödülü aldıklarını ve nice ödülleri Kayseri'ye getirme noktasında tarihi ve kültür eserleri gelecek nesillere aktarmaya devam edeceklerini söyledi.

Berna Gözbaşı: Devam edecek

Kayserispor Başkanı Berna Gözbaşı, Galatasaray maçı sonrasında yaptığı açıklamada 1974'ten beri ilk defa sahasında Kayserispor'un Galatasaray'ı yenmesinin çok anlamlı olduğunu söyleyerek, 'Ligdeki yerimizi yavaş yavaş belirlemiş olduk' dedi.

Türk Metal Senadikası'ndan ortak açıklama

Türk Metal Sendikası, İstanbul merkezli Salcomp Xiaomi firmasında çalışan sendika üyelerinin işten çıkarılması ile ilgili tüm illerde eş zamanlı ortak basın açıklaması düzenledi. Türk Metal Sendikası Kayseri Şube Başkanı Ali Gökkaya da yaptığı basın açıklamasında, 'Türk Metal Bayrağı Salcomp Xiaomi firmasına dikilene kadar mücadelemiz devam edecek' dedi.

Görme Engelliler'de hedef: 3 puan

Türkiye Futbol Federasyonu'nun 'Türkiye Futbol Oynuyor' projesi kapsamında destek verdiği Görme Engelliler Spor Federasyonu bünyesindeki Sesi görenler Futbol Ligi'nde 6. hafta karşılaşmaları ile devam edecek.

Kocasinan'dan yeni sosyal alan

Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar'ın çocuklara, kadınlara ve erkeklere yönelik ayrı tesisler kazandırdığı Mimarsinan Mahallesi'ne yeni bir sosyal alan daha kazandırıyor. Sahada projenin alanını inceleyen Başkan Çolakbayrakdar, Kocasinan'ın dört bir yanına çağın gereklerine uygun en güzel tesisleri birer birer yapmaya devam edeceklerini vurguladı.

Çolakbayrakdar: 'Bütün mahallelerimizde modern dönüşüm devam edecek'

Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar, Mimarsinan Mahallesi'ndeki Tarsus ve Yıldızevler Mahallesi'ndeki 313-315 ve 317 Sokağın asfaltlama çalışmalarını kontrol etti. Vatandaşların huzurlu ve keyifli bir Kocasinan'da yaşamaları için dur durak bilmeden çalıştıklarını vurgulayan Başkan Çolakbayrakdar, her bir mahalleyi; yenilemek, değiştirmek ve dönüştürmek için yenileme çalışmalarının devam edeceğini söyledi.

Erdoğan'dan Büyükşehir'e ödül

Kayseri Büyükşehir Belediyesi, Ankara'da gerçekleşen ve toplam 224 belediyenin 262 farklı proje fikriyle rekabet ettiği Genç Dostu Şehirler Fikir ve Proje Yarışması'nda 'Geleceğin Mucitleri' isimli proje ile ödül kazandı. Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, ödülü, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın elinden aldı. Gençlere özel önem veren Büyükkılıç, ülkenin geleceği gençler için çalışmaya devam edeceklerini ifade etti.

Çolakbayrakdar: Kocasinan'da modern parklar, mutlu çocuklar var

Kocasinan Belediyesi, ilçenin genelindeki parkları; son teknoloji oyuncaklar ve spor aletleriyle donatarak, daha fonksiyonel hale getiriyor. Tasarım yönünden fark oluşturan ve donanım ile fonksiyonel bakımından örnek teşkil eden sosyal yaşam alanları yaptıklarını belirten Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar, daha güzel yarınlar için yeşil alanlar inşa etmeye devam edeceklerini vurguladı.

Büyükkılıç: Kayserispor için üzerimize ne düşüyorsa yapacağız

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, Yukatel Kayserispor isim sponsorluğu imza töreninde yaptığı konuşmada, 'Bu sene sıkıntı yaşamadan, başımız dik maçları izleyip, yukarıda yer alalım diye dua ve temennide bulunuyorum' diyerek, Büyükşehir Belediyesi olarak üzerlerine ne düşüyorsa yapmaya devam edeceklerini vurguladı.

Barajda kaybolan kızlar bulunamadı

Kayseri'de serinlemek için girdikleri Sarımsaklı Barajı'nda kaybolan 3 kişiyi arama çalışmaları sona erdi. Ekiplerin çalışması yarın devam edecek.

Çopuroğlu: STK'larla sırt sırta diyaloğumuz devam edecek

AK Parti Kayseri İl Başkanı Şaban Çopuroğlu, genel kurulları sonrasında Birleşik Kafkasya Derneği'ne yaptığı ziyaretinde, 'STK'larla sırt sırta diyaloğumuz devam edecek' dedi.

Büyükkılıç: Sanata ve sanatçıya destek vereceğiz

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, Tarihi Kayseri Kalesi'nde Temmuz ve Ağustos ayları boyunca 'Kaleiçi Sanat Etkinlikleri' düzenleneceğini, sanata ve sanatçıya destek olmaya devam edeceklerini söyledi.

Büyükkılıç, 'Yahyalı'ya yatırımlarımız devam edecek'

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Büyükkılıç, Yahyalı Kapalı Pazar Yeri Açılışı ve Araç Tanıtım Töreni'nde yaptığı konuşmada, Yahyalı'ya çok sayıda yatırımlar yapıldığını ve yapılmaya devam ettiğini belirterek, 'Sizi sırtımızda taşısak az' dedi. AK Parti Genel Başkan Yardımcısı, Yerel Yönetimler Başkanı Mehmet Özhaseki de Yahyalı'da projeler ile başlayan hizmet kervanının Başkan Memduh Büyükkılıç ile hızla devam ettiğini ifade etti.

Kayserispor'da Uğur Demirok için karar verildi...

Hes Kablo Kayserispor tecrübeli savunma oyuncusu Uğur Demirok ile yola devam edecek.

Kısıtlama vakitleri değişti

Erdoğan: "Haziran ayı boyunca sokağa çıkma sınırlamaları hafta içi ve cumartesi günü akşam 22.00 ile sabah 05.00 saatleri arasında uygulanmaya devam edecektir."

AVM’ler açılacak mı?

Kademeli normalleşme süreci kapsamında 17 Mayıs 2021 Pazartesi günü saat 05.00’ten 1 Haziran 2021 Salı günü saat 05.00’e kadar uygulanacak kurallar belirlendi. Buna göre hafta sonu yasağı uygulamaya devam edecek.

İşte yarından itibaren açılacak ve kapalı durmaya devam edecek iş yerleri

İl Hıfzıssıhha Kurulu Vali Şehmus Günaydın’ın başkanlığında Kurul üyelerinin katılımıyla toplandı.

"Eziyet devam edecek" demişti ve...

Kayserispor Kulübü Basın Sözcüsü Mustafa Tokgöz maç sonunda kümede kaldıkları için mutlu olduklarını kaydetti.

Başkan Çolakbayrakdar, 'Fevzi Çakmak'da konfor artıyor'

Kocasinan Belediyesi, Mustafa Kemal Paşa Bulvarı'nı Fuzuli Caddesi'ne bağlayan 450 metre uzunluğunda ve 15 metre genişliğindeki Yeşilırmak Caddesini yeniliyor. Kocasinan'a konforlu ve kalıcı hizmetler yapmaya devam edeceklerini vurgulayan Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar, 'Kocasinan ilçemizde ulaşımın kalitesini, konforunu ve güvenliğini artırmak ve yüksek standartla donatılmış yol ve kaldırımları hizmete sunmak için çalışmalarımızı aralıksız devam edecektir.' dedi.

Kayseri'de tam kapanma denetimleri sürüyor

Dün akşam 19.00'da başlayan ve 17 Mayıs'a kadar devam edecek olan tam kapanmada, Kayseri'de denetimler devam ediyor.