Denge Haberleri

Denge Haberleri

Yahyalı'da imzalar atıldı...

Belediyede çalışan memurların maddi yönden desteklenmesi ve sosyal haklarının iyileştirilmesi amacıyla yapılan sözleşmenin imzaları Yahyalı Belediyesi hizmet binasında düzenlenen törenle atıldı.

Kocasinan'da 70 farklı noktada yapılıyor!

Kocasinan Belediyesi, ilçenin muhtelif yerlerine yerleştirdiği 70 adet beslenme noktasıyla haftada 5 kez, sokak hayvanları ve doğadaki canlıların su ve mama ihtiyaçlarını karşılıyor. Doğadaki tüm canlılara karşı sorumluluklarının olduğunu belirten Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar, 'Ekolojik dengenin ve şehrimizin doğal güzelliklerinin korunması için elimizden gelen gayreti gösteriyoruz' dedi.

Büyükkılıç: YAKTAŞ Geri Dönüşüm Merkezi gibi çalışıyor

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, Kayseri Büyükşehir Enerji Tarım Hayvancılık Ticaret Anonim Şirketi (YAKTAŞ) tesislerinde incelemelerde bulundu. Büyükkılıç, YAKTAŞ'ın kömür satışında şehirde bir denge unsuru olduğunu belirterek, aynı zamanda alt yapı malzemelerini ayrıştırılması noktasında da adeta geri dönüşüm merkezi gibi hizmet verdiğini söyledi.

Milletvekili Ataş: Kayseri kaderine terk edilmiş!

İYİ Parti Kayseri Milletvekili Dursun Ataş, yerel seçimleri kaybeden AKP’nin, dengesinin bozulmaya devam ettiğini belirtti. Ataş, "Vatandaşa verecek bir şeyi kalmayan AKP, belediyelerin yetkilerini kısıtlayarak, vatandaşa hizmet etmesini engellemek istiyor" dedi.

Çolakbayrakdar: Kocasinan'da hayat tüm canlılar için değerli

Sokak hayvanlarına yönelik birçok örnek uygulamayı hayata geçiren Kocasinan Belediyesi, sıcak yaz günlerinde doğadaki canlılar için seferber oldu. İlçenin muhtelif yerlerine 70 adet beslenme noktası yerleştiren Kocasinan Belediyesi, hafta da 5 kez, sokak hayvanları ve doğadaki canlıların su ve mama ihtiyaçlarını karşılıyor. Doğadaki tüm canlılara karşı sorumluluklarının olduğunu belirten Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar, 'Ekolojik dengenin ve şehrimizin doğal güzelliklerinin korunması için elimizden gelen gayreti gösteriyoruz' dedi.

Hamzaoğlu, yenilgiyi nasıl değerlendirdi?

Kayserispor Teknik Direktörü Hamza Hamzaoğlu, Antalyaspor mağlubiyetinin ardından, İlhan'ın sakatlanması ve Muğdat'ın erken çıkması dengemizi bozdu dedi.

'Obezite tedavileri spor ve diyetle desteklenmezse yeniden kilo alımı başlar'

Özel Dünyam Hastanesi Genel Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Abdullah Çime, obezite ile ilgili verdiği bilgilerde spor ve dengeli beslenmenin önemli olduğunu söyleyerek, 'Obezite tedavileri spor ve diyetle desteklenmezse yeniden kilo alımı başlar' dedi.

Yetenek taraması 4.aşaması tamamlandı

Sporun gelişmesi ve tabana yayılması amacı ile Gençlik ve Spor Bakanlığımız ile Milli Eğitim Bakanlığı arasında imzalanan protokol gereği hayata geçirilen Türkiye Sportif Yetenek Taraması ve Spora Yönlendirme Projesinin son aşaması olan Görsel Reaksiyon ve Flamingo Denge Testleri bugün yapılan testlerle sona erdi.

Yetenek taraması testleri başladı

Sporun gelişmesi ve tabana yayılması amacı ile Gençlik ve Spor Bakanlığı ile Milli Eğitim Bakanlığı arasında imzalanan protokol gereği hayata geçirilen Türkiye Sportif Yetenek Taraması ve Spora Yönlendirme Projesinin üçüncü ve son aşaması olan Görsel Reaksiyon ve Flamingo Denge Testleri başladı.

Doğaya ve Çevreye değer veren belediyeden leylekler için güvenli yuva

Çevreye ve doğaya değer veren projelerine bir yenisini daha ekleyen Kocasinan Belediyesi, ilkbaharın habercisi olan leyleklerin göç yolu üzerinde bulunan Kızılırmak Havzası'ndaki kırsal mahallere leylek yuvası yaptı. Doğadaki tüm canlılara karşı sorumluluklarının olduğunu belirten Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar, 'Ekolojik dengenin ve doğal güzelliklerin korunması için elimizden gelen gayreti gösteriyoruz.' dedi.

Sadeliğin Getirdiği Güç Yatak Odası Takımlarında Göz Kamaştırıyor

Modern dekorasyonun en önemli detayları olan koyu renk yansımaları ve onları dengeleyen şık, geniş ölçülü ayna bölümleridir.

Başkan Palancıoğlu: 'Toplumda birlik, beraberlik ve sosyal dengenin sağlanması önemli'

Melikgazi Belediye Başkanı Dr. Mustafa Palancıoğlu, 2021 yılı içerisinde bölge halkından ihtiyacı olan ve mağdur olanlara verilmek üzere ihale ile ekmek satın alındığını söyledi.

DENGELERİ KORUMAK…